Olivetti Müşteri Hizmetleri

Olivetti musteri hizmetleri

Türkiye’de 20 yılı aşkın bir süredir yerel pazarda faaliyet gösteren Verifone şirketinin yazarkasaları Olivetti, EMEA Bölgesindeki önemli merkez ofislerinden biri olarak Türkiye ofisiyle müşterilerine kaliteli hizmet vermektedir. Güneydoğu Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Bölgelerinin yer aldığı 80’den fazla ülkenin bulunduğu geniş bir coğrafya da faaliyetlerine devam eden şirket, aynı zamanda müşterilerin çeşitli taleplerinde Olivetti müşteri hizmetleri birimiyle de kaliteli hizmet sunmaktadır.

Olivetti Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türkiye’deki kullanıcılara direkt olarak yeni ürünler ve çözümler sunan, aynı zamanda bütün sektörlerdeki ihtiyaçlara yönelik donanım, yazılım ve çözüm geliştiren servis sağlayıcı şirket olan Olivetti yazar kasa markasının Türkiye’deki marka kullanım haklarına da sahiptir. Globaldeki teknolojik faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdüren Verifone firmasında Olivetti müşteri hizmetleri desteği de alabilirsiniz. En karmaşık ödeme alma problemlerine en yalın ve pratik çözümler üretmek için geliştirilen Olivetti markalı yazar kasa veya diğer ödeme cihazlarıyla ilgili problemlerinizi Olivetti müşteri hizmetleri telefon numarasını kullanarak anında şirket yetkililerine iletebilirsiniz:

  • Olivetti Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 212 335 34 34

Bu numarayı hafta içi her gün mesai saatleri içinde arayarak, Olivetti markalı ürünlerle ilgili yaşadığınız memnuniyetsizlik ve şikayet konularını da yetkililerle sağlıklı ortamda paylaşabilirsiniz. Güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyen Olivetti müşteri hizmetleri birimi sizinle ve içinde bulunduğunuz sorunla ilgili çözümlere hızlı bir şekilde ulaşmak için elinden gelen bütün hizmeti sunmaktadır.

Olivetti Müşteri Hizmetleri Faks Numarası

Son teknoloji ödeme cihazları, donanımları ve her türlü ticari işletmenin kendi gereksinim ve ihtiyaçlarına yönelik yazılım çözümlerini sunan Olivetti firması, başarılı müşteri hizmetleriyle de sektörde dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır. Siz de Olivetti markalı ürünlerde, fabrika üretim koşullarından kaynaklanan bir hata veya kusur olduğunu düşünüyorsanız, hemen telefon numarası üzerinden Olivetti müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Sadece telefonla değil aynı zamanda faks cihazıyla da iletişim kurabileceğiniz, Olivetti müşteri hizmetlerine ulaşarak, Olivetti markalı ürünler ve hizmetlerle ilgili istek, öneri, teşekkür ve görüşlerinizi de dile getirebilirsiniz:

  • Olivetti Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0 212 335 34 35

Olivetti Müşteri Hizmetleri İletişim Formu

Son teknoloji donanımlar ile yazılımları bir araya getirmeyi başaran Olivetti markasının kaliteli müşteri hizmetleri biriminden profesyonel destek almak için internet üzerinden Olivetti müşteri hizmetleri iletişim formunu da kullanabilirsiniz. Bu form üzerinde yer alan eyalet – bölge, sektör, ülke ve kişisel bilgilerinizi doğru bir şekilde girdikten sonra en kısa sürede Olivetti müşteri hizmetleri biriminden geri dönüş alabilirsiniz:

Olivetti Resmi Sosyal Medya Hesapları

Verifone firmasının güvencesi altında Türkiye pazarında satışa sunulan Olivetti markalı yazar kasa ve dijital pos cihazı ürünleriyle ilgili son gelişmeleri birinci ağızdan takip etmek istiyorsanız, Olivetti – Verifone firmamsının resmi sosyal medya hesaplarını takibe alabilirsiniz. Bu kanallardan yapılan paylaşımları takip ederek siz de müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Scroll to Top