Petrol Ofisi Müşteri Hizmetleri

Petrol Ofisi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Türkiye’nin en büyük beş şirketi arasında yer alan Petrol Ofisi, akaryakıt dağıtım ve madeni yağ sektörlerinde hizmet veriyor. Petrol Ofisi, 1941 yılında kurulmuş ve 2000 yılında özelleştirilmiştir. 2017 tarihiyle birlikte Cenevre Merkezli Vitol Group, Petrol Ofisi’nin sahibidir. Son tüketici için petrol ürünleri alım satımı ve dağıtımı alanlarında hizmet veren Petrol Ofisi, uygun fiyatıyla müşterilerini çekmektedir. Türkiye’nin birçok noktasında Petrol Ofisi’ne ait olan benzin istasyonları görülebilir. Aynı zamanda 2019 yılında ikinci el alım satımı yapan VavaCars ile işbirliği başlamıştır. Bu işbirliği sonucunda bazı Petrol Ofisi istasyonlarında VavaCars aracılığıyla aracını satmak isteyen kişiler için ekspertiz imkanı sunulur. Petrol Ofisi müşterileri, güvenilir ve temiz akaryakıt ihtiyacını uygun fiyata satın almak için akaryakıt istasyonlarını kullanıyor. Ayrıca bazı akaryakıt istasyonlarında oto yıkama, market, lastik tamiri vb. hizmetler de sunulmaktadır.

Petrol Ofisi müşteri hizmetleri 0800 211 0229 numarasıyla şikayet, öneri, bilgi edinme, istasyon bilgisi vb. konularda bilgi vermektedir.

İçeriğimizin devamında Petrol Ofisi çağrı merkezi ve alternatif iletişim kanallarını inceleyebilir ya da en çok merak edilen sorulara göz atabilirsiniz.

Petrol Ofisi Çağrı Merkezi

Telefon Numarası0800 211 0229
Çalışma SaatleriPetrol Ofisi çağrı merkezi 7/24 aranabilir.
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Petrol Ofisi İletişim

Müşteri Hizmetleri Numarası0555 675 55 55
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresiinfo@poas.com.tr
İletişim FormuForm için tıklayın.
En Yakın PO İstasyonuSize en yakın Petrol Ofisi istasyonunu görmek için tıklayın.
Madeni Yağ İletişim0 850 339 19 19
KampanyalarPO kampanyalarını incelemek için tıklayın.
Genel Müdürlük AdresiÜnalan, Libadiye Cad. No: 82-F 34700 Üsküdar/ Istanbul
Genel Müdürlük Telefon Numarası+90 216 275 30 00
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn

Petrol Ofisi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Petrol Ofisi ile ilgili merak ettiğiniz sorular mı var? Sizin için en çok merak edilen soruları araştırdık ve özenle yanıtladık! Yorumlarda Petrol Ofisi müşteri hizmetleri ve diğer konularla ilgili görüş ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.

Petrol Ofisi’nin Kaç İstasyonu Var?

petrol ofisi istasyonu

Petrol Ofisi, günümüzde yaklaşık 2300 akaryakıt istasyonu, sekiz akaryakıt terminali, 18 havalimanı ikmal ünitesi ve bir madeni yağ fabrikasına sahiptir. Aynı zamanda bir milyon metreküp depolama kapasitesiyle rakiplerinden ayrılmayı başarmıştır.

Petrol Ofisi’nin Sahibi Kim?

Petrol Ofisi’nin sahibi 2017’den beri İsviçre merkezli Vitol Group’tur. Aynı zamanda şirket, farklı ülkelerde enerji ve emtia ticareti yapmaktadır.

Petrol Ofisi Bayilik Ücreti Ne Kadar?

Petrol Ofisi bayiliği açmak istiyorsanız 1.000.000 TL civarında bütçe ayırmanız gerekir. Aynı zamanda konum, istasyon büyüklüğü vb. şartlar bayilik ücretini doğrudan değiştirecektir. Bayilik başvurusu için buraya tıklayın.

Petrol Ofisi Logosu Nedir?

petrol ofisi logo

Petrol Ofisi logosu, kırmızı bir dairenin içinde yer alan ve ağzından alev çıkaran kurt olarak tasarlanmıştır. Şirketin ilk genel müdürü Talha Sabuncu tarafından hazırlanan logo, dişi kurt Asena’yı çağrıştırır. Kurt, Türk mitolojisinde önemli bir yere sahiptir.

Petrol Ofisi Positive Card Nedir?

Petrol Ofisi’nin en yaygın sadakat programları arasında yer alan Positive Card ile kartınızda puan biriktirebilir ve biriken puanlarınızla benzin/LPG alabilirsiniz. Positive Card tamamen ücretsizdir, Petrol Ofisi mobil uygulamasını indirerek başvuru yapabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Positive Card 1000 Puan Kaç TL?

petrol ofisi

Positive Card ile biriktirdiğiniz her 1000 puan 10 TL olarak dönüştürülür. Bu sayede akaryakıt harcamalarınızda her 1000 puana 10 TL indirim kazanabilirsiniz. Daha fazla bilgi edinmek için Petrol Ofisi iletişim 0555 675 55 55 numarasını kullanabilirsiniz.

Petrol Ofisi Taşıt Tanıma Nedir?

petrol ofisi tasit tanima

Petrol Ofisi’nin filolara özel taşıt tanıma sistemi ile indirimli yakıt alabilir, kilometre/litre takibi yapabilir veya ödeme kolaylığından yararlanabilirsiniz. Sisteme göre araç ve KM bilgisi kontrol ünitesine aktarılır ve filo sahipleri anlık takip edebilir. Ayrıntılı bilgi için Petrol Ofisi taşıt tanıma +90 532 430 78 44 birimiyle görüşebilirsiniz.

Petrol Ofisi Taşıt Tanıma Nerede Takılır?

Petrol Ofisi taşıt tanıma sistemini aracınıza taktırmak için AutoMatic servis noktalarını kullanabilirsiniz. AutoMatic servis noktaları Türkiye’nin birçok noktasında hizmet veriyor. Size en yakın AutoMatic noktasını buradan inceleyin.

Petrol Ofisi Şikayet Hattı Nedir?

Petrol Ofisi ile ilgili akaryakıt, istasyon, personel vb. şikayetlerinizi müşteri danışma 0555 675 55 55 numarasına bildirebilirsiniz. Şikayetleriniz anında incelenir ve birkaç süren araştırmadan sonra cevaplandırılır.

Petrol Ofisi Nasıl Bir Firma?

petrol ofisi 2

Petrol Ofisi, kaliteli ve güvenli akaryakıt dağıtımını inovatif çözümlerle buluşturmakta ve bu sayede müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Aynı zamanda Petrol Ofisi müşteri hizmetleri 7/24 çalışarak müşterilerinin sorunlarını kısa sürede çözmeyi hedeflemektedir.

 

 

 

 

Scroll to Top