Premier Müşteri Hizmetleri

premier cagri merkezi

Premier Elektronik müşteri hizmetleri ve online iletişim kanalları ile günün her saatinde kurumsal destek sunmaktadır. Elektronik, beyaz eşya, elektrikli ev aletleri, kişisel bakım ve daha pek çok farklı kategoride ürün ve hizmet sunan firma, gelişen teknoloji ve iletişim yöntemleri sayesinde müşterilerine en kısa sürede etkili çözüm önerileri sunmaktadır. İster online isterseniz de doğrudan iletişim kanallarını kullanarak firma ile hızlı görüşme sağlayabilirsiniz. Premier iletişim merkezi üzerinde yer alan tüm aktif iletişim kanalları ile firma ile hızlı görüşme yaparak sorunlarınızı bildirebilir veya teknik destek alabilirsiniz.

Premier Müşteri Hizmetleri Merkezi

Premier A.Ş. ürün ve hizmetlerine ilişkin sorunlarınızı veya taleplerinizi firmaya en kısa yoldan iletmek için kurumsal iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. İletişim merkezi üzerinden yer alan aktif iletişim kanalları sayesine kısa sürede firma temsilcisi ile görüşme sağlayarak hızlı çözüm önerileri alabilirsiniz. Günün her saatinde aktif iletişim sağlayabileceğiniz ve güncel iletişim kanallarını görüntüleyebileceğiniz iletişim yöntemleri en kaliteli hizmeti sağlar.

Premier Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Premier çağrı merkezi telefon numarasını kullanarak telefonla müşteri temsilcisi ile canlı görüşme sağlamanız mümkündür. Çalışma saatleri içinde aktif olarak müşteri hizmetleri üzerinden görüşme sağlamanız mümkündür.

  • Premier Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: +90 0850 201 07 07
  • Premier Faks Numarası: +90 0212 659 38 76
  • Premier Elektronik Paz. Dağ. San. ve Tic. A.Ş. Telefon: +90 212 789 16 44

Premier Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Premier müşteri hizmetleri çağrı merkezine bağlanarak müşteri temsilcisi ile görüşmek için güncel iletişim numarasını aramanız gerekmektedir. Bunun dışında herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmadan firma temsilcisi ile görüşebilirsiniz. İletişime geçmek istediğiniz mağaza veya genel merkez biriminin telefon numarasını kullanarak en kısa sürede firma ile görüşme sağlamanız mümkündür.

Premier İletişim Formu

Premier online müşteri iletişim formuna erişim sağlamak için iletişim merkezine hızlı erişim sağlamanız yeterlidir. Müşteri hizmetleri desteği ile dikkat çeken firma en kısa sürede müşterilerinin en etkili yanıtları alarak ürün ve hizmet sorunlarının çözüme kavuşmasını sağlar. İletişim formu üzerinden yer alan kişisel ve iletişim bilgileri alanlarını doldurduktan sonra mesajınızı da yazarak firmanın en kısa sürede tarafınıza dönüş yapmasını talep edebilirsiniz.

Premier Müşteri Hizmetleri İletişim E – Posta Adresi

musterihizmetleri@premierelektronik.com.tr e – posta adresi üzerinden firma ile resmi yazışmalarınızı yaparak en kısa sürede etkili çözüm önerileri almanız mümkündür. Firmanın ürün ve hizmetlerine ilişkin geri bildirimlerinizi yapmadan önce en etkili iletişim kanallarının hangileri olduğunu incelemeniz ve en hızlı çözüm önerileri alabileceğiniz iletişim kanallarını kullanarak firma temsilcisi ile görüşme sağlananız mümkündür.

Premier Şikayet Hattı

Premier Elektronik ürün ve hizmetlerine ilişkin sorunlarınızı ve şikayetlerinizi firmanın güncel tüm iletişim kanalları üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. En hızlı şekilde şikayet bildiriminde bulunmak için müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz. Şikayet bildirimlerinizi ve sorunlarınızı aktif iletişim kanalları üzerinden iletmeden önce en hızlı çözüm önerileri alabileceğiniz iletişim kanallarını kullanmanız tavsiye edilir.

  • Premier Elektronik Şikayet Hattı: 0850 201 07 07

Premier Sipariş Takip Adresi

Premier güvencesiyle online satış sayfası üzerinden ürün satın alan kişilerin online sipariş takip adresi üzerinden gönderi takibi/sorgulama işlemlerini kısa süre içinde gerçekleştirmeleri mümkündür. E – posta adresi ve sipariş numarasını ilgili alanlara girdikten sonra, ‘’Sorgula’’ butonunu tıklayarak anının sipariş durumu hakkında güncel bilgilere erişim sağlayabilirsiniz.

Scroll to Top