Medical Park Müşteri Hizmetleri

Medical Park Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Türkiye’de 11 şehirde 19 hastane ile hizmet veren Medical Park, 1993 yılından beri faaliyet gösteriyor. Medical Park, ‘Herkes İçin Sağlık’ sloganıyla Türkiye’nin en büyük hastane grubu olarak ön plana çıkıyor. Hastane grubunun ana hissedarı ise Turkven şirketidir.

Medical Park müşteri hizmetleri 444 44 84 numarasıyla randevu, şikayet, tahlil, doktor bilgisi, ödeme, bilgi vb. konularda 7/24 destek sağlamaktadır.

İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Antalya, Uşak, Trabzon, Tokat, Mersin, Ordu, Kocaeli, Gaziantep, Elazığ, Batman ve Samsun gibi birçok şehirde faaliyet gösteren Medical Park, 9000’i aşkın çalışana sahiptir.

Medical Park ağız ve diş sağlığı, endokrinoloji, nükleer tıp, tüp bebek merkezi, el cerrahisi, çocuk hastalıkları, hematoloji, havacılık tıp merkezi, göğüs hastalıkları vb. birçok tıbbi birimde hizmet vermektedir. Aynı zamanda birçok üniversite ile işbirliği yapmaya devam ediyor.

Medical Park hastanelerinden randevu almak için Medical Park çağrı merkezi ile görüşebilir veya Medical Park mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda tahlil sonuçlarını görüntülemek, randevu saatini değiştirmek ya da radyoloji görüntülerini incelemek için de Medical Park mobil uygulaması kullanılabiliyor.

İçeriğimizin devamında Medical Park iletişim kanalları hakkında bilgi edinebilir veya en çok merak edilen sorulara göz atabilirsiniz.

Medical Park Çağrı Merkezi

Telefon Numarası444 44 84
Çalışma SaatleriMedical Park çağrı merkezi 7/24 aranabilir.
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Medical Park İletişim

Müşteri Hizmetleri Numarası444 44 84
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresiinfo@medicalpark.com.tr
İletişim FormuForm için tıklayın.
E – RandevuOnline randevu almak için tıklayın.
Medical Park HastaneleriMedical Park hastaneleri iletişim bilgisi için tıklayın.
Hasta RehberiYardım ve hasta rehberi için tıklayın.
Genel Müdürlük AdresiFlatofis Haliç, Defterdar, Otakçılar Caddesi, No: 78 PK: 34050 Eyüp/İstanbul
Genel Müdürlük Telefon Numarası0212 227 55 55
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn

Medical Park Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Medical Park ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? En çok merak edilen soruları sizin için araştırdık ve özenle yanıtladık. Yorumlarda Medical Park müşteri hizmetleri ve diğer konularla ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Dünyagöz Hastanesi çağrı merkezi içeriğini incelemek için tıklayın!

Medical Park Nasıl Randevu Alınır?

medical park logo

Medical Park’tan randevu almak için Medical Park çağrı merkezi numarası 444 44 84 ile görüşebilir, mobil uygulamasını indirebilir veya web sitesi üzerinden e – randevu kaydı oluşturabilirsiniz. Randevu yaptırmadığınız takdirde doktor ile görüşmeniz mümkün değil. Bu nedenle mutlaka Medical Park randevusu almalısınız.

Online randevu almak için tıklayın. 

Medical Park Sahibi Kim?

Medical Park’ın sahibi Turkven şirketidir. Hastanenin diğer ortakları Sancak Grubu ve Muharrem Usta’dır. Aynı zamanda Muharrem Usta, Medical Park’ın yönetim kurulu başkanlığı görevini sürdürüyor.

Medical Park Nasıl Bir Hastane?

medical park

1993 Yılından beri faaliyet gösteren Medical Park, hasta odaklı yaklaşımı ve teknolojik çözümleriyle ön plana çıkıyor. Aynı zamanda Medical Park bünyesinde Türkiye’nin en önemli profesörleri de bulunuyor. Medical Park’a başvuran hastalar, genellikle memnun.

Medical Park Görüntülü Görüşme Randevusu Nasıl Alınır?

Medical Park hastanelerine gitmeden doktor ile görüntülü görüşebilirsiniz. Görüntülü görüşme randevusu için Medical Park müşteri hizmetleri numarası 444 44 84 ile görüşmeniz gerekiyor.

Medical Park Şikayet Hattı Nedir?

medical park 2

Medical Park’ta yaşadığınız sorunları Medical Park müşteri hizmetleri 444 44 84 numarası ile görüşerek şikayette bulunabilirsiniz. Yetkililer, kısa sürede sorununuzla ilgilenerek çözüme kavuşturacaktır.

Medical Park ve Liv Hospital Aynı Mı?

Medical Park ve Liv Hospital, MLP Care tarafından yönetilir. Her iki hastanede aynı kuruluşa bağlıdır. Liv Hospital grubunun muayene, tahlil, ameliyathane vb. ücretleri daha yüksekken Medical Park uygun fiyatlı bir çözüm sunar.

 

Scroll to Top