Miles&Smiles Müşteri Hizmetleri

MilesSmiles Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Miles and Smiles Türk Hava Yolları tarafından sunulmuş olan bir uçuş ayrıcalığı olarak nitelendirilebilmektedir. Müşteriler hem mil puan biriktirebilmekte hem de havalimanında bulunan pek çok hizmetten bu kart sayesinde faydalanabilmektedir. Mlies and Smiles kartlar internet üzerinden başvuru yapılarak temin edilebilmekte ve kişiye özel olarak adreslere gönderilmektedir.

Ayrıcalıklar Neler?

Miles and Smiles kart kullanımı gerçekleştiren kişiler gerçekleştirmiş oldukları uçuşlar neticesinde belli oranda mil puan biriktirebilmekte ve uçak biletlerini de Türk Hava Yolları kapsamında indirimli olarak satın alabilmektedir.

Aynı zamanda ödül bilet gibi hizmetler de yine bu yolla sunulan hizmetler arasında yer almaktadır. Shuttle, parking ve lounge hizmetleri bu kart sayesinde faydalanılabilecek en önemli hizmetler arasında yer almaktadır.

Kartlar kendi içinde belli kategorilere ayrılmaktadır. Farklı özelliklere sahip olan ya da American Express özelliği taşıyan kartlarda ise müşterilere %25’e kadar indirim imkanı da sunulmaktadır. 1 TL’lik harcamaların karşılığı 1 mil olarak değerlendirilmekte ve biriktirilen miller ile bedava uçak bileti alınabilmektedir.

Miles & Smiles Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:

444 0 849

Miles & Smiles Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:

0850 333 0 849

Arama Terimleri: miles and smiles iletişim, miles and smiles şikayet, miles and smiles destek hattı, miles and smiles çağrı merkezi, miles and smiles iletişim, miles and smiles iletişim bilgileri, miles and smiles telefon no

Scroll to Top