Pull and Bear Müşteri Hizmetleri

Pull and Bear Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Dünyanın birçok farklı noktasında kadın ve erkek giyim modasına ilişkin mağazaları ve online satış sitesi üzerinden ürün ve hizmet sunan Pull and Bear, müşteri hizmetleri iletişim numaraları üzerinden ve online iletişim kanalları ile hızlı çözüm önerileri sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetini sağlamak adına aktif birçok farklı iletişim kanalı üzerinden kurumsal destek sunan firma her konuda müşterilerinin şikayet, talep ve önerilerini hızlı bir şekilde iletmelerini sağlamaktadır. Pull and Bear iletişim kanallarını kullanarak ürün ve hizmet detaylarına ilişkin tüm konularda destek alabilirsiniz.

Pull and Bear Müşteri Hizmetleri İletişim ve Yarım Merkezi

Pull and Bear müşteri hizmetlerine ilişkin tüm iletişim kanallarına tek bir adres üzerinden ulaşarak firma ile görüşme sağlayabileceğiniz seçenekler arasında en etkili iletişin yöntemlerini kullanabilirsiniz. Ürün ve hizmet detayları ile mağaza işlemlerine ilişkin tüm konularda bireysel veya kurumsal olarak iletişim araçlarını kullanmanız mümkündür. Güncel iletişim kanalları üzerinden firma temsilcilikleriyle görüşme sağlamadan önce yardım yerel mağazaların iletişim kanalları üzerinden destek almanız çok daha kısa sürede sonuç almanızı sağlayacaktır.

Pull and Bear Online İletişim Formu (Live Chat)

Pull and Bear ürün ve hizmetlerine dair yaşadığınız sorunları online iletişim kanallarını kullanarak firmaya en kısa süre içinde iletmeniz mümkündür. Güncel iletişim kanaları üzerinden aktif iletişim kanallarını kullanarak canlı destek hattı ile sorunlarınızı iletmeniz mümkündür. İster online canlı destek hattı üzerinden isterseniz de çağrı merkezi iletişim kanallarını kullanarak da firma ile hızlı görüşme sağlamanız mümkündür.

Pull and Bear Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türkiye başta olmak üzere dünya genelinde birçok farklı ülkede mağazaları ve ofisleri ile hizmet veren Pull and Bear müşteri hizmetleri konusunda da tam destek sağlar. Çağrı merkezi iletişim numarasını kullanarak yapacağınız aramalarda doğrudan bulunduğunuz konuma göre mağaza ve ofislerin telefon numaraları ile görüşme sağladığınızdan emin olun. Müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak firma müşteri temsilcisi ile görüşebilir ve her konuda destek alabilirsiniz.

  • Pull and Bear Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 00800 448 821 219
  • Pull and Bear Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası (Mobil): 0 850 282 50 04

Pull and Bear Gönderi Takip

Pull and Bear kargo takip işlemleri hakkında tüm bilgilere alışveriş rehberi üzerinde yer alan adımları takip ederek öğrenebilirsiniz.

Pull and Bear E – Posta İletişim Adresi

Contact.tr@pullandbear.com e – posta adresini kullanarak firma ile her konuda görüşme sağlayabilir ve elektronik posta adresini müşteri hizmetleri aracı olarak kullanabilirsiniz.

Pull and Bear Şikayet Hattı

Pull and Bear mağazalarından ya da online satış sayfası üzerinden aldığınız tüm ürün ve hizmetlere ilişkin şikayet bildirimlerinizi güncel iletişim kanallarını kullanarak firmaya iletmeniz mümkündür. Hizmet aldığınız mağazanın iletişim numaraları üzerinden de şikayetlerinizi çok daha hızlı bir şekilde iletebilirsiniz.

  • Pull and Bear Şikayet Hattı: 0 850 282 50 04

Pull and Bear Sosyal Medya Hesapları

Pull and Bear sosyal medya hesaplarını takip ederek güncel kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz. Pull and Bear resmi sosyal medya hesapları:

H&M müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın.

Scroll to Top