Metlife Müşteri Hizmetleri

metlife cagri merkezi

Sigortacılık ürün ve hizmetlerine ilişkin Metlife ile ilgili yaşadığını tüm sorunları doğrudan iletişim kanallarını kullanarak kısa süre içinde çözüme kavuşturabilirsiniz. Kurumsal iletişim kanalları sayesinde online veya doğrudan iletişim adreslerini kullanarak şikayet, öneri ve talepleriniz kısa sürede firma yetkililerine ulaşır. 7/24 hizmet alabileceğiniz tüm iletişim kanalları arasından en etkili ve kısa sürede sonuç alabileceğiniz yöntemi belirlemek için firmanın sahip olduğu tüm Metlife iletişim kanallarının neler olduğunu araştırmanız tavsiye edilir. Çağrı merkezi, online iletişim formu, sosyal medya hesapları ve e – posta adresi gibi kurumsal bütün iletişim kanalları üzerinden dakikalar içinde yanıt alabilirsiniz.

Metlife Müşteri Destek Merkezi

Metlife iletişim merkezi üzerinden yer alan mevcut iletişim kanalları ve iletişim yöntemleri müşterilerin günün her saatinde olası sorunlarının en kısa yoldan hangi iletişim türü ile çözüme kavuşturulabileceğini göstermektedir. Bu sayede müşteri destek merkezi üzerinde yer alan tüm iletişim kanalları sizin en kısa sürede olası tüm sorunlarınızın çözüme kavuşmasını sağlamıştır. Karşılaştığınız sorunları çözümü için tercih edebileceğiniz güncel tüm iletişim yöntemlerine erişim sağlamak için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.

Metlife Online İletişim Formu

Müşteri iletişim formu uygulaması kurumsal tüm firmalar tarafından müşterileri için sunulan en pratik iletişim kanalları ve yöntemleri arasında yer almaktadır. Kişisel bilgiler ve mesajınızı iletişim formu üzerinden eksiksiz ve doğru bir şekilde yazdıktan sonra en kısa sürede form üzerinde belirttiğiniz güncel iletişim adreslerinize geri dönüş yapılır. Online iletişim kanalları arasında en hızlı ve güvenilir iletişim yöntemi olarak online iletişim formaları rahatlıkla kullanılabilir.

Metlife İletişim E – Posta Adresi

musterihizmetleri@metlife.com.tr e – posta adresi üzerinden resmi yazışmalarınızı yaparak elektronik posta yöntemi üzerinden firma yetkilileri ile görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Doğrudan veya online iletişim kanallarının büyük bölümü, müşterilerin en kısa sürede sorunlarına çözüm olması ve ürün veya hizmet detaylarına ilişkin detaylı bilgi almasına yardımcı olur. Genel itibariyle e – posta ve iletişim formu yöntemi diğer iletişim kanallarına göre biraz daha uzun süreli işlemlerdir.

Metlife Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Metlife çağrı merkezi iletişim adresi üzerinden sorunlarınızı doğrudan müşteri temsilcisine iletmek için ilgili telefon numarasını aramanız yeterlidir. Tüm iletişim numaraları üzerinden ister genel müdürlük ister müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarasını arayabilirsiniz.

  • Metlife Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 222 0 638 (MET)
  • Metlife Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0 212 538 91 00
  • Metlife Faks Numarası: 0 216 538 94 94

Metlife Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

0850 222 0 638 telefon numarasını arayarak belirli saatler içinde müşteri temsilcisi ile direkt görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri hizmetleri temsilcisi ile hafta içi her gün 08.00 – 24.00 saatleri arasında; hafta sonu ise 09.00 – 18.30 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

Metlife Şikayet Hattı

Metlife şikayet yönetim süreçleri ile ilgili detaylı bilgiyi aşağıdaki bağlantıdaki Metlife şikayet yönetimi sistemi sayfasından edinebilir; şikayetlerinizi Metlife müşteri hizmetleri numarasını arayarak ya da yazımızdaki diğer yolları kullanarak Metlife’ye iletebilirsiniz.

Metlife Resmi Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medya hesapları üzerinden firmanın güncel adreslerine ulaşarak yaşadığınız tüm sorunların çözümü için son derece hızlı yanıt alabilir veya güncel kampanya ve duyuruları takip edebilirsiniz. İletişim kanalları arasında yer alan tüm seçenekler hakkında sosyal medya hesapları ile firmaya ulaşmak mümkündür. Günümüzde pek çok firmanın dijital dönüşüm ve sosyal medya yönetimi sayesinde müşterileri için yeni bir iletişim alanı doğmuştur. Metlife resmi sosyal medya hesapları:

Scroll to Top