Metro İstanbul Müşteri Hizmetleri

metro istanbul numarasi

İstanbul’un şehir içi ulaşımında en çok tercih edilen toplu taşıma araçlarından biri olan Metro İstanbul seferler, duraklar, ulaşım ağı ve daha pek çok farklı hizmet detaylına ilişkin merak ettiklerinizi veya sorunlarınızı iletişim kanalları üzerinden İBB bünyesinde faaliyet gösteren Metro İstanbul’a iletebilirsiniz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde İstanbul genelinde birçok noktaya hızlı ulaşım imkanı sağlayan metro hizmetleri kapsamında Metro İstanbul hizmetlerine ilişkin kurumsal iletişim desteği almanız mümkündür. Metro İstanbul iletişim kanallarını kullanarak günün her saatinde sorunlarınızı veya merak ettiklerinizi yetkililere ileterek sorun hakkında hızlı çözüm önerileri alabilirsiniz.

Metro İstanbul Kayıp Eşya Destek Merkezi

İstasyonlarda veya taşıt içinde Metro İstanbul faaliyet alanları içinde bulunan kayıp eşyalar kayıp eşya bürolarında sahipleri için muhafaza edilmektedir. Metro İstanbul ile seyahatiniz sırasında olası eşya kayıplarınız için takip etmeniz gereken adımlar ve iletişim yöntemleri ‘’Kayıp Eşya’’ sayfası üzerinde yer almaktadır. Herhangi bir iletişim kanalını kullanarak hızlı bir şekilde kayıp eşyalarınız için Metro İstanbul ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Metro İstanbul Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Metro İstanbul hakkında her konuda geri bildirimlerinizi ve sormak istediklerinizi iletebileceğiniz çağrı merkezi iletişim numarası sayesinde kısa sürede hızlı yanıtlar alabilirsiniz. İBB Beyaz Masa çağrı merkezi üzerinden rahatlıkla Metro İstanbul hakkında soru, görüş ve önerilerinizi iletmeniz mümkündür. 7 gün 24 saat kesintisiz iletişim desteğinden yararlanarak tüm konularda istediğiniz geri bildirimi vermeniz mümkündür. Öte yandan doğrudan genel müdürlük iletişim numaralarını kullanarak da taleplerinizi hızlı bir şekilde iletmeniz mümkündür.

  • Metro İstanbul Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 153
  • Metro İstanbul Genel Müdürlük Telefon Numarası: +90 850 252 88 00
  • Metro İstanbul Faks Numarası: +90 212 568 89 00
  • Metro İstanbul WhatsApp Hattı: 0552 153 0034
  • Metro İstanbul Kısa Mesaj Servisi: 1530

Metro İstanbul İletişim Formu

Metro İstanbul hizmetleri hakkında dilek, şikayet ve önerilerinizi en kısa yoldan iletmek için online iletişim formunu kullanabilirsiniz. İletişim formu üzerinde yer alan genel bilgileri ve iletişim seçeneklerini işaretleyerek mesajınızı yazabilir ve iletinizi kolayca gönderebilirsiniz. Kısa süre sonra bu bilgiler ışığında tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Metro İstanbul İletişim E – Posta Adresi

info@metro.istanbul elektronik posta adresini kullanarak her konuda resmi yazışmalarınızı ve genel konularda merak ettiklerinizi firmaya iletmeniz mümkündür. Hizmetlerine ilişkin detaylı bilgi almak veya taleplerinizi iletmek için söz konusu kurumsal iletişim e – posta adresini kullanmanız mümkündür.

Metro İstanbul Şikayet Hattı

Şikayet bildirimlerinizi İBB Beyaz Masa ile yaparak en kısa sürede Metro İstanbul hizmetlerine yönelik şikayetlerinizin çözüme kavuşturulmasını sağlayabilirsiniz. Günün her saatinde ulaşabileceğiniz şikayet hatları sayesinde ister telefon ile ister online iletişim kanalları ile direkt şikayetlerinizi firmaya iletmeniz mümkündür.

  • Metro İstanbul Şikayet Hattı: ALO 153

Metro İstanbul Kurumsal Sosyal Medya Hesapları

İstanbul’un en konforlu, hızlı ve güvenli toplu taşıma hizmetlerinden Metro İstanbul’un resmi sosyal medya hesaplarını takip güncel duyurulardan anında haberdar olabilir ve yeni hizmetler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Öte yandan sosyal medya üzerinden geri bildirim vererek resmi hesaplar ile etkileşime geçebilir ve yaşadığınız sorunlar hakkında kısa sürede çözüm alabilirsiniz. Metro İstanbul kurumsal tüm resmi sosyal medya hesapları:

Scroll to Top