Pizza Hut Müşteri Hizmetleri

Pizza Hut Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Günümüzde insanlar, yoğun çalışma temposu yüzünden yeme ihtiyaçlarını karşılamak için fast food restoranları tercih etmektedir. Merkezi Amerika’nın Teksas eyaletinde bulunan 1958 yılında Kansas eyaletinde Dan ve Frank Carney tarafından kurulan pizza hut, 100 ülkede toplam 15.600 restorana sahip dünyanın en büyük pizza restoranlar zinciridir. Amerikan stili pizza üstüne uzmandır.

Türkiye’de ise ilk restoranları 1989 yılında açılmıştır. Pizza yapımında kullanılan hamur, atıştırmalıklar, sos salata ve tatlılar mutfaktaki usta şefler tarafından günlük olarak ve taze şekilde hazırlanmaktadır. Türkiye’de pizza hut işletmeciliğini Yum- Brands International şirketi tarafından işletilmekte olup evlere servis ve gel al hizmetleri ile de hizmet sunmaktadır.

Sloganı ” Dünyanın en meşhur pizzası’ dır. Sık sık kampanyalar düzenleyen pizza hut, müşterilerine doyurucu yiyeceklerle ve ikramları ile hizmet vermektedir. Türkiye’de her gün şube sayısı artmaktadır.

Bu sene 60. yılını kutlayan pizza hut ürünleri şubelerinin yanı sıra internetten de sipariş verilerek müşteriye teslim edilmektedir. Küçük boy, orta boy, büyük boy olarak sipariş edilen pizzalar bol malzemesi ile en çok tercih edilen pizzadır.

Pizza Hut Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0212 329 20 00

Pizza Hut Sipariş Telefon Hattı:
444 6 555

Pizza Hut İletişim Adresi:
Mawarid Gıda Ticaret Maslak Mahallesi. Dereboyu Caddesi. Bilim Sokak. No:5 Sun Plaza Kat 20 34398 Sarıyer – İstanbul

Arama Terimleri: pizza hut çağrı merkezi numarası, pizza hut iletişim, pizza hut iletişim numarası, pizza hut telefon numarası, pizza hut şikayet hattı, pizza hut müşteri hizmetleri numarası, pizza hut destek hattı

Scroll to Top