Passolig Müşteri Hizmetleri

Passolig Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Türk futbolunda yeni bir dönemin başlamasını sağlayan Passolig Lig müşterilerinin memnuniyetini sağlamak için birçok farklı alternatif iletişim kanalı üzerinden hizmet sunmaktadır. Doğrudan veya online iletişim kanallarından herhangi birini kullanarak size en uygun iletişim yöntemi ile firma temsilcileriyle görüşme kaydetmeniz mümkündür. Passolig başvurusu, iptali, değişiklik ve diğer hizmetlerine yönelik her konuda Passolig iletişim desteği almak için firmanın internet şubesi hizmetlerinden yararlanabilir veya diğer iletişim kanallarını kullanarak kısa süre içinde kurumsal destek alabilirsiniz.

Passolig Müşteri Hizmetleri Destek / Yardım Merkezi

Passolig yardım merkezi üzerinde yer alan birçok farklı başlık altında yaşadığınız genel sorunların çözümü veya merak ettiğiniz konular hakkında hızlı yanıtlar alabilirsiniz. SSS sayfası üzerinde belirlenen tüm sorular ve cevapları aklınızda herhangi bir soru işareti kalmasına mahal vermeden yanıt ve hızlı çözümler almanızı sağlayacaktır.

Passolig Online Şube ve İtiraz Formu

Passolig kartınız ile onayınız dışında herhangi bir işlem gerçekleşmesi veya diğer pek çok farklı konuda yaşadığınız sorunlara yönelik bildirimlerinizi firmanın güncel internet şubesine giriş mobil uygulama veya web üzerinden giriş yaparak gerçekleştirmeniz mümkündür. Bilginiz dışında gerçekleşen harcamalara yönelik harcama itiraz formunu ise belirlenen adımları takip ederek firmaya iletebilirsiniz.

Passolig Kurumsal İletişim E – Mail Adresi

iletisim@passolig.com.tr elektronik posta adresini kullanarak her konuda görüş ve önerilerinizi iletmeniz mümkündür. Genel veya tüm özel konularda firma ile resmi yazışmalarınızı gerçekleştirmek için e – posta adresini kullanabilirsiniz.

Passolig Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Passolig çağrı merkezini arayarak günün her saatinde müşteri desteği alabilir ve tüm sorunlarını firma temsilcilerine iletebilirsiniz. Müşteri hizmetleri telefon numarası veya genel müdürlük numarasını arayarak Passolig ile ilgili tüm ürün ve hizmetlerine ilişkin soru, görüş ve önerilerin telefon ile iletimi mümkündür. Tercih edeceğiniz iletişim kanallarına göre en kısa sürede yanıt almak için müşteri hizmetleri destek merkezi üzerinde yer alan iletişim yöntemleri ve online destek seçeneklerini inceleyerek de çok daha kısa sürede kurumsal yardım alabilirsiniz.

  • Passolig Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 724 33 44
  • Passolig Telefon Numarası: 0 212 340 80 00

Passolig Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma Yöntemi

Passolig müşteri hizmetleri telefon numarasını aradıktan sonra 7 gün 24 saat tüm sorunlarınız ve şikayetleriniz için ‘’3’’ rakamını tuşlayarak müşteri temsilcisine bağlanmanız mümkündür. Öte yandan Passolig kart sahibi olan ya da olmayan tüm müşteriler tarafından iletişim merkezine ve müşteri temsilcisine direkt bağlanmak için ‘’0’’ rakamını tuşlayarak gerçekleştirmeniz mümkündür. Her konuda görüş ve önerilerinizi çağrı merkezi üzerinden firma yetkilileri ileterek her konuda hızlı çözüm önerileri almanız ve sorunlarınızın en kısa sürede çözüme kavuşturulmasını sağlayabilirsiniz.

Passolig Şikayet Hattı

Passolig hakkında tüm şikayet bildirimlerinizi 7/24 iletişim merkezini arayarak veya online iletişim formu ve diğer iletişim kanallarını kullanarak gerçekleştirmeniz mümkündür. Günün her saatinde güncel iletişim kanalları üzerinden şikayet bildirmeniz mümkündür. En etkili sonuç alacağınız yöntem ise müşteri hizmetlerini aramak olacaktır.

  • Passolig Şikayet Hattı: 0 850 724 33 44

Passolig Sosyal Medya Hesapları

Passolig resmi Facebook veya Twitter hesaplarını takip ederek Passolig güncel duyuru ve kampanyalarını takip edebilir veya geri bildirimde bulunabilirsiniz. Güncel sosyal medya adresleri ile hızlı işlem gerçekleştirin. Passolig sosyal medya hesapları:

Scroll to Top