Popeyes Müşteri Hizmetleri

Popeyes Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Popeye’s 46 seneden beri gıda sektöründe hizmet veren firmalar arasında önemli bir yere sahiptir. 1972 yılında New Orleans’ta ufak bir lokanta ile işe başlandı. Alvin C. Copeland Sr, o senelerde “Kızarmış Tavuk” adı altında tavuk satışı gerçekleştirmektedir; ancak ne yazık ki bu tavuklar lokantanın işleyebilmesi için yeterli niteliği taşımamaktadır. Kısa bir süre sonra “Popeye’s” adı altında baharatlı kızarmış tavuk satışına başlanmaktadır.
İlk Franchise Lokanta

Popeye’s kızarmış baharatlı tavuklarda artık başarıyı yakalamaya başladığından dolayı, 1976 yılında Lousiana’da ilk franchise lokantasını açmaktadır. 1980 yılında çok daha farklı bir tavuk çeşidi tanıtıldıktan sonra 1983 yılında Popeye’s bisküvilerinin tanıtımı gerçekleştirilmektedir.

1984 yılından itibaren giderek büyüyen Popeye’s Kanada’ya açılmaya başlamaktadır. 2002 yılına kadar pek çok farklı rekoru kıran ve ödül alan Popeye’s, 2015 ESPY ödüllerine de aday olarak gösterilmiştir.

Menüsünde pek çok farklı lezzetin yer aldığı Popeye’s her damak zevkine hitap ediyor olması nedeniyle de çok tercih edilmektedir. Türkiye’de de bu markanın takipçisi oldukça fazladır.

Popeyes Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:

444 76 77

Arama Terimleri: popeyes iletisim bilgileri, popeyes iletişim, popeyes destek hattı, popeyes şikayet hattı, popeyes çağrı merkezi, popeyes iletişim numarası

Scroll to Top