Paşabahçe Müşteri Hizmetleri

Paşabahçe Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Paşabahçe, 1930’lu yıllardan bu yana Türkiye ve yurtdışında önemli cam üreticileri arasında yer alıyor. Şişecam Topluluğu içinde bulunan Paşabahçe müşteri hizmetleri numarası 0850 206 50 50 olup haftanın yedi günü hizmet vermektedir. Paşabahçe ile ilgili görüş, şikayet ve önerilerinizi müşteri hizmetlerine bildirerek çözüm bulabilirsiniz.

Paşabahçe müşteri hizmetleri numarası ile çözüm bulamadığınız konular için aşağıdaki alternatifleri de kullanabilirsiniz.

Paşabahçe Çağrı Merkezi

Telefon Numarası0850 206 50 50
Geri Arama Evet
Gerçek KişiEvet
Çalışma SaatleriPazartesi – Pazar 09:00 – 20:00
En İyi Arama Saati09:15 – 10:30
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Paşabahçe İletişim

Paşabahçe Müşteri Hizmetleri Numarası0850 222 1935
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresimusterihizmetleri@pasabahce.com
İletişim FormuForm için tıklayın.
Destek FormuForm için tıklayın.
Yardım SayfasıPaşabahçe alışveriş, yardım ve öneriler sayfası için tıklayın.
Mersis Numarası0723007687100149
Genel Müdürlük Adresiİçmeler Mahallesi, D-100 Karayolu Caddesi No:44/A Tuzla – İstanbul
Genel Müdürlük Telefon Numarası+90 850 206 33 29
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn

Paşabahçe Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

1935 yılında cam üretimi ile hizmete başlayan Paşabahçe, günümüzde Avrupa ve Türkiye’de önemli bir yer edinmiştir. Yurtiçi ve yurtdışında yüzlerce mağaza ve binlerce işbirliği ile evlere misafir olmaktadır. Paşabahçe müşteri hizmetleri numarası ile kargo, ürün değişimi / iadesi, mağaza şikayetleri vb. her konuda bilgi alabilirsiniz.

Paşabahçe hakkında en çok sorulan soruları sizin için aşağıda yanıtladık. Gelin, beraber göz atalım! Siz de yorumlarda fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Paşabahçe Ne Zaman Kuruldu?

pasabahce camda cikolata serisi

Atatürk’ün yönergeleriyle açılan Paşabahçe, Şişecam Topluluğu’nda yer alır. İlk yıllarda küçük cam eşyaları üreten firma, günümüzde Avrupa’nın en büyük ihracatçıları arasında yer almayı başarmıştır. Paşabahçe Genel Müdürü Esra Tokel markanın gelişmesinde büyük bir rol oynamaktadır.

Paşabahçe V-Block Teknolojisi Nedir?

pasabahce vlock

Paşabahçe, son dönemde V-BLock teknolojisiyle devrim niteliğinde bir adım attı. Bu teknoloji ile birlikte üretilen cam eşyalar 7/24 hijyen sağlama özelliğine sahip. Antimikrobiyal kaplama yüzeyi sayesinde virüs ve bakterilere karşı %90 – 95 arasında etkili bir koruma sağlıyor. Detaylı bilgi için tıklayın.

Paşabahçe Hangi Alanlarda Üretim Yapıyor?

pasabahce1

Paşabahçe, cam ile ilgili pek çok konuda üretim yapar. Ön plana çıkan üretim alanları şunlardır:

 • Kavanoz,
 • Meşrubat, su ve çay bardakları
 • Kahve Fincanı
 • Vazo
 • Paşabahçe Borcam
 • Fırın Tepsisi ve Saklama Kapları
 • Fincan / Kupa

Paşabahçe Kurumsal Çözümler Nelerdir?

Paşabahçe milyonlarca tekil ve yüzbinlerce firma müşterisi ile çalışır. Siz de Paşabahçe’nin kurumsal müşterisi olarak işbirliği kurabilir veya diğer avantajlardan faydalanabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için kurumsalsatislar@sisecam.com adresine mail atabilirsiniz.

Paşabahçe Kulüp Kart Nedir?

pasabahce kulupkart

Paşabahçe Kulüp Kart kısaca indirim ve kampanya kartı olarak tanımlanabilir. Ücretsiz kayıt yaptırabileceğiniz kart sayesinde indirim ve fırsatları yakından görmeniz mümkün olur. Paşabahçe Kulüp Kart başvurusu yapmak için tıklayınız.

Paşabahçe Bardak Serilerinden Hangisi Avantajlıdır?

pasabahce2

Paşabahçe bardak serileri, piyasadaki birçok rakibini eleyebilecek tasarıma ve kaliteye sahiptir. Markayla özdeşleşen kaliteli cam kavramı uzun yıllar sorunsuz bir kullanım sunar. Paşabahçe bardak serileri arasında en çok sevilenler şunlardır:

 • Aida
 • Allegra
 • Tempo
 • Heybeli
 • Casablanca

Paşabahçe Fabrikası Nerede?

Paşabahçe fabrikası Denizli, Kırklareli, Eskişehir ve Mersin’dedir. Aynı zamanda yeni açılan fabrikalarla birlikte binlerce kişiye istihdam sağlanır. Tasarımcılar ise cam sektörüne yön veren katkıları ile markanın gelişmesinde etkilidir.

Paşabahçe Sipariş Nasıl Verilir?

pasabahce3

Paşabahçe’den online sipariş vermek veya ürünleri incelemek için tıklayınız. Dilerseniz üyelik oluşturarak veya oluşturmadan sipariş vermeniz mümkündür. Ancak kredi/banka kartı ve EFT/Havale ile ödeme almaktadırlar. Bununla birlikte kapıda ödeme alışveriş imkanı da yoktur.

Paşabahçe İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Paşabahçe online ve fiziki mağazalar için personel alımı yapmaktadır. Mağaza Yöneticisi veya Mağaza Satış danışmanı olmak için buraya tıklayınız.

Scroll to Top