Mutlu Akü Müşteri Hizmetleri

Mutlu Akü Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Mutlu Akü, Türkiye’de akü üretimi ve akü satışı alanlarında ilk sırada yer alıyor. Türkiye’nin en çok tercih edilen akü markası olması sebebiyle de her geçen gün büyümeye devam ediyor. Aynı zamanda binek otomobil ve hafif ticari araç akülerine ek olarak tarım, deniz vb. taşıtları için de akü üretimi yapıyor. Mutlu Akü müşteri hizmetleri numarası 0850 80 80 258 ile aracınıza en uygun aküyü sorabilir ya da mevcut akünüz ile ilgili sorunlara çözüm bulabilirsiniz. Aynı zamanda Mutlu Akü iletişim numarası ile bayilik talebi başvuruları da yapılabiliyor.

Mutlu Akü, binek ve hafif ticari araç; ağır ve süper ağır hizmet araçları; motosiklet aküleri; hobi ve alternatif akım aküleri ve endüstriyel akü alanlarında üretim ve satış yapmaktadır. Bununla birlikte yeni nesil akü modelleriyle de kullanıcılarına uygun farklı avantajlar sunmayı da başarıyor. Mutlu Akü müşteri hizmetleri numarası ve alternatif iletişim kanallarına göz atmak için içeriğimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Mutlu Akü Çağrı Merkezi

Telefon Numarası0850 80 80 258
Geri Arama Evet
Gerçek KişiEvet
Çalışma SaatleriPazartesi – Pazar 09:00 – 17:00
En İyi Arama Saati09:15 – 10:00
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Mutlu Akü İletişim

Müşteri Hizmetleri Numarası0850 80 80 258
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresimailbox@mutlu.com.tr
İletişim FormuForm için tıklayın.
Ürün Çeşitleriİncelemek için tıklayın.
Yardım SayfasıMutlu Akü yardım ve öneriler sayfası için tıklayın.
Faks0 (0216) 630 4231
Genel Müdürlük AdresiTepeören Mahallesi, Eski Ankara Yolu Cad. No:210 34959 Tuzla – İstanbul
Genel Müdürlük Telefon Numarası+90 (216) 581 62 00 
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn

Mutlu Akü Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Mutlu Akü hakkında öğrenmek istediğiniz konular var mı? Sizin için Mutlu Akü ile ilgili en çok merak edilen soruları cevaplandırdık! Yorumlarda Mutlu Akü ile görüş ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda Mutlu Akü hakkında merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz, sorularınızı en kısa sürede yanıtlayacağız!

Mutlu Akü Kimin?

mutlu1Mutlu Akü, 1945 yılında kurulmuş ve 1955 yılında akümülatör üretimiyle güçllenmiştir. 2013 yılında ise Mutlu Akü Hollanda menşeili Metair Investment’a satılmıştır. Günümüzde Mutlu Akü’nün tüm hissesi Metait Investment şirketine aittir.

Mutlu Akü Fiyatları Ne Kadar?

Mutlu Akü fiyatları, araç, amper, üretim, malzeme vb. özelliklere göre farklılık gösteriyor. 2021 Mutlu Akü fiyatları minimum 500 TL seviyesindeyken marin jel akü modelleri ile fiyatlar 3000 TL’ye kadar yükseliyor.

Mutlu Akü fiyat listesini incelemek için tıklayın.

Mutlu Akü 60 Amper Akü Fiyatı Ne Kadar?

mutlu 60amperakuOtomobil ve hafif ticari araçlar için üretilen Mutlu, 60 Amper Akü, uzun marş süresi, dayanıklı kullanımı ve yüksek performansıyla tercih ediliyor. Mutlu Akü 60 amper fiyatlar ise 500 – 700 TL aralığında değişiyor.

Mutlu Akü Tarihi Nerede Yazıyor?

Mutlu veya diğer markalardan akü alırken mutlaka üretim tarihine bakmalısınız. Mutlu Akü’nün akü tarihleri eksi kutup üzerine işleniyor. Aynı zamanda garanti belgesinde de üretim tarihi ve sorgulama numarası bulunuyor.

Mutlu Akü Tarihi Nasıl Anlaşılır?

mutluaku2Mutlu Akü tarihi, eksi kutup veya garanti belgesinde doğrudan anlaşılamayabilir. Bunun için özel bir okuma türü mevcuttur. Örneğin, 410825 yazılı bir tarih şu şekilde okunur:

  • 4: Üretim Bant Numarası
  • 1: 2021 (üretim yılı)
  • 08: Üretim Ayı
  • 25: Üretildiği gün

Mutlu Akü Garanti Süresi Ne Kadar?

Mutlu Akü, garanti süresi 2 yıldır. Bu süre akünün satın alındığı ilk günden itibaren işlemeye başlar. İki yıl içinde olası arıza ve sorunlar garanti üzerinden karşılanabilir.

Mutlu Akü En Yakın Bayi Nerede?

mutluaku3Mutlu Akü, Türkiye genelinde yüzlerce bayi sayısına sahiptir. Dolayısıyla birçok il ve ilçede Mutlu Akü’nün bayisi bulunur. Size en yakın Mutlu Akü bayisini bulmak için Mutlu Akü’nün resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. İlgili sayfaya ulaşmak için tıklayın.

Mutlu Akü Yol Yardıma Nasıl Ulaşabilirim?

Mutlu Akü, akü bitimi veya olası elektrik arızalarına karşı yol yardım hizmetini sunmaktadır. Sınır kapıları dahil olmak üzere geniş bir hizmet ağına sahip olan yol yardım, tüm marka ve araç modelleri için kullanılabiliyor. Mutlu Akü Yol Yardım hizmetinden yararlanmak için 0850 80 80 258 numarasını kullanabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Mutlu Akü Nerede Üretiliyor?

mutlu uretimMutlu Akü ürünlerinin tamamı Türkiye’de üretiliyor. Fabrika ise İstanbul/Tuzla’da yer alıyor. Akü geri dönüşümü ise Gediz-Kütahya’daki tesislerde yapılıyor.

Mutlu Akü Nasıl Şarj Edilir?

mutlu sarjMutlu Akü’yü şarj etmek için öncelikle aküyü şarj cihazına bağlamanız gerekiyor. Ardından negatif başlığı negatife, pozitif başlığı da pozitife bağlamalısınız. Voltaj değerini seçtiğinizde şarj işlemi başlayacaktır.

 

 

 

Scroll to Top