PTT Bank Müşteri Hizmetleri

PTT Bank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

PTT Bank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 1 788

Ptt bank ile ptt bünyesinde birçok bankacılık işlemi yapılmaktadır. Bunun için Ptt’den posta çeki hesabı açtırmak yeterlidir. Bunun için herhangi bir ptt şubesi tercih edilmektedir. Posta çeki hesabı açtırdıktan sonra ptt bank için kullanıma açık atm kartı verilmektedir. Bu sayede diğer bankalarda olduğu gibi eft, havale, fatura ödemesi gibi işlemler yapılabilmektedir. Hesapta kalan bakiye öğrenilmektedir.

Diğer bankaların prosedürleri ile uğraşmadan birçok bankacılık işlemi yapılır. Ayrıca diğer bankalarda olduğu gibi internet bankacılığı hizmeti bulunmaktadır. İnternet bankacılığından faydalanmak için posta çeki açtırma aşamasında internet bankacılığı hizmetinin aktif hale getirilmesi gerekir. Daha sonra Ptt’den internet şifresi alınmaktadır. Böylece güvenli bir şekilde internetten banka işlemleri kolayca gerçekleştirilmektedir.

Akıllı telefonlarda yer alan ptt bank uygulaması indirilerek pratik bir şekilde kullanım sağlanmaktadır. Yapılan tüm işlemler online şekilde bağlanarak kontrol edilmektedir. Eğer bankacılık hizmeti ile ilgili bir sorun olursa müşteri hizmetleri servisinden faydalanmak mümkündür.

Ayrıca internet şifresi almayan müşteriler veya şifresini unutanlar müşteri hizmetlerinden tekrar almaktadır. Ptt Bank bünyesinde gelişmeler beklenmektedir. Bu sayede hizmet alanı genişleyecektir.

PTT Bank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
444 1 788

Arama Terimleri: ptt bank çağrı merkezi numarası, ptt bank iletişim, ptt bank iletişim numarası, ptt bank telefon numarası, ptt bank şikayet hattı, ptt bank müşteri hizmetleri numarası, ptt bank destek hattı

Scroll to Top