Nokia Müşteri Hizmetleri

Nokia Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Nokia gibi müşteri kitlesi yüksek olan birçok bilişim firmalarının müşteri hizmetlerine bağlanmak veya çağrı merkezi telefon numarasını bulmak her zaman basit olmayabilir. Nokia çağrı merkezine bağlanırken hat yoğunluğuna bağlı olarak bazen bir süre beklemeniz gerekebilir. Hatlardaki arama yoğunluğa göre müşteri hizmetleri mutlaka size dönüş yapmaktadır, sorunlarınız ve şikayetleriniz ile yakından ilgilenmektedirler. Nokia çağrı merkezine bağlanmak için ise aşağıdaki iletişim bilgileri ile iletişime geçerek yardım veya konu hakkında destek alabilirsiniz.

Nokia müşterileri olarak aldığınız cep telefonunu iade ve değişim şartları ve koşullarını öğrenebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi basit bir şekilde iletebilirsiniz.

Nokia çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve iletişim bilgileri aracılığıyla ile merak ettiğiniz birçok konu hakkında bilgi alabilir ve sorularınızın çözümlerini müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz.

Nokia resmi ve gerçek kurum veya kuruluşunun müşteri hizmetleri veya çağrı merkezi ile iletişime geçmeniz, en mantıklı ve güvenli seçenektir. Çünkü kötü niyetli şahıslara ve dolandırıcılara kişisel bilgilerinizi vermeniz durumunda mağdur duruma girebilme ihtimaliniz vardır.

Nokia Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve Adres Bilgileri;

İSTANBUL (Merkez Ofis)                                                                                                  

Organize Sanayi Bolgesi 2. Cadde
No : 17/1 34776
Ümraniye / ISTANBUL
Tel:+90 216 579 20 00                                             Faks:+90 216 420 7543

ANKARA (Merkez Ofis)

Çukurambar Kızılırmak Mah.
53. Cad./1450. Sk Ulusoy Plaza No:9 D:8
Söğütözü/Ankara
Tel: +90 312 284 33 55
Faks: +90 312 284 33 99

Arama Terimleri: nokia iletişim bilgileri,nokia telefon no, nokia irtibat tel, nokia canlı destek, nokia müşteri temsilcisi, nokia şikayet hattı, nokia yetkili servis numarası,nokia müşteri hizmetleri

Scroll to Top