Odeabank Müşteri Hizmetleri

Odeabank Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Lübnan merkezli Odeabank, 2012 yılından beri Türkiye’de hizmet veriyor. Yaklaşık 20 ilde 50 şube ile hizmet veren Odeabank, bireysel, ticari, KOBİ ve tüzel kişiler için bankacılık faaliyetleri sunmaktadır. Odeabank, BDDK tarafından denetleniyor olup son derece güvenilir bankalardan biridir. Kredi, kredi kartı, mevduat hesabı, proje finansmanı, BES vb. konularda Odebank ile iletişime geçebilirsiniz. Odeabank müşteri hizmetleri 444 8 444 numarasıyla 7/24 hizmet vermektedir. Şifre, yeni başvuru, yapılandırma, kayıp/çalıntı vb. konularda Odeabank müşteri hizmetleri numarasını aramanız gerekmektedir. Aynı zamanda Odeabank internet bankacılığı ile de birçok işleminizi tamamlayabilirsiniz. Odeabank çağrı merkezi ve internet bankacılığının yetersiz kaldığı durumlarda en yakın Odeabank şubesine başvurmalısınız.

Odeabank, Lübnan merkezli Bank Audi şirketi tarafından yönetilmektedir. Bank Audi şirketi dünyanın farklı ülkelerinde bankacılık, finans, sigorta vb. alanlarda hizmet veriyor. Odeabank müşteri hizmetleri ve alternatif iletişim kanallarını içeriğimizin devamında inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda Odeabank ile ilgili en çok merak edilen soruları da en alt kısımda sizin için yanıtladık.

Odeabank Çağrı Merkezi

Telefon Numarası444 8 444
Çalışma SaatleriOdeabank çağrı merkezi 7/24 aranabilir.
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Odeabank İletişim

Özel Bankacılık Müşteri Hizmetleri Numarası0850 222 8444
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresiodeabank.muhaberat@hs04.kep.tr
Yardım SayfasıOdeabank yardım ve öneriler sayfası için tıklayın.
Genel Müdürlük AdresiEsentepe Mahallesi Büyükdere Cad. Levent 199 Apt. No:199 Şişli/İstanbul
Genel Müdürlük Telefon Numarası+90 212 304 84 44
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn

Odeabank Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Odeabank hakkında merak ettiğiniz sorular var mı? Sizin için Odeabank ile ilgili en çok merak edilen soruları araştırdık ve özenle yanıtladık! Aşağıdaki soru cevapları inceleyerek Odeabank ile ilgili en önemli konuları öğrenebilirsiniz. Yorumlarda Odeabank hakkında görüş ve önerilerinizi paylaşmayı unutmayın!

Odeabank Hangi Ülkenin? Sahibi Kim?

odeabankOdeabank, Lübnan merkezli bir bankadır. Sahibi Bank Audi şirketidir ve şirket dünyanın farklı ülkelerinde farklı isimlerle hizmet vermektedir.

Odeabank Güvenilir Mi?

Yatırım, kredi, kredi kartı, mevduat vb. işlemleriniz için Odeabank’ı kullanabilirsiniz. Odeabank, BDDK tarafından denetlenir ve güvenilir bankalar arasındadır.

Odeabank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

odeabank kredikartiKredi puanınız düşük olsa dahi Odeabank kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Müşterilerine birçok kredi kartı avantajı sunan Odeabank, çeşitli yöntemlerle başvuruları kabul ediyor. Odeabank kredi kartı başvurusu için şu yöntemleri kullanabilirsiniz:

  • Odeabank çağrı merkezi 444 8 444
  • Odeabank şubeleri
  • BANKO boşluk T.C. kimlik numarası yazarak 8444’e gönderebilirsiniz,
  • Odeabank internet bankacılığı.
    Buraya tıklayarak ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Odeabank Kredi Kartı Nasıl Kapatılır?

Odeabank kredi kartınızı kapatmak için Odeabank iletişim merkezi 444 8 444 ile iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda en yakın Odeabank şubesine başvurarak da kredi kartınızı iptal etmeniz mümkündür.

Odeabank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

odeabank1%0.99 ile başlayan faiz oranlarıyla Odeabank kredi başvurusu yapabilirsiniz. Odeabank kredi başvurusu için kullanabileceğiniz yöntemler:

  • Nakit boşluk TCKN yazarak 8444’e gönderebilir,
  • Odeabank iletişim 444 8 444 numarasını arayabilir,
  • Veya Odeabank şubeleriyle direkt kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Odeabank Kredi Verir Mi?

Odeabank, kredi puanı 1100 civarında olan kişilere de kredi verebiliyor. Düşük kredi puanlarına kredi veren bankalar arasında yer alan Odeabank, kredi için bazı koşullar öne sürebilir. Kredi notunuz düşükse ve nakit ihtiyacınız varsa teminat veya kefil istenebiliyor. Ayrıntılı bilgi edinmek için buraya tıklayın.

Odeabank Dolara Ne Kadar Faiz Veriyor?

odeabank2Dolar yatırımınızı daha avantajlı bir hale getirmek için Odeabank’tan hesap açtırabilirsiniz. Odeabank, dolar mevduatına %2.75, TL mevduatına %13.80, Euro mevduatına %1.10 faiz veriyor. Detaylı bilgi için Odeabank iletişim 0212 270 84 44 numarasını arayabilirsiniz. Online başvuru yapmak için tıklayın.

Odeabank Şubeleri Çalışma Saati Nedir?

Türkiye’de 50 şubeye sahip olan Odeabank, yenilikçi çözümleriyle ön plana çıkıyor. Odeabank şubeleri çalışma saatleri 09:00 – 12:00 / 13:00 – 17:00 olarak belirlenmiştir. 12.00’de öğle arasına giren banka 13.00’de yeniden hizmet vermeye başlar. Aynı zamanda hafta sonu ve resmi tatillerde kapalıdır. Size en yakın Odeabank şubesini bulmak için tıklayın.

Odeabank Kredi Faiz Oranları Nedir?

odeabank3Odeabank ihtiyaç, konut, taşıt vb. kredi türlerine göre faiz oranlarını belirlemektedir. Kullanacağınız kredi türü, vade sayısı ve kredi puanınız doğrudan Odeabank kredi faiz oranlarını etkileyebilir. Odeabank ihtiyaç kredisi faiz oranı %2.35 iken taşıt kredisi faiz oranı %2.08’dir. Buraya tıklayarak ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

 

Scroll to Top