Profilo Müşteri Hizmetleri

profilo çağrı merkezi iletişim telefon numarasi cagrimerkezinumarasi.com

Profilo, Türkiye ve Avrupa’da en çok tercih edilen beyaz eşya firmaları arasında yer alıyor. Dayanıklı ev aletleri sloganıyla akıllarda yer edinen Profilo müşteri hizmetleri ile de sorunlara çözüm sunuyor. Profilo garanti kapsamı, beyaz eşya ile ilgili sorunlar vb. durumlarda 444 77 66 numarasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Profilo müşteri hizmetleri numarasını Türkiye’nin her noktasından 7/24 arayabilirsiniz. Aynı zamanda size en yakın Profilo yetkili servisiyle iletişime geçmek istiyorsanız buraya tıklayın. Garanti, beyaz eşya arızası, kullanım kılavuzu vb. konularda Profilo en iyi desteği sunacaktır. Diğer iletişim kanallarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

Profilo Çağrı Merkezi

Telefon Numarası 444 77 66
Geri Arama Evet
Gerçek KişiEvet
Çalışma Saatleri7/24 iletişim kurulabilir.
En İyi Arama Saati09:00 – 10:00
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Profilo İletişim

Profilo Müşteri Hizmetleri Numarası 444 77 66
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresiprofilocagriyonetimmerkezi@bshg.com
En Yakın ServisSize en yakın yetkili servis için tıklayın.
Online Servis KaydıProfilo online servis kaydı oluşturmak için tıklayın.
Yardım SayfasıProfilo beyaz eşyalar ile ilgili çözüm ve öneriler için tıklayın.
Mail Adresiprofilocagriyonetimmerkezi@bshg.com
Genel Müdürlük AdresiFatih Sultan Mehmet Balkan Cd. No:51, Dudullu Osb/Ümraniye/İstanbul
Genel Müdürlük Telefon Numarası0216 528 90 00
Sosyal Medya HesaplarıFacebookInstagram, YouTube, LinkedIn

Profilo Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Profilo hakkında merak edilen en önemli konuları sizin için cevaplandırdık. Siz de Profilo ile ilgili öğrenmek istediğiniz cevapları yorumlarda paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda Profilo müşteri hizmetleri numarasını kullanarak şikayet, istek ve görüşlerinizi kolayca bildirmeniz mümkün olacaktır.

Profilo Kime Ait?

Yerel beyaz eşya firmaları arasında önemli bir konuma gelen Profilo, yabancı sermayeli bir Türk şirketidir. 1995 yılından itibaren yönetimi BSH grubu tarafından yürütülmektedir. Aynı zamanda Bosch ve Siemens çatısı altındadır.

Profilo Ürünleri Nerede Üretiliyor?

Profilo, Türkiye’de çok sayıda fabrika ile üretim yapmaktadır. Fabrikaların büyük çoğunluğu Marmara Bölgesi’ndedir. Beyaz eşya üretiminin büyük çoğunluğu Çerkezköy Fabrikasındadır.

Profilo İle Nasıl İletişime Geçilir?

Profilo müşteri hizmetleri 7/24 iletişim kurmak için en iyi alternatiftir. Aynı zamanda e-posta adresini kullanarak da sorunlarınızı ifade edebilirsiniz.

Profilo Nasıl Bir Marka?

Profilo, dayanıklı ev aletleri sloganının hakkını veren beyaz eşyalarıyla ön plana çıkıyor. Özellikle beyaz eşyalarında dayanıklı malzeme, fonksiyonel ve basit kullanım ile Türkiye’de birçok evde yerini alıyor.

Profilo Hangi Alanlarda Üretim Yapıyor?

Profilo, beyaz eşya konusunda sektörün en iyi markaları arasında yer alıyor. Öte yandan ısıtma & soğutma ürünleri, ankastre set, küçük ev aletleri, televizyon ve elektrikli süpürge üretimi de yapmaktadır. Profilo’nun ürünlerini incelemek için tıklayın.

Scroll to Top