NetWork Müşteri Hizmetleri

NetWork Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Türkiye’nin en çok tercih edilen hazır giyim sektörü firmalarından biri olan NetWork, faaliyetlerine 1999 yılında Ay Marka Mağazacılık şirketinin çatısı altında başlamıştır. Günümüzün multi kültürel yapısından beslenen ve yeni tarzlarla zenginleşen yapıya sahip olan NetWork markası, yaratıcı ve dinamik yapısını giyim sektörüne başarılı bir şekilde yansıtmayı başarmıştır. Hazır giyim koleksiyonunun fikirden tasarımı, dikiş aşamasından sunum ve gösterim aşamasına kadar hayata geçiş sürecinde kendi tarzını yaratan NetWork firması, günümüzde en çok tercih edilen giyim markalarından biri olarak öne çıkmaktadır. Satış sonrası hizmet kalitesinde de adından sık sık söz ettirmeyi başaran NetWork markasının müşteri temsilcileri, güler yüzlü ve ilgili bir tarzla hizmet vermektedir. NetWork müşteri hizmetleri birimine bağlanarak siz de bu markadan satın almış olduğunuz tekstil ve aksesuar ürünleriyle ilgili sorunlarınızı kolaylıkla dile getirebilirsiniz.

NetWork Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Özel günlerden günlük yaşama kadar bütün ortamlara uyumlu kıyafet seçenekleri sunan NetWork mağazalarından ya da internet sitesinden satın almış olduğunuz bir üründe, fabrikasyon imalatından kaynaklandığını düşündüğünüz bir kusur bulmanız durumunda, memnuniyetsizliğinizi dile getirerek değişim talebi oluşturabilmeniz için hemen NetWork müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden yetkililere ulaşabilirsiniz. Bunun dışında NetWork müşteri temsilcilerine bağlanarak markanın ürün ya da mağazalarından sunmuş olduğu kaliteli hizmet hakkında tavsiye, talep, öneri, şikayet ya da teşekkür konulu bildirimlerinizi de en kısa sürede iletebilirsiniz.

  • NetWork Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 3 662
  • NetWork Çağrı Merkezi Telefon Numarası: +90 212 386 20 00
  • NetWork Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: +90 212 386 20 10

NetWork müşteri temsilcisi birimine hafta içi her gün mesai saatleri içinde telefonlara bu numaraları arayarak ulaşabilirsiniz. Dilerseniz NetWork müşteri hizmetleri birimine faks çekerek de iletmek istediğiniz konu hakkında yazılı bildirimde bulunabilir, NetWork markasının deneyimli personel kadrosundan en kısa sürede yanıt alabilirsiniz.

NetWork Müşteri Hizmetleri İletişim e-Posta Adresi

NetWork müşteri temsilcilerine, markadan satın almış olduğunuz ürün veya hizmetler hakkında en kolay yoldan bildirimde bulunabilmek için sadece telefon ya da faks iletişim araçlarını kullanmanıza gerek yoktur. NetWork firmasının deneyimli ve yardımsever müşteri temsilcisi ekibine internet üzerinden de e-posta yoluyla ulaşabilir, görüşlerinizi ya da yaşadığınız memnuniyetsizlikleri dile getirerek en kısa sürede sorunlarınızın çözülmesini talep edebilirsiniz:

NetWork Müşteri Hizmetleri İletişim Formu

Kusursuz ve zamanın ötesinde tasarımlarıyla Türkiye giyim modasına yön vermeye devam eden NetWork markası, modern yaşamın hızlı temposuna ayak uydurarak, herkes için kullanışlı ve şık koleksiyonlar hazırlamaktadır. NetWork müşteri hizmetleri iletişim formu üzerinde yer alan sipariş iptali, değişim-iade, ödeme alınmaması, kupon kodu kullanımı, üyelik ve hesap işlemleri ile ilgili tüm konularda müşteri temsilcileriyle iletişim kurabilirsiniz.

NetWork Resmi Sosyal Medya Hesapları

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleriyle Türkiye’de giyim sektörünün öncü markalarından biri haline gelen NetWork markasının resmi sosyal medya hesaplarını takip ederek yeni sezon ürünleri ve koleksiyonlardan anında haberdar olabilirsiniz. Yılın belirli dönemlerinde ve özel günlerinde gerçekleştirilen kaçırılmayacak indirim kampanyaları ile sadece sosyal medya takipçilerine sunulan hediye çeki kampanyaları için de NetWork sosyal medya hesaplarını takip etmeniz tavsiye edilmektedir. Çekilişlerden kazandığınız hakları NetWork internet mağazasından alışveriş yaparak kullanabilirsiniz.

Scroll to Top