Mondi Müşteri Hizmetleri

mondi cagri merkezi

Türkiye’de mobilyacılık sektörünün en önemli markalarından biri olarak öne çıkan Mondi, kurulduğu günden bu yana oturma grupları, yatak odası ve çocuk odası takımları, TV üniteleri gibi çok sayıda mobilya çeşitliliği ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Kaliteli materyal kullanımıyla geniş kitlelere ulaşmayı başaran Mondi, aynı zamanda satış sonrası hizmetleriyle de müşterileri tarafından beğeni toplamaktadır. Mondi müşteri hizmetleri sayesinde ürün veya mağazacılık hizmetleri hakkında memnuniyetsizliği olan kişiler telefonla veya internet üzerinden yetkililerle iletişime geçebilme imkanına sahip olabilmektedir.

Mondi Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Satış sonrası destek konusunda kurumsal hizmet kalitesine büyük önem veren Mondi mobilya firması, dilek veya öneride bulunmak isteyen müşterileriyle de en hızlı bir şekilde iletişime geçebilmektedir. Mondi mağazalarından satın aldığınız mobilyalarda fabrika üretiminden kaynaklanan bir problem olduğunu düşünüyorsanız, ürün hakkında görüşlerinizi belirtip detaylı bilgilere ulaşabilmek için Mondi çağrı merkezi telefon numarasını 7 gün 24 saat boyunca arayabilirsiniz:

  • Mondi Çağrı Merkezi Telefon Numarası: 444 33 11

Mondi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türkiye’nin dört bir yanında kaliteli ve güvenilir hizmet sunan mağazalarıyla hizmet veren Mondi, bu mağazalarında da güler yüzlü hizmet anlayışına dikkat eden personeliyle beğeni toplamaktadır. Aynı şekilde telefonla arayan müşterileriyle de seviyeli ve ilgili konuşma yapan Mondi müşteri hizmetleri ekibi, 7/24 hizmet vermeye devam etmektedir. Siz de Mondi markasının satışını yaptığı ürünler veya mağazacılık hizmetleri ile ilgili görüş ve taleplerinizi iletebileceğiniz Mondi müşteri hizmetlerine şu numaradan ulaşabilirsiniz:

  • Mondi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 222 33 11

Mondi Müşteri Hizmetleri İletişim Formu

Mobilyacılık alanında faaliyetlerine başladığı günden bu yana geniş bir müşteri kitlesine ulaşan Mondi markası, online platformu da başarılı şekilde kullanan firmalar arasında yer almaktadır. Çeşitli işlemleri online platform üzerinden yerine getirmek için Mondi müşteri temsilcileriyle kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz. Mondi müşteri destek birimine bayilik talebi, firma teklifleri, genel görüş ve öneri, şikayet, teslimat problemleri ve servis sorunları ile ilgili olarak mesaj yazmak için önce ülke seçimi yaptıktan sonra formdaki boş alanları doldurarak mesajınızı en kısa sürede iletebilirsiniz:

Mondi Şikayet Hattı

Kurulduğu günden bu yana Türkiye’de iç mekan dekorasyonuna yön veren mobilyaları üreten Mondi mobilya, faaliyetlerine yurt içinde ve yurt dışında büyük bir hızla devam etmektedir. Siz de Mondi mobilya mağazalarından veya internet mağazasından satın almış olduğunuz mobilyalarda, fabrika üretiminden kaynaklı kronik problemler ya da memnun kalmadığınız yönler bulduysanız Mondi şikayet hattını kullanarak müşteri temsilcileriyle görüşme yapabilirsiniz. Telefonunuzla 7 gün 24 saat boyunca dilediğiniz zaman konuşabileceğiniz Mondi müşteri temsilcileri şikayet hattına şu numaradan ulaşabilirsiniz:

  • Mondi Müşteri Temsilcisi Şikayet Hattı: 0 850 222 33 11

Mondi Resmi Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medyayı da aktif bir şekilde kullanan Mondi mobilya, müşterileriyle İnteraktif biçimde kampanya duyuruları da yapabilmektedir. Özel gün ve etkinlikler için resmi sosyal medya platformları üzerinden çeşitli kampanya ve çekilişler düzenleyen Mondi mobilyanın resmi sosyal medya hesaplarını takip etmeniz tavsiye edilir. Ayrıca yenilikçi ve iç mekan dekorasyonuna yön veren tarzıyla yeni sezon oturma gruplarının yer aldığı katalogları herkesten önce takip edebilmek ve yeni ürünlerden haberdar olabilmek için bu hesapları takip edebilirsiniz:

Scroll to Top