Penti Müşteri Hizmetleri

Penti Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Penti tarafından sunulan tüm ürün ve hizmetlerine ilişkin öneri, istek ve şikayetlerinizi iletişim kanalları üzerinden iletmeniz mümkündür. Online kurumsal iletişim kanalları ve doğrudan iletişim adresleri üzerinden hizmet veren Penti, online satış mağazası üzerinden de aktif olarak hizmet sunmaya devam etmektedir. Penti iletişim kanallarını günün her saatinde kullanarak en kısa sürede yanıt alabileceğiniz iletişim kanalları üzerinden firma ile görüşme sağlamanız ve çözüm önerileri almanız mümkündür.

Penti İletişim Destek Merkezi

Penti online veya satış mağazaları üzerinden yapacağınız alışverişlere dair herhangi bir ürün ve hizmet sorunun yaşanması durumunda firmanın güncel iletişim kanalları ile görüşme sağlayarak en kısa sürede kurumsal destek almanız mümkündür. Müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlayan ve alternatif iletişim kanalları ile hizmet veren firma kısa süre içinde müşteri beklentilerini karşılamayı başarıyor.

Penti Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Penti çağrı merkezi iletişim numarasını arayarak firma ile görüşme sağlamadan önce diğer iletişim kanalları üzerinden hızlı hizmet alıp alamayacağınızı incelemeniz tavsiye edilir. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri ile tüm iletişim kanalları üzerinden hızlı ve etkili çözüm önerileri sunmaktadır. Penti müşterilerinin ürün ve hizmet detaylarına ilişkin sorunlarının çözümü için çalışma saatleri için müşteri hizmetlerini araması mümkündür.

  • Penti Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 333 0 768
  • Penti Genel Merkez Telefon: 0 212 987 40 00
  • Penti Faks Numarası: 0 212 474 20 49

Penti Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

Penti müşteri hizmetleri telefon numarasını aradıktan sonra doğrudan müşteri temsilcisi ile görüşmeniz mümkündür. Haftanın her günü saat: 09.00 – 18.00 arasında aktif olarak hizmet veren Penti çağrı merkezi müşterilerinin haftanın yedi günü hizmet almasını sağlar. İster mağazalar üzerinden isterseniz de online satış mağazası üzerinden olsun fark etmeksizin yapacağınız tüm alışverişlere ilişkin ürün ve hizmetler hakkında bildirimlerinizi müşteri hizmetleri iletişim kanalları üzerinden iletmeniz mümkündür.

Penti İletişim E – Posta Adresi

misafir.iliskileri@penti.com.tr adresi üzerinden 7/24 dilek, şikayet ve isteklerinizi ileterek en kısa sürede tarafınıza konuyla ilgili dönüş yapılmasını sağlayabilirsiniz. İletilerinizde açık bir dille sorunlarınızı ve iletişim bilgilerinizi vererek en hızlı şekilde firma tarafından dönüş yapılmasını sağlamanız mümkündür. Öte yandan yurt dışı satın ve mağazacılık işlemleri için: sales@penti.com.tr e – posta adresini kullanarak görüşme sağlamanız gerekir.

Penti Şikayet Hattı

Penti ürün ve hizmetlerine ilişkin tüm şikayetlerinizi mevcut iletişim kanalları üzerinden yapabiliriniz. Şikayet ve talepler için en hızlı çözüm sağlayan yöntem ise çağrı merkezi iletişim numarasıdır.

  • Penti Şikayet Hattı: 0 850 333 0 768

Penti Kargo/Sipariş Takip

Penti online satış mağazası üzerinden yapacağınız tüm işlemleri sipariş takip adresleri üzerinden izleyerek gönderi durumu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Penti Sosyal Medya Hesapları

Penti sosyal medya hesaplarını kullanarak firmadan kurumsal destek alabileceğiniz gibi ürün ve hizmetlerine ilişkin tüm kampanya ve duyurularından da haberdar olabilirsiniz. Penti resmi sosyal medya hesapları:

Scroll to Top