Ana sayfa Devlet Kurumları Medical Park Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Medical Park Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1

Medical Park gibi hastane kitlesi fazla olan birçok devlet kurumları’nın müşteri hizmetlerine bağlanmak yada çağrı merkezi numarasını bulmak her zaman kolay olmayabiliyor. Medical Park Hastanesi çağrı merkezine bağlanırken de bazen bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Müşteri temsilcileri hatlardaki arama yoğunluğa göre size mutlaka dönüş yapacaktır, şikayet ve sorunlarınız ile yakından ilgilenecektir. Medical Park Hastanesi çağrı merkezine bağlanmak için ise aşağıdaki iletişim yoluyla iletişime geçip destek veya konu hakkında yardım alabilirsiniz.

Medical Park Hastanesi en çok karşılaştıkları problemlerin başında, Randevu alma, Şikayet veya öneri gibi işlemler yer almaktadır.

Medical Park Hastanesi çağrı merkezi iletişim telefon numarası aracılığı ile merak ettiğiniz hertürlü konu hakkında bilgi alabilir ve sorularınızın yanıtlarını müşteri temsilcilerinden alabilirsiniz.

Kendi başınıza çözüm üretemediğiniz durumlar için Medical Park Hastanesi çağrı merkezin’den veya müşteri hizmetlerin’den destek almak en mantıklı seçenektir.

Medical Park Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası:
444 44 84

Medical Park Hastaneler Grubu Genel Müdürlük Telefon Numarası:
0212 227 55 55

İsterseniz aşağıda belirtmiş olduğumuz bağlantı aracılığıyla da şikayetlerinizi belirtebilirsiniz.

Medical Park Hastaneler Grubu Web Sitesi

Medical Park Hastanesi internet ortamında randevu sistemi ile hastaneye gitmenize gerek kalmadan randevu işlemlerinizi online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Medical Park Online Randevu Alma Hizmeti

Medikal park hastanesi tahlil sonucu öğrenme işlemlerinizi internet ortamında gerçekleştirebilmeniz için size özel olarak sunduğu tahlil sonucu öğrenme hizmetine, aşağıdaki bağlantı aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Medical Park Laboratuvar Sonucu Öğrenme Hizmeti

Medical hastaneleri Bulunduğunuz şehire en yakın aşağıda yazmış olduğumuz şubelerin çağrı merkezi iletişim telefonu numaralarına görüş ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.
Ankara Medikal Park çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası:
0312 666 80 00
E-mail Adresi:

ankara@medicalpark.com.tr

Antalya Medical Park Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası:
0242 314 34 34
E-Mail Adresi:

antalya@medicalpark.com.tr

Batman Medical Park Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası:
0488 213 44 44
E-Mail Adresi:

batman@medicalpark.com.tr

Bursa Medical Park Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası:
0224 270 60 00
E-Mail Adresi:
bursa@medicalpark.com.tr

Elazığ Medical Park Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası:
0424 234 80 00
E-Mail Adresi:
elazig@medicalpark.com.tr

Gaziantep Medical Park Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası:
0342 211 16 00
E-Mail Adresi:
gaziantep@medicalpark.com.tr

Gebze Medical Park Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası:
0262 675 75 75
E-Mail Adresi:
gebze@medicalpark.com.tr

İstanbul Bahçelievler Medical Park Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası:
0212 484 14 84
E-Mail Adresi:
bahcelievler@medicalpark.com.tr

İstanbul Fatih Medical Park Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası:
0212 453 10 00
E-Mail Adresi:
fatih@medicalpark.com.tr

İstanbul Göztepe Medical Park Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası:
0216 468 44 44
E-Mail Adresi:
goztepe@medicalpark.com.tr

İstanbul Gaziosmanpaşa Medical Park Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası:
0212 979 30 00
E-Mail Adresi:
gaziosmanpasa@medicalpark.com.tr

İstanbul Silivri Medical Park Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası:
0212 728 35 50
E-Mail Adresi:
silivri@medicalpark.com.tr

İzmir Medical Park Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası:
0232 399 50 50
E-Mail Adresi:
izmir@medicalpark.com.tr

Ordu Medical Park Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası:
0452 226 10 00
E-Mail Adresi:
ordu@medicalpark.com.tr

Samsun Medical Park Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası:
0362 311 40 40
E-Mail Adresi:
samsun@medicalpark.com.tr

Tarsus Medical Park Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası:
0324 241 41 41
E-Mail Adresi:
tarsus@medicalpark.com.tr

Tokat Medical Park Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası:
0356 217 10 00
E-Mail Adresi:
tokat@medicalpark.com.tr

Trabzon Medical Park Çağrı Merkezi İletişim Hattı Telefon Numarası:
0462 455 61 11
E-Mail Adresi:
trabzon@medicalpark.com.tr

Trabzon Karadeniz Medical Park Çağrı Merkezi İletişim Hattı Telefon Numarası:
0462 229 70 70
E-Mail Adresi:
karadeniz@medicalpark.com.tr

Uşak Medical Park Çağrı Merkezi İletişim Hattı Telefon Numarası:
0276 227 65 65
E-Mail Adresi:
usak@medicalpark.com.tr

Arama Terimleri: medical park iletişim bilgileri, medical park telefon no, medical park irtibat tel, medical park canlı destek, medical park müşteri temsilcisi, medical park şikayet hattı

1 YORUM

  1. MERHABA BEN ADI EMRAH OLDU ISITME ENGELI OLDU ANKARA CEP TEL 05434320574 SMS ULASTIR OLAN BILGI TAMAM TEŞEKKÜR

    TURKIYE IL FARKEDILDI IL ANKARA MEDICALPARK HASTANESI PERSONEL OLAN IS BEDEN ISCI ISTER SORU OLUR AMA ISKUR VAR CEVAP

    KENDI IYI BAK SEVER KAYDET SELAM OL

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here