MEDAŞ Müşteri Hizmetleri

medas musteri hizmetleri

Meram Elektrik Dağıtım A.Ş. faaliyetlerine ilişkin arıza, ihbar, fatura ve abonelik işlemlerine dair tüm bildirimlerinizi kurumun güncel iletişim kanalları üzerinden iletmeniz mümkündür. Online işlem merkezini aktif olarak kullandıran ve vatandaşlara kurumsa destek sağlayan MEDAŞ, aktif faaliyet bölgesinde kısa sürede vatandaşların sorunlarının çözümünü sağlamak için iletişim kanalları üzerinden destek sağlamaktadır. MEDAŞ iletişim sayfası üzerinde yer alan tüm araçları kullanarak günün her saatinde 7 gün 24 saat kesintisiz destek alabilir ve sorunların çözümüne ilişkin yardım alabilirsiniz.

MEDAŞ Çağrı Merkezi Telefon Numarası

MEDAŞ çağrı merkezi telefon numarasını arayarak 7/24 kurumsal destek alabilirsiniz. Doğrudan bağlı olduğunuz yetkili kurum ve birim ile görüşme sağlamak için hızlı iletişim numarasını veya doğrudan MEDAŞ kurumsal iletişim numarasını kullanabilirsiniz. Elektrik dağıtım hizmetlerine ilişkin vatandaşların yaşadığı sorunların kısa sürede çözüme kavuşturulması için alternatif birçok farklı iletişim kanalı üzerinden vatandaşlara kurumsal destek sunulmaktadır.

  • MEDAŞ Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 251 30 00
  • MEDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Numarası: 444 8 186
  • MEDAŞ Genel Müdürlük Faks Numarası: 0 332 255 00 51

MEDAŞ Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

MEDAŞ müşteri hizmetleri telefon numarasını aradıktan sonra direkt müşteri temsilcisi ile görüşme sağlamak ve müşteri temsilcisine bağlanmak için ‘’0’’ rakamını tuşlayabilirsiniz. Öte yandan şikayet veya diğer istekleriniz için ‘’4’’ rakamını tuşlayarak hızlı işlem gerçekleştirmeniz mümkündür. Güncel iletişim numaraları ile hızlı hizmet almanız mümkündür.

MEDAŞ Online Hizmetler ve Yardım Merkezi

MEDAŞ online işlemler sayfası üzerinde yer alan birçok işlem sayesinde telefonla veya diğer iletişim kanallarını kullanmak zorunda kalmadan kısa sürede birçok farklı işlemin gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz. Günün her saatinde güncel iletişim kanallarını kullanarak kurum tarafından sunulan tüm hizmetlerinin online işlemler üzerinden gerçekleştirilmesi mümkündür.

MEDAŞ İletişim Formu

MEDAŞ online iletişim formlarını kullanarak itiraz veya şikayetlerini için bildirimde bulunmanız mümkündür. İtiraz ve şikayet işlemleri için izlenmesi gereken adımlar ve güncel iletişim formlarına kısa yoldan ulaşmak için hızlı erişim adreslerini kullanabilirsiniz. Günün her saatinde aktif iletişim kanalları üzerinden işlem gerçekleştirmeniz ve tavsiye edilen yöntemler ile hızlı işlemler gerçekleştirmeniz mümkündür.

MEDAŞ İletişim E – Posta Adresi

info@meramedas.com.tr resmi elektronik posta adresini kullanarak her konuda firma resmi yazışmalarınızı gerçekleştirerek kurumsal destek alabilirsiniz. E – posta adresi üzerinden veya iletişim formlarını kullanarak her konuda mesajınızı kuruma kısa yoldan ileterek destek almanız mümkündür. Günün her saatinde kullanabileceğiniz iletişim formlar sayesinde etkili bir şekilde sorunlarınız hakkında çözüm önerisi almanız mümkündür.

MEDAŞ Şikayet Hattı

İtiraz ve şikayet başvurusu için izlemeniz gerek adımları ‘’MEDAŞ İtiraz ve Şikayet Başvurusu’’ sayfası üzerinden görebilir ve diğer tüm iletişim kanallarını kullanarak şikayetlerinizi kolayca kurum yetkililerine iletebilirsiniz. Günün her saatinde şikayet ve arıza bildiriminde bulunabileceğiniz güncel iletişim numarası sayesinde hızlı işlem gerçekleştirmeniz mümkündür. Şikayet bildirimleri için diğer güncel kanalların da kullanılması mümkündür.

  • MEDAŞ Şikayet Hattı: ALO 186

MEDAŞ Resmi Sosyal Medya Hesapları

MEDAŞ resmi sosyal medya hesaplarını takip ederek kurumsal duyurular hakkında bilgi sahibi olabilir ve son yapılan hizmetlerden haberdar olabilirsiniz. Ayrıca geri bildirimlerinizi sosyal medya araçlarını kullanarak iletmeniz ve bu sorunlarınız hakkında hızlı çözüm önerileri almanız da mümkündür. MEDAŞ kurumsal ve resmi tüm sosyal medya hesapları:

Scroll to Top