Mefete Müşteri Hizmetleri

mefete müşteri hizmetleri

Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşteri hizmetleri numarası üzerinden telefonla iletişime geçebilirsiniz. Mefeteye ait çağrı merkezi iletişim telefon numarası 0850 241 11 75‘dir.

Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresi

Mefete, kullanıcılarına e-mail üzerinden de canlı destek sağlamaktadır. Mefete müşteri hizmetlerinin mail adresi info@mefete.com‘dir.

Mefete Posta Adresi

Mustafa Kemal Mah. 2125. Sok. No: 5/5 Çankaya/Ankara

Mefete Para Transferi ve Ödeme Hizmetleri

Eft ve Havale

Eft ve havale işlemleri, bankalar arasındaki para transferlerini kapsar ve Mefete platformu, bu işlemleri güvenli bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olur. İşlem ücretleri, gerçekleştirdiğiniz transfer türüne bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

Erpa Ödeme Hizmetleri

Erpa Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş., Mefete’nin lisanslı ödeme hizmetlerini sunan şirketidir. 29/06/2022 tarihinden itibaren Mefete, Erpa Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş. ürünü olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Elektronik Para ve Dijital Cüzdan

Mefete, elektronik para ve dijital cüzdan hizmetleri ile kullanıcılarının işlemlerini daha hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirmelerine olanak tanır. Mefete dijital cüzdanıyla, para transferlerini ve ödemelerini istediğiniz saatte gerçekleştirebilirsiniz.

Scroll to Top