PUBG Müşteri Hizmetleri

pubg

PlayerUnknown’s Battlegrounds veya bilinen ismiyle PUBG, 2016 yılında piyasaya sürülmüş ve kısa sürede milyonlarca kullanıcıya ulaşmayı başarmıştır. Battle Royale kategorisindeki oyun, çok oyunculu olarak oynanır ve oyuncular birbirini çeşitli silah ya da ekipmanlarla öldürerek birinci olmayı hedefler. Oyunun bugüne kadar 80 milyonu aşkın kez satıldığı biliniyor.

PUBG müşteri hizmetleri telefon ya da mail desteği sunmaz. Oyuncular PUBG müşteri destek ekibi ile iletişime geçmek istediğinde oyun veya web site üzerinden online sohbet gerçekleştirebilir.

PUBG, dünya genelinde en fazla oynanan mobil oyunlar arasında kırılması güç bir rekora ulaşmıştır. Oyunda, 100 farklı oyuncu bir uçaktan paraşütle atlar ve harita üzerinde istediği konuma inebilir. Oyuncular, diğer oyuncuları öldüreceği ekipman/silahları ya da karakterlerini güçlendirecek ekipmanları harita içinde bulur. Bir süre sonra harita küçülmeye başlar ve oyuncuların alanı daralır. Son kalan kişi ya da ekip birinci seçilir.

Oyuncular, oyun sırasında birbiriyle sesli veya yazılı olarak iletişime geçerek direktif verebilir veya sohbet edebilir. Aynı zamanda oyun içi alımlar sayesinde karakteri güçlendirmek ya da yeni ekipmanlar satın almak mümkün. Bununla birlikte oyun içi eşya ya da kasaların Steam üzerinden satılarak gelir elde etme imkanı da bulunur.

PUBG, bir milyardan fazla indirilen ilk mobil oyun olma özelliğine sahiptir. Oyun akıllı telefon, tablet, konsol ya da bilgisayar üzerinden oynanabilir.  Öte yandan PUBG, farklı marka iş birlikleriyle de oyuncuların çeşitli ödül ve avantajlara sahip olmasını sağlamaktadır.

PUBG Çağrı Merkezi

Mail Adresipubgmobile_cs@tencentgames.com
Çalışma SaatleriPUBG çağrı merkezi mail adresine 7/24 ulaşabilirsiniz.
Direkt BağlanmaMail adresine mesajınızı göndererek direkt iletişime geçebilirsiniz.

PUBG İletişim

Müşteri Hizmetleri Mail Adresipubgmobile_cs@tencentgames.com
Online Sohbet / ChatbotChatbot için tıklayın.
İletişim FormuForm için tıklayın.
Oyun İçi Sorun ve Raporlarpolicy@proximabeta.com
Yardım ve ÖneriPUBG yardım ve önerilere ulaşmak için tıklayın.
Bilet GöndermeSatın alma, oynanış, engel vb. sorunlarla ilgili bilet göndermek için tıklayın.
Genel Müdürlük AdresiLevel 29, Three Pacific Place, No.1 Queen’s Road East, Wanchai, Hong Kong
Genel Müdürlük Mail Adresigrievanceofficer@proximabeta.com
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram, YouTube, Discord

PUBG Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

PUBG Mobile ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Oyuncuların en çok merak ettiği soruları araştırdık ve özenle yanıtladık! Yorumlarda PUBG müşteri destek ekibi deneyiminiz ve diğer konularla ilgili görüşlerinizi paylaşmayı unutmayın.

Clash of Clans müşteri hizmetleri içeriği için tıklayın!

PUBG Nasıl Oynanır?

pubg3

PUBG, bilgisayar ya da mobil cihazlar üzerinden oynanabilir. Oyunu oynamak için cihazınıza oyunu indirmeli ve kayıt aşamasını tamamlamalısınız. Daha sonra oyun başlayacaktır, oyunda temel hedefiniz hayatta kalmak ve birinci olmaktır.

PUBG Tek Başına Oynanır Mı?

PUBG tek başına veya arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz mobil oyundur. Oyunda, diğer oyuncularla mücadele ederek birinci olmaya çalışmalısınız. Çok oyunculu olması sebebiyle oyuncular birbiriyle rekabet içindedir.

PUBG Ücretsiz Mi?

pubg1

PUBG, konsol, bilgisayar ve mobil cihazlar üzerinden ücretsiz oynanabilir. Oyun, ilk etapta sadece mobil cihazlar için ücretsizdi ancak daha sonra tüm platformlarda ücretsiz oldu. Bununla birlikte oyunu ücretsiz indirebilirsiniz ancak karakterinizi güçlendirmek için oyun içi alım yapabilirsiniz.

PUBG Yetkililerine Nasıl Ulaşabilirim?

PUBG yetkililerine ulaşmak için policy@proximabeta.com adresine mail gönderebilir ya da oyun içinde Ayarlar > Destek menüsünü kullanabilirsiniz. Ancak PUBG müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmuyor.

PUBG Ne Kadar İnternet Harcar?

pubg2

PUBG mobil, her dakika ortalama 0.5 MB internet kullanmanıza neden olur. Ortalama olarak bir saat oynadığınızda 25 – 30 MB internet tüketimi gerçekleşir. Mikrofonu açıp oynadığınızda internet tüketimi artacaktır.

Scroll to Top