Oxxo Müşteri Hizmetleri

Oxxo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Oxxo Müşteri Hizmetleri Numarası

Oxxo müşteri hizmetleri temsilcisi ile aşağıdaki Oxxo çağrı merkezi numaraları üzerinden kolayca konuşabilirsiniz:

 • Oxxo Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 216 16 06
 • Oxxo Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: Hafta içi 09.30-17.30 saatleri arası

Oxxo İletişim E-Mail Adresi

Eğer Oxxo’a e-mail göndermek istiyorsanız, aşağıdaki e-mail adresini kullanabilirsiniz:

Oxxo Posta Adresi

Oxxo Merkezi Şirket

Oxxo

Yenibosna Merkez Mah. 29 Ekim Cad. No:33
Bahçelievler / İstanbul / Türkiye

Oxxo Sosyal Medya Hesapları

Oxxo sosyal medya hesaplarına erişmek için aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz:

Oxxo Canlı Yardım

Oxxo’dan online canlı yardım servisi almak ve gerçek bir Oxxo müşteri hizmetleri yetkilisi ile görüşmek istiyorsanız, aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. Oxxo Sayfasına gidin.
  oxxo canli yardim
 2. Sağ alt köşedeki canlı yardım butonuna tıklayın.
  oxxo canlı yardım butonu
 3. İlgili bilgileri girin ve canlı yardım servisiyle görüşmeye başlayın. Mesai saatleri içerisinde iseniz mutlaka hızlıca size yanıt verilecektir.
  oxxo canlı yardım

Oxxo Yardım Merkezi

Oxxo, aktif bir şekilde çalışan güçlü bir yardım merkezine sahiptir. Online yardım merkezi sayfasında sorularınıza yanıt bulabileceğiniz çok sayıda sıkça sorulan soru ve yanıtları bulunmaktadır.

Oxxo Whatsapp Hattı

Oxxo üzerinden bir ürün satın almak, değişim ya da iade talebinde bulunmak ve diğer müşteri ilişkileri işlemlerini tamamlamak için Whatsapp hattını kullanabilirsiniz.

 • Oxxo Whatsapp Hattı: 0850 216 16 06
 • Oxxo Whatsapp Hattı Çalışma Saatleri: Pazartesi – Cumartesi: 09:00-22:00, Pazar: 11:00-22:00

Sıkça Sorulan Sorular

Oxxo Kargo Takibini Nereden Yapabilirim? 

Oxxo kargo takibini yapmak için aşağıdaki linke tıklayabilir ve çıkan link üzerinden sipariş kodunuzu girerek işlemi tamamlayabilirsiniz:

Bana En Yakın Oxxo Mağazası Nerede?

Oxxo, çok sayıda pakende mağaza ile hizmet veren bir markadır. Size en yakın Oxxo mağazasını bulmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Oxxo’dan aldığım her üründe değişim yapabilir miyim? 

Hayır, tekstil alanında ürün satışı gerçekleştiren Oxxo’da hijyen sebebiyle değişim ya da iade yapılamayacak olan ürünler bulunmaktadır. Bunlar iç giyim ürünlerinin alt grupları ve yüz maskeleri olarak belirlenmiştir. Ayrıca, mayo ve bikinilerin alt gruplarında da iade ve değişim yapılamamaktadır.

Oxxo’ya iade yaptım, param ne zaman iade edilecek? 

Oxxo’dan satın alıp daha sonra iade ettiğiniz ürünlerin finansal iadesi en geç on iş günü içerisinde gerçekleştirilmektedir. Bankanızın işlem sırasına göre, Oxxo’dan iletilen iadenin hesabınıza yansıma süresinde değişiklik olabilir. Yapılacak olan iade, ürünü satın alırken kullandığınız orijinal ödeme yöntemine iletilir. Örneğin eğer satın alma işlemi kredi kartı ile tamamlandıysa iade nakit para ile gerçekleştirilememektedir. İade ve değişim süreçleri ile ilgili daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Oxxo websitesinden aldığım ürünü nasıl değiştirebilirim? 

Siparişinizle birlikte size bir fatura gönderilir. Bu faturayı değişim kargonuza da mutlaka eklemeniz gerekmektedir. Faturanızın ön yüzünde değişim isteğinde bulunmanız durumunda doldurmanız gereken bir alan bulunmaktadır. Bu alanı doğru bilgilerle doldurun ve faturayı imzalayın. Daha sonra faturanın arkasını çevirin. Burada ”değişim” yazan bir kutucuk göreceksiniz. Bu kutucuğa tik atın. Daha sonra söz konusu ürünü hangi ürünle değiştirmek istediğinizi ürün kodu ve ilgili ürünün bedenini, rengini ve varsa diğer detayları da ekleyerek belirtin.

Oxxo’dan satın aldığım ürünün iade kargo ücreti var mı? 

Oxxo.com sitesi üzerinden satın aldığınız ürünü iade etmek ya da değiştirmek istiyorsanız ürünü doğrudan Yurtiçi Kargo’ya götürebilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve Oxxo anlaşmalı firmalar olduğundan dolayı, yalnızca bir referans kodu vermeniz ürünü teslim etmeniz için yeterli olacaktır. Bu sırada hiçbir ödeme yapmanız gerekmez. Kargo ücretleri Oxxo tarafından karşılanır. Aynı şey değişim kargoları için de geçerlidir.

Oxxo değişim / iade süresi kaç gün?

Oxxo’dan satın aldığınız bir ürünü değiştirmek ya da iade etmek istiyorsanız, ürün size ulaştıktan sonra ilk 90 gün içerisinde fatura ya da fişiniz ile birlikte ilgili işlemi tamamlayabilirsiniz.

H&M müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın.

Scroll to Top