Netmaster Müşteri Hizmetleri

netmaster musteri hizmetleri

Bilişim ürünleri sektöründe kaliteli ve güvenilir hizmet sunan Netmaster firması, 1984 yılında Teknotel adıyla telekomünikasyon sektöründe anahtar teslim projeler geliştirmek ve uygulamak üzere kurulmuştur. Bu tarihten itibaren yenilikleri ve en güncel teknolojileri takip ederek, Türkiye’nin teknolojik alt yapısının gelişiminde önemli bir rol üstlenen Netmaster firması, günümüzde uydu, internet, network, geniş band ve son kullanıcı elektroniği alanlarında müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetlerine devam etmektedir. Sadece ürün ve hizmet satışında değil aynı zamanda satış sonrası hizmet kalitesi bakımından da tercih edilen Netmaster firması deneyimli müşteri temsilcisi ekibine sahiptir. Günün her dakikasında ulaşabileceğiniz Netmaster müşteri hizmetleri ile bu markadan almış olduğunuz ürün ve hizmetler hakkında en ufak memnuniyetsizliğinizi bile hızlı bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz.

Netmaster Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İthalat, dağıtım ve teknik desteği gerçekleştirilen kaliteli hizmetler sunan Netmaster firmasının geniş ürün yelpazesi içinde yüksek performanslı kablo modem, ADSL kablosuz uç cihazlar, VoIP cihazlar gibi pek çok farklı ürün bulunmaktadır. Haftanın 7 günü boyunca saat 08:00 ile 22:00 saatleri arasında teknik hizmet veren Netmaster firması, özellikle 1999 yılında kablosuz internet kullanımının başlamasından sonra Türkiye’Nin en büyük kablo modem tedarikçisi olma başarısını da göstermiştir. Sürekli stok tutma ve kesintisiz hizmet verme misyonu sayesinde Netmaster firmasının kaliteli hizmetlerini pekiştirdiği görülmektedir.

Ülkemizde 2017 yılına kadar iç ve dış mekan kablosuz cihazlar ile internet bağlantısı konusunda geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Netmaster markası, bu tarihten itibaren daha konsantre bir ürün yelpazesi ile çalışma kararı almıştır. Bilişim 500 araştırma sonuçlarında her sene kendisine yer bulan Netmaster markasından almış olduğunuz ürün veya hizmetlerle ilgili olarak herhangi bir şekilde memnuniyetsizlik yaşamanız durumunda haftanın 7 günü boyunca Netmaster müşteri hizmetlerine ulaşıp yaşadığınız sorunun çözülmesini talep edebilirsiniz. Netmaster firmasının deneyimli müşteri temsilcileri anında sizinle iletişime geçecektir:

  • Netmaster Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 216 366 66 96
  • Netmaster Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0 216 489 67 89

Netmaster Müşteri Hizmetleri İletişim Formu

Netmaster firmasından almış olduğunuz hizmet ya da ürünlerle ilgili olarak Netmaster müşteri hizmetlerine ulaşmak istediğinizde internet platformunu da kullanabilirsiniz. Telefon veya faks dışında deneyimli Netmaster müşteri temsilcileriyle bilgi, destek, öneri, övgü, şikayet ve diğer konularda iletişime geçmek istediğinizde Netmaster müşteri hizmetleri iletişim formunu doldurabilirsiniz. Bu formda doldurmanız gereken bilgiler ad-soyad, e-posta, telefon ve mesaj kısmından oluşmaktadır. Netmaster markalı ürünlerde, fabrika üretiminden kaynaklandığını düşündüğünüz bir kusur olduğundan yana memnuniyetsizliğiniz varsa Netmaster müşteri hizmetleri iletişim formunda yer alan şikayet bağlantısıyla bu sorunun çözülmesini talep edebilirsiniz.

Netmaster Resmi Sosyal Medya Hesapları

Kurumsal hizmet kalitesine büyük önem veren Netmaster firması, müşteri memnuniyeti sağlamak adına sosyal medyayı da aktif bir şekilde kullanmaktadır. Türkiye’de Netmaster destek hattı üzerinden günümüzde 1 milyon 200 bin adet cihaz için teknik destek hizmeti verilmektedir. Bu şekilde kapsamlı ve kaliteli bir hizmet sunan Netmaster firması, ürün portföyünün tamamını kendi tescilli markasından üretmektedir. Güvenilir ve kaliteli hizmetin adresi olarak görülen Netmaster firmasının resmi sosyal medya hesaplarını takip ederek, yenilikçi ürün veya hizmetler hakkında en güncel bilgilere anında ulaşabilirsiniz.

Scroll to Top