Opet Müşteri Hizmetleri

Opet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Opet, Türkiye’nin en büyük akaryakıt dağıtım şirketleri arasında ilk üçte yer almakla birlikte madeni yağ, ticari ve endüstri yakıt, depolama vb. alanlarında hizmet verir. 1992 yılında Fikret Öztürk tarafından kurulan şirket, 2002 yılında Koç Holding’in %50 hisse ile ortak olmasının ardından altyapısını güçlendirmiştir. Günümüzde Opet’in sahibi Öztürk Grup ve Koç Holding’tir. Opet, özellikle ‘temiz tuvalet’ anlayışıyla sektörde bir öncü haline gelmiş ve tüketicilerin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Aynı zamanda Tarihe Saygı, Yeşil Köy vb. projeleriyle de sosyal etkinliklerini sürdürmektedir. Opet, akaryakıt dağıtım ve madeni yağlar haricinde ultramarket, fulmarket, laboratuvar ve ultrakargo alanlarında da hizmet veriyor. Ultrakargo ile tüketiciler, online siparişlerini kargo otomatlarından 7/24 alabiliyor. Aynı zamanda Sunpet’in de sahibi olan Opet, günümüzde yaklaşık 2000 akaryakıt istasyonu ile en büyükler arasındaki varlığını sürdürmektedir.

Opet müşteri hizmetleri 444 6 738 numarasıyla istasyon, memnuniyet, endüstriyel yakıt, şikayet, mobil ödeme sistemi vb. konularda tüketicilere destek sunuyor.

İçeriğimizin devamında Opet çağrı merkezi ve alternatif iletişim kanallarına göz atabilir veya en çok merak edilen soruları inceleyebilirsiniz!

Opet Çağrı Merkezi

Telefon Numarası444 6 738
Çalışma SaatleriOpet çağrı merkezi 7/24 aranabilir.
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Opet İletişim

Müşteri Hizmetleri Numarası0800 261 91 09
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresiinfo@opet.com.tr
İletişim FormuForm için tıklayın.
Whatsapp444 6 738
İstasyon ve Yakıt FiyatlarıOpet, en yakın istasyon ve yakıt fiyatlarını incelemek için tıklayın.
Koç Holding Etik Hattı0850 577 19 26
Genel Müdürlük AdresiBarbaros Mahallesi, Gelincik Sokak No:4-A, 34746 Ataşehir/İstanbul
Genel Müdürlük Telefon Numarası0 216 522 90 00
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn

Opet Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Opet ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Tüketicilerin Opet hakkında öğrenmek istediği soruları sizin için araştırdık ve özenle yanıtladık! Yorumlarda Opet müşteri hizmetleri ve diğer konularla ilgili görüş ya da önerilerinizi belirtebilirsiniz.

Opet’in Sahibi Kim?

opet istasyonu

Opet’in sahibi %50 hisse ile Koç Holding ve Öztürk Grup’tur. Ayrıca şirketin kurucusu Fikret Öztürk’tür.

Opet Otobil Nedir? Ne İşe Yarar?

opet otobil

Otobil, şirket araçları ve filoların Opet’lerden pratik ve kolay yakıt almalarını sağlayan özel bir sistemdir. Bu sistem sayesinde araçların yakıt tüketimi ve KM bilgileri anlık olarak takip edilebilir. Ayrıca sistem sayesinde faturalar, her ay müşterinin belirttiği tarihte ödenir. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Opet Otobil Nasıl Kullanılır?

Opet istasyonlarından Otobil sistemini taktırabilir ve araç bilgilerini sistem üzerinden takip etmeye başlayabilirsiniz. Pompada yer alan akıllı sistem ve araçtaki halka sayesinde yakıt alınan tarih, yakıt litresi vb. bilgiler sunucuya gönderilir. Ayrıntılı bilgi için Opet iletişim numarası 444 67 38 ile görüşebilirsiniz.

Opet Araçtan İnmeden Ödeme Nasıl Yapılır?

opet aractan odeme

Opet Mobil uygulamasını indirerek Opet istasyonlarından aracınızdan inmeden ödeme yapabilirsiniz. Akaryakıt dolum görevlisine mobil ödeme yapacağınızı bildirdikten sonra mobil uygulama ile size şifre gönderilir. Gelen kodu onayladığınızda işlem tamamlanır. Buraya tıklayarak ayrıntılı bilgi edinin.

Opet Nasıl Açılır?

Opet istasyonu açmak istiyorsanız Opet genel müdürlüklerine başvurabilir ve süreç hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Opet, bayilik ücreti 600.000 – 1.200.000 TL aralığında değişmekle birlikte konum, metrekare büyüklüğü vb. özellikler fiyatları belirlemektedir. Size en yakın genel müdürlüğü bulmak için tıklayın.

Opet Kart Nedir?

opet karti

Opet Kart, müşterilerin yakıt aldıkça kazanmasını sağlayan özel bir sadakat programıdır. Buna göre müşteriler, aylık 2000 TL’ye kadar aldıkları yakıt için %0.25 puan kazanır. Kazanılan puanlar, Opet istasyonlarında hediye yakıt için kullanılıyor. Opet çağrı merkezi numarasıyla görüşerek detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Opet Şikayet Hattı Nedir?

Opet istasyon, yakıt, personel, market vb. şikayetlerinizi Opet iletişim numarasına 444 6 738 bildirebilirsiniz. Şikayetleriniz birkaç gün içinde çözüme kavuşacaktır.

 

Scroll to Top