Medipol Müşteri Hizmetleri

medipol numarasi

Medipol Sağlık Grubu kurumlarıyla iletişime geçmek ve karşılaştığınız her bir sorunun çözümü için anında firma yetkilileri ile görüşme sağlamak için alternatif iletişim kanallarını kullanmanız mümkündür. Sağlık hizmetlerine veya kurumsal faaliyetlere ilişkin talepleriniz doğrultusunda en kısa sürede doğrudan veya online iletişim kanallarını kullanarak firma ile görülme sağlamanız mümkündür. Medipol iletişim kanalları arasında yer alan tüm yöntemler, müşterilerin kaliteli ve en kısa sürede mevcut tüm hizmetlerinin çözüm kavuşmasını sağlar. Bunun için firmanın çağrı merkez, iletişim formu veya online iletişim kanallarını kullanarak en kısa sürede hizmet alabilirsiniz.

Medipol Müşteri Destek Merkezi

Medipol Sağlı Grubu destek merkezi üzerinden firmanın tüm iletişim kanallarını tek bir adres ile görüntüleyebilirsiniz. Kurumsal açık adresleri, iletişim numaraları, online iletişim kanalları vb. tüm seçenekler destek merkezi üzerinden müşterilerin en kısa sürede uzmanlar ile görülme sağlamasına yardımcı olur. Karşılaştığınız sorunları iletmek, talep veya görüşlerinizi bildirmek için söz konusu hizmet seçeneklerini rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Medipol Online İletişim Formu

Kurumsal firmalar ile online iletişim formları üzerinden görüşme sağlayarak çok daha kısa sürede ve etkili bir çözüm alabilirsiniz. Her türlü hizmet ve faaliyet için görüş, öneri veya şikayetlerinizi iletişim formunu kullanarak firmaya iletmeniz mümkündür. Medipol Sağlık Grubu iletişim formu üzerinde yer alan kişisel ve iletişim bilgilerini eksiksiz olarak doldurduktan sonra mesajınızı sayfanın alt bölümüne yer alan mesaj kısmında yazarak ‘’gönder’’ seçeneğini kullanabilirsiniz.

Medipol İletişim E – Posta Adresi

info@medipol.com.tr adresini kullanarak e – posta yöntemiyle kurumsal olarak resmi yazışmalarınızı yapabilirsiniz. Firma ile yapacağınız tüm e – posta yazışmaları hukuki olarak bağlayıcıdır. Bu nedenle resmi ve açık bir dille mesajınızı e – posta adresinden ileterek, mevcut iletişim bilgilerinizi de ekledikten sonra hızlı ve etkili bir görüşme sağlanabilir. Öte yandan doğrudan hizmet aldığınız kurum ile iletişime geçmek size birçok açıdan vakit kazandıracaktır.

Medipol Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Medipol çağrı merkezi telefon numarasını arayarak doğrudan firma yetkilileri ile 7/24 görüşme sağlayabilirsiniz. Tüm hizmetler için sorun veya görüşlerinizi çağrı merkezi üzerinden iletebileceğiniz gibi hizmet detaylarına ilişkin bilgi almak ve diğer konularda canlı destek almak için de çağrı merkezini kullanmanız mümkündür.

  • Medipol Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 70 44

Medipol Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

444 70 44 Medipol Call Center telefon numarasını arayarak doğrudan müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayabilirsiniz. Çağrı merkezi üzerinden firma ile görüşme sağlamadan önce Medipol online işlemler sayfası üzerinden randevu, sağlık dosyası, sonuçlar ve reçeteler gibi daha birçok farklı konuda hızlı hizmet alabilirsiniz. Çağrı merkezini aradıktan sonra uzmanlar ile görüşme sağlayarak her konuda firmadan kurumsal destek alabilirsiniz.

Medipol Resmi Sosyal Medya Hesapları

Resmi sosyal medya hesapları üzerinden Medipol Sağlık Grubu tarafından sunulan hizmetler ve faaliyetlere ilişkin tüm detayları öğrenebilir veya yaşadığınız sorunlara ilişkin her konuda hızlı destek alabilirsiniz. Gelişen teknoloji sayesinde kurumsal firmalar tarafından başlatılan dijital dönüşüm politikaları kapsamında sosyal medyanın akit olarak kullanımı da müşteriler için ciddi destek sağlamıştır. Sosyal medya kullanımının yaygınlaşması ile Medipol Sağlık Grubu müşteri desteğini online kanallar ile sürdürmeye devam etmektedir. Medipol Sağlık Grubu resmi sosyal medya hesapları:

Scroll to Top