Paşa Döner Müşteri Hizmetleri

pasa doner musteri hizmetleri

Türkiye’nin önde gelen restoran zincirlerinden biri olan Paşa Döner, müşteri hizmetleri ve iletişim kanalları ile de kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Paşa Döner iletişim adreslerini kullanarak firma ile ilgili her konuda görüş ve önerilerinizi iletmeniz mümkündür. Online veya doğrudan iletişim kanalları ile günün her saatinde firma ile görüşme sağlayarak en kısa sürede yaşadığınız sorunların çözümü hakkında kurumsal yardım alabilirsiniz. Müşterilerine Türkiye’nin dört bir yanındaki mağazaları üzerinden hizmet firma, müşteri geri bildirimlerini de önemsemektedir.

Paşa Döner Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Paşa Döner firmasına ait müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak firmanın ürün ve hizmetleri ile ilgili her konuda kurumsal destek alabilirsiniz. Türkiye’nin birçok farklı noktasında kurumsal hizmetleri ile müşteri taleplerini karşılamayı başaran firma müşteri hizmetleri desteği ile de geri dönüşlere hızlı yanıtlar vermektedir. İster restoranlarda ister online servis hizmetleriyle olsun fark etmeksizin yaşadığınız tüm sorunların çözümü ve şikayet bildirimleri için görüş ve önerilerinizi iletişim numarası üzerinden iletmeniz mümkündür.

  • Paşa Döner Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: +90 (212) 702 50 05

Paşa Döner Şubeler ve Sertifikalar

Türkiye’nin birçok farklı noktasında hizmet sunana Paşa Döner, şube iletişim adresleri üzerinden de müşterileri için hizmet vermektedir. Yaşadığınız ürün ve hizmet sorunlarına yönelik tüm geri bildirimlerinizi doğrudan firmaya yapabileceğiniz gibi genel müdürlüğe yaparak da sorunların çözümü için destek almanız mümkündür. Kaliteli ve hızlı hizmet için firmanın hızlı erişim adreslerini kullanarak tüm sertifikaları ve şube iletişim adreslerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Paşa Döner Online İletişim Formu

Paşa Döner’in müşteri hizmetleri online iletişim formunu kullanarak en kısa sürede firma ile ilgili her konuda görüş ve önerilerinizi iletmeniz mümkündür. ‘’İletişim’’ sayfası üzerinden kolayca hızlı erişim sağlayabileceğiniz formda; kişisel ve iletişim bilgilerinizi girdikten sonra mesajınızı da ileterek yardım alabilirsiniz.

Paşa Döner İletişim E – Posta Adresi

info@donersan.com elektronik posta adresini kullanarak mesajınızı veya diğer her türlü yazışmalarınızı yapabilir ve kısa sürede müşteri hizmetleri desteği alabilirsiniz. İşbirlikleri ve bayilik için kullanabileceğiniz e – posta adresi ile her konuda görüş ve önerilerini rahatlıkla iletmeniz mümkündür. Online iletişim kanalları arasından en hızlı çözümleri elde edebileceğiniz e – posta adresinin yanı sıra online iletişim formunu veya diğer iletişim araçlarını da kullanabilirsiniz.

Paşa Döner Şikayet Hattı

Paşa Döner müşterilerinin ürün ve hizmetlerden memnun kalmadığı durumlarda hızlı bir şekilde geri bildirim vermeleri için özel bir şikayet hattı belirlememiştir. Bu nedenle firmanın tüm iletişim kanallarını kullanarak rahatlıkla her konuda şikayet bildirimlerinizi firmaya ulaştırmanız mümkündür. Çağrı merkezi telefon numarasını kullanarak şikayet bildirimi için hızlı sonuçlar almanız mümkündür. Şikayet bildirimleri için Paşa Döner’in tüm doğrudan veya online iletişim kanallarını kullanabilir ve sonuç alabilirsiniz.

  • Paşa Döner Şikayet Hattı: 212 702 50 05

Paşa Döner Resmi Sosyal Medya Hesapları

Paşa Döner resmi sosyal medya hesaplarını kullanarak her konuda firma ile etkileşime geçmeniz ve geri bildirimde bulunmanız mümkündür. Ayrıca sosyal medya hesaplarını takip ederek Paşa Döner’in güncel kampanya ve duyurularından da anbean haberdar olmanız mümkündür. Tüm müşterilerinin en hızlı şekilde bildirimde bulunmasını sağlamak için popüler sosyal medya platformları üzerinde aktif olarak hizmet vermektedir. Paşa Döner resmi sosyal medya hesapları:

Scroll to Top