Philips Müşteri Hizmetleri

philips cagri merkezi numarasi cagrimerkezinumarasi.com

Philips Türkiye ürün ve hizmetlerine ilişkin yaşadığınız sorunlarınızı çözümü ve diğer her konuda geri bildirimleriniz için firmanın güncel iletişim kanallarını aktif biçimde kullanabilirsiniz. Çağrı merkezi iletişim numarasını arayarak doğrudan müşteri temsilcisi ile görüşmek için resmi tatiller haricinde her gün 09.00 – 18.00 saatleri arasında arama yapabilir veya 09.00 – 00.00 saatleri arasında ise chat başlatabilirsiniz. Philips iletişim kanalları üzerinden firma ile kısa süre içinde görüşme sağlamanız mümkündür.

Philips Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Philips Türkiye çağrı merkezi telefon numarasını arayarak sorunlarınız hakkında çözüm önerileri almak için güncel birçok farklı iletişim yöntemi üzerinden işlem gerçekleştirebilirsiniz. Dünyanın önde gelen teknoloji firmaları arasında yer alan Philips, Türkiye’deki müşterileri için teknik destek ve alternatif iletişim desteği sunmaktadır.

  • Philips Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 222 7 445
  • Philips Türkiye Genel Merkez Telefon: 0 216 636 15 00

Philips Tüketici Ürünleri Destek İletişim Merkezi

Philips Türkiye müşteri hizmetleri ve tüketici ürünleri destek sayfaları üzerinden ürün ve hizmetlere ilişkin yaşadığınız her konuda kurumsal destek almanız mümkündür. Müşteri memnuniyeti ve kurumsal hizmet anlayışı sayesinde olası sorunların kısa sürede çözüme kavuşması sağlanır. Ürün kategorisine göre farklı iletişim kanallarını seçerek iletişim kurmanız mümkündür.

Philips Türkiye Müşteri İletişim Formu

Online iletişim formu üzerinden kurumsal veya bireysel tüm bildirimleriniz için gerekli işlemleri gerçekleştirmeniz mümkündür. İletişim formu üzerinde yer alan temel iletişim ve kişisel bilgiler alanlarını doldurduktan sonra mesajınızı ve taleplerinizi iletmeniz mümkündür. İletişim için tercih edeceğiniz yöntemlere göre farklı adımların izlenmesi gerekmektedir. Online veya doğrudan iletişime geçeceğiniz kanallar arasında seçim yapmadan en kısa sürede sonuç almanızı sağlayacak yöntemleri tercih etmeniz önerilir.

Philips İletişim E – Posta Adresi

tüketici.danisma@philips.com elektronik posta adresini kullanarak Philips ürün ve hizmetlerine dair merak ettiğiniz veya yardım almak istediğiniz her konuda kurumsal destek alabilirsiniz. E – posta üzerinden iletilerinizi açık bir dille gönderdikten sonra yaşadığınız sorun veya taleplerinize yönelik geri dönüşler yapılacaktır. E – posta üzerinden başlatacağınız resmi yazışmalarınızda firmanın tüm ürün ve hizmetlerine yönelik bildirimde bulunmanız mümkündür. Ayrıca elektronik posta adresi üzerinden iletişime geçmeden önce diğer iletişim kanallarından çok daha hızlı yanıtlar alabilirsiniz.

Philips Şikayet Hattı

Philips Türkiye’nin tüm iletişim kanallarını kullanarak mağazalar veya online satışlara ilişkin her konuda şikayet bildiriminde bulunmanız mümkündür. Güncel iletişim kanallarının hepsi aynı zamanda şikayet hattı olarak kullanılabilir. Ancak diğer yöntemlerden çok daha hızlı bir şekilde yanıt alabileceğiniz ve sorunların daha kısa sürede çözümünü sağlayan müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden hızlı görüşme sağlayacağınız için şikayetlerinizi daha etkili biçimde iletmeniz mümkündür.

  • Philips Şikayet Hattı: 0 850 222 7 445

Philips Türkiye Sosyal Medya Hesapları

Dünyanın önde gelen teknoloji firmalarından biri Philips, dijital dönüşüm politikaları kapsamında sosyal medya araçlarını en etkin biçimde kullanan firmalar arasında yer almaktadır. ‘’Philips Sosyal Medya’’ politikaları ve ilkeleri ile müşterilerinin her konuda geri bildirimlerini verebilmeleri için sosyal medya araçlarını en etkin biçimde kullanmalarına yönelik politikalar geliştirmiştir. Tüm sosyal medya platformları üzerinden müşterilerine kurumsal destek sağlayan firma her an geri bildirimleri bu araçlar üzerinden alır. Philips Türkiye resmi sosyal medya hesapları:

Scroll to Top