Pepsi Müşteri Hizmetleri

Pepsi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de geniş bir müşteri kitlesine sahip olan Pepsi markası, ülkenin dört bir yanındaki mağaza, bakkal ve marketlerde en çok satılan gazlı içecek markalarından biridir. Türkiye’deki faaliyetlerine yıllar önce başlayan Pepsi firması, kurulduğu ve faaliyetlerine başladığı günden beri her zaman müşteri memnuniyetine öncelik tanımıştır. Pepsi ürün veya hizmetleri hakkında herhangi bir konuda memnuniyetsizlik yaşayan tüketiciler, Pepsi müşteri hizmetleri birimine kolaylıkla ulaşarak, içinde bulundukları olumsuz koşulların çözülmesini talep edebilmektedir. Güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyen Pepsi firmasının deneyimli müşteri temsilcileri de hızlı, pratik ve çözüm odaklı hizmet vermesiyle müşterilerin beğenisini kazanmaktadır. Pepsi markası ülkemizde gazlı içecek sektöründe en çok tercih edilen, güvenilir ve memnuniyet odaklı hizmet sunan firmalardan biri olarak öne çıkmaktadır.

Pepsi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kurumsal hizmet kalitesine büyük önem veren Pepsi firması, Türkiye’nin dört bir yanına çeşitli perakende kuruluşları ve yerel market ile bakkalların raflarındaki ürünleriyle geniş bir müşteri kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Her bütçeye hitap eden fiyat politikası, güvenilir hizmet anlayışı, kaliteli satış sonrası hizmetleriyle kendi müşteri kitlesini yaratan Pepsi markasının ürünlerini satın aldıktan sonra bu ürünlerle ilgili olarak herhangi bir konuda şikayetiniz varsa, Pepsi müşteri hizmetleri telefon numaralarını kullanarak bu durumu şirket yetkililerine bildirebilirsiniz. Özellikle satın almış olduğunuz Pepsi markalı ürünlerde, fabrika imalatından kaynaklandığını düşündüğünüz hata veya kusurlar fark etmeniz halinde en kısa sürede Pepsi müşteri temsilcileriyle iletişime geçerek bu kusurun çözüme kavuşturulmasını talep edebilirsiniz:

  • Pepsi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 212 319 30 00
  • Pepsi Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0 212 357 01 80

Pepsi Müşteri Hizmetleri İletişim Formu

Kaliteli ve hızlı hizmet veren Pepsi müşteri temsilcisi ekibine, sadece telefon ve faks aracılığıyla değil aynı zamanda online platform üzerinden de ulaşım sağlayabilirsiniz. Kurumsal hizmet kalitesine büyük önem veren Pepsi firmasının deneyimli ve güler yüzlü hizmet sunan müşteri temsilcilerine internet üzerinden tek tıkla ulaşabilmek için Pepsi müşteri hizmetleri iletişim formunu kullanabilirsiniz. Bu form üzerinde; yorum ve teşekkür, promosyonlar hakkında sorular, ürün kalitesi konuları, sponsorluk ve bağış işleri veya herhangi bir sorun seçeneklerinden birini tıklayarak Pepsi müşteri hizmetlerine iletmek istediğiniz mesajı yazabilirsiniz. Pepsi müşteri hizmetleri iletişim formunda ayrıca ad-soyad ve e-posta adresi bilgilerinizi de doğru ve eksiksiz biçimde girmenizde fayda vardır:

Pepsi Resmi Sosyal Medya Hesapları

Pepsi resmi sosyal medya hesaplarını en aktif bir şekilde kullanan global firmalar arasında yer almaktadır. Pepsi Türkiye markasının resmi sosyal medya hesaplarını takip ederek firmanın yeni satışa sunduğu ürün veya hizmetler hakkında en güncel kampanya haberlerine ulaşabilirsiniz. Memnuniyet odaklı hizmet veren Pepsi firması, ayrıca sosyal medya hesaplarını takip eden müşterilerine hediye çekilişi, bedava ürün hediyesi ve indirim kampanyaları gibi çok sayıda promosyon imkanına ulaşma şansı da tanımaktadır. Siz de Pepsi firmasının Türkiye bürosuna bağlı resmi sosyal medya hesaplarını takip ederek, severek tükettiğiniz Pepsi markalı ürünler hakkında en güncel paylaşımlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan Pepsi firmasının deneyimli müşteri temsilcilerine, bu tür resmi sosyal medya kanalları üzerinden de kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Scroll to Top