Modalife Müşteri Hizmetleri

modalife musteri hizmetleri

Mobilya ve ev tekstili ürünleriyle kurumsal hizmetler sunan Modalife, ürün ve hizmet kalitesinin yanı sıra müşteri memnuniyeti için birçok farklı alternatif iletişim kanalı üzerinden hizmet sunmaktadır. Müşteri hizmetleri telefon numarası veya online iletişim formu ve online sipariş sayfası üzerinden müşteri hizmetlerine yönelik her konuda firma ile görüşme sağlamanız mümkündür. Ayrıca WhatsApp iletişim hattı ve alternatif online diğer iletişim kanalları üzerinden ister mağazadan ister online satış sitesi üzerinden yaptığınız veya yapacağınız tüm alışverişleriniz için iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Modalife iletişim araçlarını kullanarak kısa süre içinde her konuda firma tarafından size dönüş yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Modalife İletişim ve İnsan Kaynakları Formu

Mağazadan veya internetten alışverişleriniz için 7/24 kullanabileceğiniz online müşteri hizmetleri iletişim formu her konuda firmaya geri bildirimde bulunmanızı sağlar. Güncel iletişim formunu müşteri hizmetleri veya insan kaynakları başvurusu amacıyla kullanmanız mümkündür. Her ikim hizmet için farklı formlar üzerinden başvuruların yapılması gerekir.

Modalife İletişim E – Posta Adresi

info@modalife.com kurumsal iletişim e – posta adresini kullanarak firma ile yazışmalarınızı elektronik ortam üzerinden gerçekleştirerek her konuda talep, öneri ya da şikayetlerinizi iletmeniz mümkündür.

Modalife Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Modalife müşteri hizmetleri iletişim numarasını kullanarak direkt müşteri temsilcisi ve firma yetkilileriyle görüşme sağlamanız mümkündür. Müşteri hizmetleri iletişim kanallarını kulları arasında en kısa sürede yanıt alabileceğiniz ve kısa sürede ürün ve hizmet detaylarına ilişkin işlem gerçekleştirebileceğiniz iletişim numaraları sayesinde hızlı alışveriş yapmanız da mümkündür. Müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden veya genel müdürlük iletişim hattını arayarak ürün ve hizmet detaylarına ilişkin firma ile görüşme sağlamanız mümkündür.

Modalife Sipariş/Kargo Takip

Kargo ve teslimat bilgileri sayfası üzerinden Modalife mağazaları veya online alışveriş sitesi üzerinden yaptığınız satın alımlarınız için güncel gönderi durumu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sorgulama ekranları veya güncel iletişim kanallarını kullanarak rahatlıkla sipariş durumu hakkında ayrıntılı bilgileri görüntüleyerek işlem kontörlü yapmanız mümkündür.

Modalife Şikayet Hattı

Modalife iletişim formunu kullanarak her konuda şikayet bildirimi yapmanız mümkündür. Ürün veya hizmetlere yönelik tüm konularda şikayet bildirimi için tercih edebileceğiniz firmanın güncel iletişim kanalları sayesinde kısa sürede yaşadığınız olası sorunların çözümü için kurumsal destek almanız mümkündür.

Modalife Tüm Sosyal Medya Hesapları

Madolife resmi sosyal medya hesaplarını takip ederek firmanın güncel kampanya ve indirim haberlerini takip edebileceğiniz gibi iletişim kanalı olarak sosyal medya hesapları üzerinden geri bildirimlerinizi iletmeniz de mümkündür. Sosyal medya hesaplarında yer alan güncel duyurular sayesinde avantajlı bir şekilde firma üzerinden alışveriş yapmanız mümkündür. Modalife sosyal medya hesapları:

Scroll to Top