Pttcell Müşteri Hizmetleri

Pttcell Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

2013 yılından beri Türk Telekom altyapısıyla hizmet veren Pttcell, uygun fiyatlı tarife ve paketleriyle ön plana çıkıyor. Pttcell, yaklaşık bir milyon abonesine hizmet vermektedir. Aynı zamanda bedava internet, arama ya da SMS kampanyalarıyla da abone sayısını arttırmayı başarmıştır. Bununla birlikte yeni abonelerine sunduğu avantajlı paket ve tarifeleri de bulunmaktadır. Pttcell müşteri hizmetleri numarası 444 6 788 ile iletişime geçerek paket ve tarifeleri öğrenebilir ya da hat işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Aynı zamanda Pttcell iletişim numarasıyla hat ödemeleri, abonelik, hat taşıma vb. konular hakkında da detaylı bilgi alınabiliyor.

PTT, 1870 yılından beri ülkemizde posta, telefon, telgraf ve kargo alanlarında hizmet vermektedir. Bununla birlikte devlet kanallı ödemelerin birçoğu da PTT şubelerinden alınmaktadır. Son yıllarda hizmet alanını geliştirmeyi başaran PTT, 2013 yılından beri de mobil iletişim hizmetini sunmuştur. İçeriğimizin devamında Pttcell çağrı merkezi ve diğer iletişim kanalları hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Pttcell Çağrı Merkezi

Telefon Numarası444 6 788
Çalışma SaatleriPttcell çağrı merkezi 7/24 aranabilir.
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Pttcell İletişim

Müşteri Hizmetleri Numarası444 6 788
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresidestek@pttcell.com.tr
İletişim FormuForm için tıklayın.
Şikayet FormuForm için tıklayın.
Yardım SayfasıPttcell yardım ve öneriler sayfası için tıklayın.
Faks Numarası+90 312 309 51 44
Genel Müdürlük AdresiŞehit Teğmen Kalmaz Cad. No: 2 06050 Ulus / ANKARA
Genel Müdürlük Telefon Numarası+90 312 509 50 00
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram

Pttcell Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Sizin için Pttcell ile ilgili en çok merak edilen soruları cevaplandırdık! Aşağıdaki soru cevapları inceleyerek PTT müşteri hizmetleri ve diğer pek çok konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Yorumlarda Pttcell ile ilgili görüş ve önerilerinizi paylaşmayı unutmayın!

Pttcell Hangi Operatörün Altyapısını Kullanıyor?

2013 yılından beri Türk Telekom’un altyapısını kullanan Pttcell, abonelerine geniş bir çekim alanı vaat ediyor. Türk Telekom – Pttcell anlaşması 2022 yılına kadar sürecek.

Pttcell’e Nasıl Geçebilirim?

pttcell1Hattınızı Pttcell’e taşımak istiyorsanız size en yakın PTT şubesine başvurmanız yeterli. T.C. kimlik kartınız veya nüfus cüzdanınız ile hattınızı Pttcell’e taşıyabilirsiniz. Pttcell hat taşıma işleminden sonra yeni hattınız 4 – 6 gün içinde aktif hale gelecektir. Numara taşıma işlemi için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor.

Pttcell Yeni Hat Fiyatları Ne Kadar?

Pttcell yeni hat fiyatları taahhütlü ve taahhütsüz olmak üzere değişiyor. Taahhütlü yeni Pttcell hat fiyatı 19 TL iken taahhütsüz yeni hat 28 TL olarak belirlenmiştir. Ayrıntılı bilgi için Pttcell iletişim 444 6 788 numarasıyla görüşebilirsiniz.

Pttcell Hangi Numara İle Başlıyor?

Pttcell numaraları 0507 ile başlıyor. Hattını taşıyan kişilerin numarası ise eski numarayla kalıyor.

Pttcell Sil Süpür Var Mı?

pttcell2Türk Telekom’un uygulamaya aldığı Sil Süpür uygulaması bedava internet, SMS ya da arama avantajıyla müşterilerini memnun etti. Pttcell’de Türk Telekom altyapısıyla Sil Süpür uygulamasıyla müşterilerine birçok avantaj sunuyor.

Pttcell Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

Pttcell bakiye sorgulama işlemi için 9333’ü ücretsiz olarak arayabilirsiniz. Aynı zamanda telefonunuzdan *124# numarasını tuşlayarak da kalan internet, arama veya SMS haklarınızı sorgulamanız da mümkün.

Pttcell faturalı hat sorgulama işlemi için GUNCEL yazıp 6000’e göndermelisiniz.

Pttcell Paket Nasıl Yapılır?

pttcell3Arama, internet, sosyal medya veya SMS paketleri için telefonunuzdan *120#’yi tuşlayabilirsiniz. Bu tuşlama sonucunda aylık 5000 SMS ve 50 dk konuşma hakkı hattınıza 3 TL karşılığında yüklenecektir. Pttcell paket ve tarifelerini incelemek için buraya tıklayın. Beğendiğiniz paketi hattınıza yüklemek için Pttcell çağrı merkezi ile görüşebilirsiniz.

Pttcell Her Yerde Çekiyor Mu?

Türk Telekom’un altyapısını kullanan Pttcell, geniş bir çekim alanı sunuyor. Ancak birçok abone şebeke sorunlarından şikayetçi. Bulunduğunuz bölgede Türk Telekom çekiyorsa Pttcell de aynı şekilde hizmet verecektir.

Pttcell Hat İptali Nasıl Yapılır?

Pttcell, hattınızı iptal etmek için T.C. kimlik kartınızla birlikte PTT şubelerine başvurmanız gerekiyor. Sadece hat sahipleri Pttcell hattını iptal edebilmektedir. Taahhütlü hat iptali için belirli oranda ücret ödemeniz gerekebilir.

Pttcell Fatura Ödeme Nasıl Yapılır?

TL yükleme ve Pttcell fatura ödeme işlemleri için:

  • 444 6 788 numaralı Pttcell çağrı merkezi ile iletişime geçebilir,
  • Ptt şubelerinden ödeme yapabilir,
  • Bankanıza ait şube veya mobil bankacılık üzerinden ödeyebilir veya
  • Pttcell online işlemler üzerinden faturanızı ödeyebilirsiniz.

Pttcell Tarifeleri Ne Kadar?

pttcell tarifePttcell tarifeleri SMS, konuşma ve internet kullanımlarına göre farklı oranlarda ücretlendiriliyor. Buna göre en düşük Pttcell tarife fiyatı 27 TL iken bu ücret 60 TL’ye kadar yükselebiliyor.

Scroll to Top