PTT Kargo Müşteri Hizmetleri

ptt kargo

PTT Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası

PTT Kargo müşteri hizmetleri numarasını 7/24 arayarak kesintisiz olarak yardım almanız mümkündür. PTT Kargo ile iletişime geçmek için aşağıdaki numaraları arayabilirsiniz:

  • PTT Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 1 788
  • PTT Kargo Engelli SMS Hattı: 0312 309 59 13

Numaralarını kullanabilirsiniz. PTT bünyesinde vatandaşlara sunulan tüm hizmetler için 444 1 788 numaralı çağrı merkezini arayarak her türlü öneri, şikayet, bilgi talepleri ve sorunlarınızı 7/24 PTT çağrı merkezi üzerinden paylaşabilirsiniz.

PTT Kargo Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

PTT Kargo hizmetlerine bağlı olarak kurum ile sorun yaşayan tüm vatandaşların PTT A.Ş. tarafından belirlenen iletişim kanallarını kullanarak sorunlarını doğrudan müşteri temsilcisine iletmeleri mümkündür. Çağrı merkezini aradıktan sonra:

  • Ana menüde sırasıyla: 2 – 1 – 1

Tuşları sırasıyla girilir. 444 1 788 çağrı merkezine bağlandıktan sonra sırasıyla bu adımları takip ederek doğrudan müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz. Öte yandan vakit kaybetmek istemeyen vatandaşlar online iletişim kanallarını kullanarak karşılaştığı tüm sorunları kuruma iletebilir veya kargo takip işlemlerini kısa süre içinde gerçekleştirebilir.

PTT Kargo İletişim E – Posta Adresi

PTT Kargo hizmetleri kapsamında yer alan herhangi bir sorun veya talepler için e – posta adresini kullanarak yazışma başlatabilirsiniz. Kargolara ilişkin önemli sorunları veya iletmeniz gereken tüm talep ve başvuruları PTT Kargo iletişim e – posta adresi üzerinden yapabilirsiniz.

PTT Kargo İletişim Formu

PTT Kargo ile iletişime geçmek veya bilgi edinmek için birçok farklı yöntem bulunmaktadır. Birçok firma ve kurumun son yıllarda dijital dönüşüm politikaları sayesinde müşterileri ile daha hızlı ve etkili iletişim kurması mümkün hale getirilmiştir.

Bağlantı adresi üzerinden PTT ile tüm sorunlarınızı online iletişim formu ile çözüme kavuşturabilirsiniz.

PTT Kargo Sosyal Medya Hesapları

PTT Kargo sosyal medya hesapları veya canlı destek online yardım hattı ile tüm vatandaşların PTT Kargo ile iletişime geçmesi mümkündür. Sosyal medya hesaplarını kullanarak doğrudan canlı temsilciler ile yazışabilir ve sorunlarınızı Twitter, Facebook veya Instagram üzerinden kuruma iletebilirsiniz. PTT Kargo sosyal medya hesapları:

Üzerinden kısa süre içinde PTT ile kurumsal iletişim kurabilirsiniz. Hemen hemen tüm iletişim hizmetleri sosyal medya üzerinden de sağlanmaktadır.

PTT Kargo Faydalı Linkler

Aşağıdaki linklere tıklayarak kargo takibi yapabilir ve size en yakın ptt şubesini öğrenebilirsiniz:

Scroll to Top