Nissan Müşteri Hizmetleri

nissan musteri hizmetleri

Japon otomobil devi Nissan dünya genelinde birçok merkez ve satış ofisleri üzerinden model ve hizmetleri ile destek sunmaktadır. Müşteri hizmetleri teknik desteği ile kısa sürede müşterilerinin sorunlarına çözüm bulan Nissan Türkiye ise kurumsal iletişim kanalları ile her konuda uzman desteği sağlar. Müşteri hizmetleri satış sonrası iletişim desteği, Gülümseme Hattı, görüntülü konuşma ve online iletişim desteği ile müşteri memnuniyetini her konuda sağlamayı başarmıştır. Nissan iletişim merkezi ile görüşme sağlayarak günün her saatinde kurumsal destek alabilir ve teknik servisten sıfır araç satın alımlarına ve fiyat listelerine kadar Nissan Türkiye iletişim desteğinden yararlanabilirsiniz.

Nissan Türkiye Müşteri Hizmetleri Satış Sonrası Hizmetler

Nissan Türkiye satış sonrası müşteri hizmetleri destek sayfası üzerinden aracınızı satın aldığınız bayinin online randevu sistemi üzerinden randevu alabilir veya yaşadığınız diğer her türlü hizmet sorunları veya talepleri için taleplerinizi en kısa sürede firmaya iletebilirsiniz. Kurumsal iletişim kanalları üzerinden yetkili servisleri görebilir, 7/24 yol yardımı talep edebilir veya servis randevusu alabilirsiniz. Bunlar ve benzeri daha pek çok müşteri hizmetleri satış sonrası hizmetler sayfası üzerinden ulaşmanız mümkündür.

Nissan Türkiye Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Nissan Türkiye Gülümseme Hattı sayesinde müşteri hizmetleri çağrı merkezi telefon numarasını arayarak firma yetkilileri ile hızlı bir şekilde görüşme sağlayabilir ve telefon ile her konuda soru, görüş ve önerileriniz için uzman desteğinden yararlanabilirsiniz. İster telefon numarası üzerinden doğrudan telefonda sesli görüşme yapabilir veya mobil cihazlarınız üzerinden görüntülü arama ile görüntülü olarak firma yetkilileri ile her konuda görüşme sağlayabilirsiniz.

  • Nissan Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 216 651 84 20 (Gülümseme Hattı)
  • Nissan Türkiye 7/24 Yol Yardımı Numarası: 0 212 225 49 59

Nissan Gülümseme Hattı Çalışma Saatleri

Nissan Türkiye müşteri hizmetleri telefon numarasını aradıktan sonra firma temsilcisi ile görüşmek için Nissan Türkiye’nin kurumsal çağrı merkezi iletişim numarası olan Gülümseme Hattını aramanız yeterli olacaktır. Hafta içi: 09.00 – 18.00 saatleri arasında hizmet veren firma ile görüşme kaydetmek için çalışma saatleri içinde aramalarınızı yapmanız tavsiye edilir. 7/24 yol yardım desteği ise günün her saatinde aranabilir. Ancak sadece acil durumlarda aramanız tavsiye edilmektedir.

Nissan İletişim Formu (Bize Ulaşın)

Nissan Türkiye iletişim formalarını kullanarak kısa süre içinde firmanın sizi aramasını talep edebilir, bayi ve yetkili servis başvuru formu ile kurumsal başvurularınız hakkında görüşme talep etmek için mesajlarınızı iletebilirsiniz. Bunlar dışında tüm hizmet sorunları ve şikayet, önerileri için de söz konusu iletişim formlarını görüntülemeniz mümkündür.

Nissan Şikayet Hattı

Nissan Türkiye servis veya bayi şikayetlerinizi en kısa yoldan firmaya iletmek için tercih edebileceğiniz birçok farklı alternatif iletişim kanalı bulunur. Bu yöntemler arasından en hızlı yanıt alabileceğiniz seçeneği kullanarak hızlı çözümler elde etmeniz mümkündür. En hızlı şikayet bildirimi ise çağrı merkezi üzerinden verilebilir.

  • Nissan Şikayet Hattı: 0 216 651 84 20

Nissan Türkiye Resmi Sosyal Medya Hesapları

Nissan Türkiye sosyal medya hesapları ile etkileşime geçerek kampanyaları ve duyurularını takip edebilir veya her konuda destek alabilirsiniz. Nissan sosyal medya hesapları:

Scroll to Top