Microsoft Müşteri Hizmetleri

Microsoft Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Microsoft gibi kullanıcı potansiyeli yüksek olan birçok yazılım ve bilişim şirketlerinin müşteri hizmetlerine bağlanmak yada çağrı merkezi telefon numarasını bulmak her zaman kolay olmayabiliyor. Microsoft çağrı merkezine bağlanırken de bazen bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Çağrı temsilcisi hatlardaki arama yoğunluğa göre size mutlaka dönüş yapacaktır, sorunlarınız ve şikayetleriniz ile yakından ilgilenecektirler. Microsoft çağrı merkezine bağlanmak için ise aşağıdaki iletişim yoluyla iletişime geçip destek veya konu hakkında yardım alabilirsiniz.

Microsoft kullanıcıları olarak aldığınız microsoft sürümleri veya lisansların durumu hakkında bilgi alabilir, iade ve değişim koşullarını öğrenebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi kolayca iletebilirsiniz.

Microsoft çağrı merkezi iletişim telefon numarası aracılığıyla ile merak ettiğiniz hertürlü konu hakkında bilgi alabilir ve sorularınızın yanıtlarını müşteri temsilcilerinden alabilirsiniz.

Kendi başınıza çözüm üretemediğiniz durumlar da Microsoft resmi ve gerçek çağrı merkezinden veya müşteri hizmetlerinden destek almak en mantıklı ve güvenli seçenektir.

Microsoft Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası:
0 (212) 370 55 55

Arama Terimleri: microsoft iletişim bilgileri, microsoft telefon no, microsoft irtibat tel, microsoft canlı destek, microsoft müşteri temsilcisi, microsoft şikayet hattı

Scroll to Top