Pinterest Müşteri Hizmetleri

pinterest numarasi

Popüler sosyal paylaşım platformu Pinterest ile ilgili kurumsal veya bireysel hesaplarınıza yönelik, reklam, yatırım, geliştirme ve ortaklık adına firma ile iletişim kurabileceğiniz pek çok farklı iletişim kanalı mevcuttur. Söz konusu yöntemleri kullanarak her şekilde firma ile görüşme sağlayabilirsiniz. İster işletme hesapları ister bireysel hesaplar olsun fark etmeksizin firma ile görüşme sağlamak için Pinterest iletişim sayfası üzerinde yer alan iletişim seçeneklerini kullanmanız gerekmektedir. Öte yandan online yardım sayfalarını kullanarak çok daha kısa süre içinde yaşadığını sorunların çözümü için destek alabilirsiniz. Çağrı merkezi veya herhangi bir telefon numarası üzerinden müşteri hizmetleri desteği vermeyen Pinterest, üyelerinin doğrudan online iletişim kanalları ile sorunlarını iletmesini sağlar.

Pinterest Destek Merkezi

Pinterest ile ilgili genel ve işletme hesapları için karşılaştığını sorunların çözümü için destek merkezi üzerinde yer alan yardım konularını ve adımlarını izleyebilirsiniz. Henüz çağrı merkezi ve doğrudan iletişim kanalları ile hizmet vermeyen firma, kullanıcılarının sorunlarını kısa süre içinde online çözüm merkezleri ile çözüme kavuşturmaktadır. Reklam, basın, işletmeler, geliştiriciler veya yatırımcılar ile ilgili olarak yapacağınız tüm işlemleriniz için söz konusu destek merkezi üzerinde yer alan adımları kullanabilirsiniz. Destek merkezinde ayrıca sorunlarınız ile ilgili olarak detaylı arama yaparak çözüm kısa sürede çözüm bulmanız mümkündür.

Pinterest Online İletişim Formu

Pinterest hesabınızla ilgili olarak yaşadığını sorunların çözümü veya diğer tüm konularda aklınıza gelen sorunlar, şikayetler ve talep/öneriler için online iletişim formunu kullanmanız mümkündür. ‘’Veri Koruma Görevlisi İletişim Formu’’ üzerinden firma ile kesintisiz olarak yazışma başlayabilir ve en kısa sürede mesajınızı firmaya iletebilirsiniz. Genel ve işletme hesabı için yapılacak başvurular için silinmesini ve değiştirilmesini/düzeltilmesini istediğiniz konular için yarım alabilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz. Kişisel bilgileri işlemeye itiraz, bilgilerin düzeltilmesi veya silinmesi, bilgilerin başka bir kuruluşa/kişiye gönderilmesi vb. konularda sorunların çözümü için:

Üzerinden taleplerinizi 7/24 iletebilir ve anında çözüm önerileri alabilirsiniz.

Pinterest İletişim E – Posta Adresi

Pinterest ile e – posta yoluyla iletişim geçmek isteyen kullanıcıların farklı kurumsal e – posta adresleri üzerinden işlem yapmaları mümkündür. Pinterest e – posta adresleri sayfası üzerinde yer alan tüm adresleri amacına uygun olarak kullanarak en kısa sürede sorunlarınızın çözümü için firma ile e – posta üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Tüm e – posta adreslerine yardım ve destek merkezi sayfaları üzerinden erişim sağlayarak görüntüleyebilir ve e – posta ile iletişime geçebileceğiniz seçeneklerin neler olduğunu görebilirsiniz. Hesap işlemleri için e – posta yöntemi ile iletişim son derece kolay ve hızlıdır. Diğer yandan iletilerinizi göndermeniz için tercih edebileceğiniz başlıca e – posta adresleri:

  • Parola Yenileme ve Hesap İşlemleri: @account.pinterest.com
  • Genel E – Posta ve Haberler İçin: @info.pinterest.com

Pinterest Resmi Sosyal Medya Hesapları

Resmi sosyal medya hesaplarını kullanarak güncel duyurulardan haberdar olabilir veya hesaplarınız ile ilgili sorunlarınızı çok daha etkili ve kısa bir süre içinde Pinterest’e iletebilirsiniz. Öte yandan Pinterest ile kurumsal ve kariyer anlamında iletişim geçecek kişilerin Linkedin adresi üzerinden iletişime geçmesi ve mevcut kariyer pozisyonlarını görüntülemesi mümkündür. Pinterest’in tüm sosyal medya adreslerine hızlı erişim sağlayarak kısa sürede güncel duyurular ve hizmet detaylarını görebilir ve takip edebilirsiniz. Facebbok, Instagram ve Twitter olmak üzere popüler tüm ağlarda kurumsal Pinterest hesabına ulaşarak işlem yapabilirsiniz. Pinterest resmi sosyal medya hesapları:

Scroll to Top