Opel Müşteri Hizmetleri

opel musteri hizmetleri

Alman otomobil devi Opel’in Türkiye iletişim merkezi üzerinden araçlarınız hakkında merak ettiğiniz konularda veya yeni araç alımlarında sormak istediğiniz soruları güncel iletişim kanalları üzerinden firmaya kolayca iletebilirsiniz. Opel Türkiye modelleri ve hizmetleri hakkında merak edilen tüm detaylara kolayca iletişim kanalları üzerinden ulaşarak günün her saatinde ürün ve hizmet detaylarına ilişkin kurumsal çözümler alabilirsiniz. Opel Türkiye iletişim kanalları arasında yer alan doğrudan ve online iletişim kanalları arasında en kısa sürede yanıt alabileceğiniz yöntemi seçerek etkili ve hızlı çözüm önerileri alabilirsiniz.

Opel Türkiye Yardım Merkezi

Opel Türkiye web sayfası üzerinden birçok farklı konuda yardım alabilir ve merak ettiğiniz konularda aklınıza takılan tüm soru işaretlerinin kısa sürede çözüme kavuşturulmasını sağlayabilirsiniz. Güncel iletişim kanallarından hızlı yanıt servislerine kadar birçok farklı iletişim aracı üzerinden Opel firması ile tüm modelleri ve hizmetleri hakkında görüşme sağlamanız mümkündür. Sürüş deneyimi ve merak ettiğiniz konulara ilişkin Opel modelinizi seçerek çok daha fazla bilgiye kısa sürede ulaşmanız mümkündür.

Opel Türkiye Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Opel müşteri hizmetleri ile güncel Opel Türkiye modelleri ve hizmetleri hakkında merak ettiğiniz detayları öğrenmeniz mümkündür. Tüm soru, görüş ve önerilerinizi doğrudan müşteri temsilcisine ileterek kısa sürede yaşanan sorunların çözümü için hızlı yanıt alabilir veya taleplerinizi ve başvurularınızı kolayca müşteri temsilcisine aktarabilirsiniz. Çalışma saatleri için Opel çağrı merkezi ile görüşme sağlayarak en kısa sürede tüm talepleriniz hakkında etkili dönüşler alabilirsiniz.

  • Opel Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 399 67 35 (OPEL)

Opel Türkiye Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

Opel Türkiye müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak müşteri temsilcisi ile görüşmek için: 08.30 – 17.30 saatleri arasında aramalarınızı gerçekleştirmeniz gerekecektir. Opel modelleri ve hizmetleri ile ilgili tüm konularda müşteri temsilcisi ile görüşmek için hafta içi mesai saatleri için aramalarınızı yapmanız gerekmektedir. Hafta sonları Opel müşteri hizmetleri çağrı merkezi hizmet vermediği için taleplerinizi veya görüşmelerinizi diğer iletişim kanallarını kullanarak online olarak gerçekleştirmeniz de mümkündür.

Opel Online İletişim Formu (Randevu Talebi)

Opel Türkiye online iletişim formu üzerinden showroom randevusu alabilir, görüntülü görüşme talep edebilir veya genel bilgi edinme taleplerinizi en kolay şekilde Opel firmasına iletebilirsiniz. İletişim formu üzerinde yer alan genel bilgileri girmenizin ardından ilgilendiğiniz modelleri de seçerek hangi konuda görüşme sağlamak istediğinizi söz konusu form üzerinden firmaya iletmeniz ve hızlı çözümler almanız mümkündür.

Opel Şikayet Hattı

Opel Türkiye’nin güncel tüm iletişim kanalları müşterilerinin her türlü model ve hizmet şikayetlerini gerçekleştirmeleri için kullanabilecekleri yöntemler arasında yer almaktadır. Günün her saatinde birçok farklı iletişim kanalı üzerinden firma ile görüşme sağlayabilir veya doğrudan online iletişim kanalları ile yaşadığınız sorunlara etkili çözümler bulabilirsiniz. Şikayet hattı olarak kullanabileceğiniz ve en etkili sonuçları alacağınız yöntem ise müşteri hizmetleri çağrı merkezini çalışma saatleri içinde aramak olacaktır.

  • Opel Şikayet Hattı: 0 850 399 67 35

Opel Türkiye Resmi Sosyal Medya Hesapları

Opel Türkiye resmi sosyal medya hesaplarını takip ederek yeni Opel modelleri, hizmetler ve kampanyalar hakkında güncel duyuruları takip edebilirsiniz. Öte yandan etkileşime geçerek müşteri desteği almanız da mümkündür. Opel Türkiye kurumsal sosyal medya hesapları:

Scroll to Top