Nadir Kitap Müşteri Hizmetleri

Nadir Kitap Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

2006 yılında faaliyete başlayan Nadir Kitap, Türkiye’nin en büyük kitap satış platformlarından biridir. Nadir Kitap, alıcı ve satıcıları bir araya getirerek kolay alışveriş imkanı sunar. Aynı zamanda dijital bir sahaf olarak da ön plana çıkmaktadır. Nadir Kitap ile satıcı, sisteme satmak istediği kitapları yükler. Alıcı ise almak istediği ürünleri bulur ve sipariş verir. Bu sırada alıcı, sepet tutarını Nadir Kitap’ın banka adresine gönderir. Para burada havuz sistemindedir ve alıcının siparişi teslim alıp onaylamasıyla birlikte satıcının hesabına geçer. Bu sayede hem alıcı hem de satıcı güvenilir bir alışveriş yapabilir. Nadir Kitap web sitesi ile yeni kitaplardan artık basılmayan eski ve değerli kitaplara kadar birçok yayın bulunabilir. Aynı zamanda hukuk, sağlık, tarih vb. ders kitapları ya da romanlar da Nadir Kitap web sitesinden satılabiliyor.

Nadir Kitap müşteri hizmetleri 0216 481 80 85 numarasıyla bilgi edinme, şikayet, sistem vb. konularla ilgili destek sunmaktadır. Aynı zamanda web sitesindeki iletişim formuyla da destek sağlamaya devam ediyor.

İçeriğimizi inceleyerek Nadir Kitap müşteri hizmetleri ve alternatif iletişim kanallarını inceleyebilir ya da Nadir Kitap hakkında en çok merak edilen sorulara göz atabilirsiniz.

Nadir Kitap Çağrı Merkezi

Telefon Numarası0216 481 80 85
Çalışma SaatleriPazartesi – Cuma 09:00 – 17:00
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Nadir Kitap İletişim

Müşteri Hizmetleri Numarası0216 481 80 85
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresidestek@nadirkitap.com
İletişim FormuForm için tıklayın.
KEP Adresinadirkitap@hs01.kep.tr
Yardım SayfasıNadir Kitap yardım ve öneriler sayfası için tıklayın.
Posta Adresi34760
Genel Müdürlük AdresiAtakent Mah. Atakan Cad. Tonguç Sk. No:36/A Ümraniye/İstanbul
Genel Müdürlük Telefon Numarası0216 481 80 85
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram

Nadir Kitap Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Nadir Kitap ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? En çok merak edilen soruları araştırdık ve sizin için özenle yanıtladık! Siz de yorumlarda Nadir Kitap çağrı merkezi ve diğer konularla ilgili görüş ya da önerilerinizi paylaşabilirsiniz.

Nadir Kitap Güvenilir Mi?

Nadir Kitap, 2006 yılından beri güvenle hizmet veren ikinci el kitap satış platformudur. Kullanıcıların güvenilir alışveriş ve ödeme yapmasını sağlar.

Nadir Kitap, İkinci El Mi?

Evet, Nadir Kitap’ta satıcılar tarafından satılan ikinci el kitaplar yer alır. Bu sayede aranılan kitapları uygun fiyatla satın almak mümkün hale gelir.

Nadir Kitap’ta Nasıl Kitap Satılır?

nadir kitap

Nadir Kitap’ta kitap satmaya başlamak için öncelikle ücretsiz olarak üyelik oluşturmalısınız. Üyeliğinizi oluşturduktan sonra Destek Hattı’na kitabevinize ait bilgileri yazın. Kısa süren bir incelemeden sonra satış hesabınız onaylanacaktır. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Nadir Kitap’ta Kitap Satmak Ücretli Mi?

Evet, Nadir Kitap’ta yaptığınız satışlar için sipariş bedelinin %12’si komisyon olarak alınır. Aynı zamanda satıcıların aylık listeleme ücreti olarak 130 TL ödeme yapılması gerekir. Alıcıların kitap bedeli dışında herhangi bir ücret ödemesi gerekmiyor. Ayrıntılı bilgi için Nadir Kitap müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz.

Nadir Kitap’ta Kapıda Ödeme Var Mı?

Hayır, Nadir Kitap’ta kapıda ödeme yok. Alıcıların, sepet tutarını Nadir Kitap’ın banka hesabına göndermesi gerekiyor. Aksi takdirde sipariş süreci başlamayacaktır. Nadir Kitap iletişim kanallarını kullanarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Nadir Kitap Kargo Kaç Günde Gelir?

nadir kitap2

Alıcı sipariş verdiğinde, satıcının siparişi kargoya vermesi için 3 iş günü süreç tanınır. Kargoya verilen sipariş ise yaklaşık 2 iş gününde alıcıya gönderilir. Ortalama teslimat süresi 5 gündür.

Nadir Kitap İade Nasıl Yapılır?

Nadir Kitap’tan kitap aldığınızda iade yapmak için Nadir Kitap Destek Hattı ile iletişime geçmelisiniz. Destek Hattı aracılığıyla tarafınıza iade kodu verilecektir. Bu kod ile birlikte kitabı, kargo şubesine teslim edebilirsiniz.

 

Scroll to Top