ModaSelvim Müşteri Hizmetleri

ModaSelvim Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Tesettür giyim modasına uygun ürün ve hizmetleri ile Türkiye’de hizmet veren ModaSelvim, hızlı ve kaliteli müşteri hizmetleri iletişim desteği ile de dikkat çeker. Online alışverişlerinizde ürün ve hizmetlere ilişkin yaşadığınız tüm sorunların çözümü için geri bildirimlerinizi etkili iletişim kanalları üzerinden vererek kısa sürede sonuç almanız mümkündür. ModaSelvim iletişim merkezi üzerinden hızlı yanıt alarak online tüm alışverişlerinize ilişkin iade, iptal, değişiklik ve diğer konularda yardım alabilir ve şikayet, öneri ve taleplerinizi günün her saatinde iletebilirsiniz.

ModaSelvim Müşteri Hizmetleri Yardım Sayfası

Müşteri hizmetleri yardım ve iletişim merkezi üzerinde yer alan iletişim kanallarını kullanmak zorunda kalmadan en kısa süre içinde hızlı yanıt alabileceğin SSS (Sıkça Sorulan Sorular) sayfası üzerinden sorun hakkında hızlı çözümler ile işlem yapabilirsiniz. Her konuda merak ettiğiniz soruların yanıtlarının yer aldığı yardım sayfası aracılığıyla doğrudan veya online iletişim kanallarını kullanmak zorunda kalmadan işlem gerçekleştirebileceğiniz tüm güncel yöntemleri ve çözüm adımlarını görebilirsiniz.

ModaSelvim Online İletişim Formu

ModaSelvim ürün ve hizmetlerine ilişkin müşteri hizmetleri online iletişim formlarını kullanarak şikayet bildirimde bulunabilir veya iletişim formu ile her konuda görüş ve taleplerinizi firmaya kısa yoldan ulaştırabilirsiniz. İletişim formu üzerinde yer alan temel iletişim ve kişisel bilgi alanlarını doldurmanızın ardından sorunlarınızı ‘’mesaj’’ kısmında ifade ederek günün her saatinde 7 gün 24 saat talep oluşturabilirsiniz.

ModaSelvim İletişim E – Posta Adresi

info@modaselvim.com kurumsal iletişim elektronik posta adresini kullanarak güncel mail adresiniz üzerinden her konuda firma ile resmi yazışmalarınızı gerçekleştirmeniz mümkündür. İletişim kanalları arasında daha çok kurumsal müşterileri ve kurumsal talepler için e – posta ile hizmet veren firma, müşteri memnuniyeti açısında tüm müşterilerinin e – posta başta olmak üzere diğer tüm iletişim kanalları üzerinden aktif olarak hizmet almasını sağlamaktadır.

ModaSelvim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Müşteri hizmetleri ile görüşme sağlayarak ModaSelvim tarafından satışa sunulan tüm ürün ve hizmetlere yönelik sorunlarınızı kısa sürede iletmeniz mümkündür. Güncel müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak doğrudan müşteri temsilcisine bağlanarak hızlı bir şekilde talep oluşturabilir ve çözüm elde edersiniz.

  • ModaSelvim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 212 550 52 52

ModaSelvim Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

ModaSelvim müşteri hizmetlerini aradıktan sonra doğrudan müşteri temsilcisi ile görüşme sağlamak için hafta içi: 09.00 – 19.00 ve Cumartesi: 09.00 – 19.00 saatleri arasında aramalarınızı gerçekleştirmeniz gerekir.

ModaSelvim Sipariş Takip Adresi

ModaSelvim online resmi satış mağazası üzerinden üyelik hesabı ile siparişlerini veren müşterilerin ‘’Üye Sipariş Takip’’ sayfası üzerinde yer alan; sipariş numarası ve telefon numarası/e – posta alanlarını doldurarak gönderi durumunu görüntülemesi mümkündür.

ModaSelvim Şikayet Hattı

ModaSelvim tarafından müşterilerinin tüm şikayet bildirimlerini kısa süre içinde online olarak iletmelerini sağlamak için: ‘’ModaSelvim Şikayet Formu’’ üzerinden hizmet vermektedir. Öte yandan çalışma saatleri için müşteri temsilcisi numarasını arayarak da şikayet bildiriminde bulunabilirsiniz. Şikayet bildirimleri için iletişim numaraları daha hızlı sonuç verecektir.

  • ModaSelvim Şikayet Hattı: 0 212 550 52 52

ModaSelvim Sosyal Medya Hesapları

ModaSelvim güncel resmi sosyal medya hesaplarını takip ederek firmanın ürün ve hizmetleri hakkında tüm kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz. Aynı zamanda geri bildirimlerinizi de sosyal medya üzerinden hızlı bir şekilde iletebilirsiniz. ModaSelvim kurumsal resmi sosyal medya hesapları:

Scroll to Top