Mepaş Müşteri Hizmetleri

mepas musteri hizmetleri

Bölgesel olarak hizmet veren Meram Elektrik Dağıtım A.Ş. yani Mepaş, kendi sektöründe müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri sayesinde kısa sürede, geniş bir müşteri kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Elekrtik Piyasası Kanunu ile Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’nun ilgili mevzuatları kapsamında ayrıştırılması ve perakende enerji dağıtım hizmetlerinin önünün açılmasının ardından 1 Ocak 2013 tarihinde resmen kurulan Mepaş firması, bu tarihten itibaren kaliteli ve memnuniyet odaklı hizmetleri sayesinde sektörün en güvenilir markalarından biri haline gelmiştir. Mepaş şirketi, enerji ve özellikle elektrik dağıtım sektöründe hizmet alanı içinde; Konya, Aksaray, Niğde, Kırşehir, Nevşehir, Karaman olmak üzere 6 il ve 65 ilçeyi kapsayan geniş bir coğrafyada faaliyetlerini sürdürmektedir. Mepaş müşteri hizmetleri birimi de bu bölgelerde yer alan müşterilerin tüm enerji satışı sonrası işleriyle ilgilenmektedir. Siz de herhangi bir problem yaşamanız halinde, tecrübeli Mepaş müşteri temsilcisi ekibine telefon ve internet ortamından kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Mepaş Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Elektrik dağıtım sektörünün özelleştirilmesinin ardından resmi faaliyetlerine 2013 yılında başlayan Mepaş firması, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını benimsemiştir. Sektöründe lider şirket olma hedefiyle yoluna devam eden firmamın mevcut durumda çok geniş bir müşteri kitlesine hitap ettiği görülmektedir. Perakende elektrik satış sektöründe kurumsal ve operasyonel kaliteye dikkat ederek hizmet sunan Mepaş firmasının resmi ortakları arasında Cengiz Holding ile Alarko firmaları da bulunmaktadır. Siz de Mepaş firmasından elektrik alırken herhangi bir şekilde memnuniyetsizlik duyarsanız, bu hizmeti yetkililere bildirmek için Mepaş müşteri hizmetleri telefon numaralarını kullanabilirsiniz. Mesai saatleri içinde aşağıdaki numaradan ulaşabileceğiniz Mepaş müşteri temsilcileri aynı zamanda faks üzerinden de en kısa sürede müşterilere geri dönüş sağlayabilmektedir:

  • Mepaş Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 7 786
  • Mepaş Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0 850 314 59 99

Mepaş Müşteri Hizmetleri Sanal Asistan Bağlantısı

Güvenilir ve kaliteli hizmetleri sayesinde, perakende elektrik satışı yaptığı bölgesinde adından sık sık söz ettirmeyi başaran Mepaş firmasının tecrübeli müşteri temsilcilerine telefon ve faks iletişim kanalları dışında da ulaşmak mümkündür. Güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş Mepaş firmasının müşteri hizmetleri ekibine sanal asistan bağlantısı yaparak da ulaşmak oldukça basittir. Mepaş resmi internet sitesi üzerinde canlı destek birimi olarak hizmet veren sanal asistan üzerinden satın almış olduğunuz elektrik hizmetleri veya fatura işlemleriyle ilgili merak ettiğiniz tüm detaylı bilgilere kısa sürede ulaşabilirsiniz:

Mepaş Müşteri Hizmetleri Online İşlem Merkezi

Kurulduğu günden beri kaliteli ve uygun fiyatlı elektrik tedarik hizmetleri sunan Mepaş firması, online iletişim kanallarını da etkili biçimde kullanmaktadır. Mepaş şirketinin elektrik abonesi olarak online işlem merkezini kullanarak, fatura bilgileri, güncel fatura sorgulama, fatura ödeme seçenekleri ve mevcut elektrik bağlantısı sözleşmesi hakkında kapsamlı bilgilere tek tıkla ulaşabilirsiniz. Mepaş müşteri hizmetleri online işlem merkezine kimlik no ve şifre ile giriş yapmanız gerekmektedir:

Mepaş Resmi Sosyal Medya Hesapları

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet verdiği için, sosyal medya kanallarını da etkili biçimde kullanan Mepaş enerji firması, kaliteli ve güvenilir hizmetleri hakkında önemli paylaşım ve duyuruları da bu platformlar üzerinden gerçekleştirmektedir. Mepaş resmi sosyal medya hesaplarını takip ederek, güncel hizmetler ve fiyat politikaları hakkında dikkat çeken kampanyaları öğrenebilirsiniz:

Scroll to Top