Porland Müşteri Hizmetleri

porland musteri hizmetleri

Porland ev tekstili ve mutfak eşyaları ürün satış ve hizmetleri ile Türkiye’de lider kurumsal markalar arasında yerini almıştır. Firmanın müşteri hizmetleri desteği sayesinde ister online ister satış mağazaları üzerinden yapacağınız tüm alışverişleriniz hakkında hızlı geri bildirim verebilir ve ürün ve hizmet detayları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Günün her saatinde hızlı iletişim kurabileceğiniz güncel tüm iletişim kanalları üzerinden hızlı bir şekilde firma ile görüşme kaydetmeniz mümkündür. Online veya direkt iletişim araçlarını kullanarak firmanın tüm ürün ve hizmetleri hakkında kurumsal destek alabilirsiniz. Porland iletişim merkezi üzerinde yer alan en hızlı ve kaliteli iletişim metotlarını hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Porland Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Müşteri hizmetleri çağrı merkezini telefon numarasını arayarak Porland ürün ve hizmetleri hakkında en hızlı şekilde bildirimlerinizi verebilirsiniz. Çalışma saatleri içinde görüşme gerçekleştirebileceğiniz mevcut iletişim kanalları arasında müşteri hizmetleri telefon numarası sizin en kısa sürede yanıt almanızı sağlar. Çağrı merkezini arayarak ürün ve hizmet detaylarına ilişkin merak edilen tüm detaylar hakkında etkili görüşmeler gerçekleştirmeniz mümkündür.

  • Porland Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 259 46 43
  • Porland Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0 212 282 66 32
  • Porland Faks Numarası: 0 212 282 66 22

Porland Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

Porland çağrı merkezini arayarak doğrudan müşteri temsilcisi ile görüşme sağlamak için hafta içi: 09.00 – 18.00 saatleri arasında çağrı merkezini aramanız gerekmektedir. Söz konusu çalışma saatleri içinde yapacağınız aramalarda sonuç almanız mümkün değildir. Bunun dışında çalışma saatleri içinde istediğiniz zaman telefon ile çağrı merkezini arayarak kurumsal iletişim desteği alabilirsiniz.

Porland Müşteri Hizmetleri Yardım Merkezi (SSS)

Porland müşteri hizmetleri sayfasına hızlı erişim sağlayarak merak ettiğiniz her sorunun yanıtını firmanın herhangi bir iletişim aracını kullanmak zorunda kalmadan bildirebilirsiniz. Üyelik işlemleri, sipariş, ödemeler, teslimat ve iade gibi merak edilen birçok konu hakkında tüm sorularınıza ilişkin kurumsal desteği online olarak almanız mümkündür. Sıkça Sorula Sorular (SSS) sayfası üzerinden hızlı yanıt alabilirsiniz.

Porland Sipariş Takip

Porland resmi online satış mağazası üzerinden verdiğiniz tüm siparişleri ‘’Sipariş Sorgulama’’ ekranı üzerinden görüntüleyerek sipariş durumu hakkında güncel bilgi sahibi olabilirsiniz. Sipariş numarası ve elektronik posta adresinizi girdikten sonra sipariş durumunu görüntüleyebilir ve güncel gönderi durumu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Porland İletişim E – Posta Adresi

Porland firması ile resmi yazışmalarınız elektronik posta üzerinden gerçekleştirmek isteyenlerin müşteri hizmetleri e – posta adresine iletilerini göndermeleri mümkündür. Kurumsal yazışmalar için genel müdürlük e – posta adresini kullanarak resmi yazışma başlatmanız mümkündür.

Porland Şikayet Hattı

Porland online veya mağaza satışlarında ürün ve hizmetlere ilişkin yaşadığınız tüm sorunları şikayet bildirimi ile firmaya iletmeniz mümkündür. Güncel tüm iletişim kanallarını şikayet bildirimleriniz için kullanabilir ve kısa sürede yanıt alabilirsiniz. En kısa sürede sonuç almak için müşteri hizmetleri telefon numarasını aramanız tavsiye edilir.

  • Porland Şikayet Hattı: 0 850 259 46 43

Porland Sosyal Medya Hesapları

Porland’ın resmi sosyal medya hesaplarını takip ederek güncel kampanya ve duyurulardan haberdar olabilir veya yine ürün ve hizmetlere yönelik geri bildirimlerinizi iletebilirsiniz. Porland sosyal medya hesapları:

Scroll to Top