Rapsodi Mobilya Müşteri Hizmetleri

rapsodi mobilya iletisim

Mobilyacılık sektörünün en çok sevilen markalarından biri olmayı başaran Rapsodi firması, ilk olarak 1994 yılında Konya’da imalat faaliyetlerine başlamıştır. Mevcut durumda 30 bin metrekare kapalı alanda, 450 çalışanı ve Türkiye genelindeki 60 satış mağazası ile mobilyacılık sektöründe hizmet vermeye devam etmektedir. Araştırma ve geliştirme çalışmalarına özen gösteren Rapsodi firması, aynı zamanda müşteri memnuniyetine de büyük önem vermektedir. Yurt dışında da mobilya imalatı ve satışına devam eden Rapsodi müşteri hizmetleri, profesyonel kalitede hizmet sunarak müşterilerin beğenisini toplamaktadır. Kaliteyi ucuza almanın mutluluğunu yaşamak isteyen müşteriler, Rapsodi mobilyanın dayanıklı ve konforlu mobilyalarını tercih etmeye devam etmektedir.

Rapsodi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Koltuk gruplarında ve yemek masalarında üst düzey teknoloji ile kaliteli üretimler gerçekleştiren Rapsodi firması, Türkiye’de mobilyacılık sektörünün en çok tercih edilen markalarından biri haline gelmiştir. Kurumsal hizmet kalitesine büyük önem veren Rapsodi firması, bu alanda gösterdiği özeni Rapsodi müşteri hizmetleri ekibiyle de gözler önüne sermektedir. Alanında deneyimli ve güler yüzlü hizmet sunan Rapsodi müşteri temsilcilerine bağlanarak yaşadığınız memnuniyetsizliği dile getirebilir, sorunun en kısa sürede çözüme kavuşturulmasının rahatlığını yaşayabilirsiniz. Rapsodi mağazalarından ya da internet sitesinden satın almış olduğunuz bir üründe, fabrika imalatından kaynaklandığını düşündüğünüz bir hata veya kusur fark ederseniz, Rapsodi müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak bu ürünün değiştirilmesini veya iade edilmesini talep edebilirsiniz:

  • Rapsodi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: +90 332 239 05 51
  • Rapsodi Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: +90 332 239 12 40

Rapsodi Müşteri Hizmetleri İletişim e-Posta Adresi

Mesai saatleri içinde telefonla ulaşabileceğiniz Rapsodi müşteri hizmetlerine 7 gün 24 saat boyunca mesaj gönderebilmek istiyorsanız hemen Rapsodi müşteri hizmetleri iletişim e-posta adresine mail yazıp gönderebilirsiniz. Rapsodi mağazalarından ya da internet sitesinden satın almış olduğunuz bir mobilya veya hizmet hakkında dilek, öneri, şikayet, teşekkür veya bilgi alma konularında mesajınızı iletmek için Rapsodi müşteri temsilcisi e-posta iletişim adresine dilediğiniz zaman mail gönderebilirsiniz. Mesajınızı hemen incelemeye alan deneyimli Rapsodi müşteri hizmetleri ekibi, en kısa sürede size geri dönüş sağlayacaktır:

Rapsodi Müşteri Hizmetleri İletişim Formu

İnternet platformu üzerinden Rapsodi müşteri temsilcileriyle iletişim kurmak isteyen müşterilere de alternatif çözümler sunulmaktadır. Faaliyetlerine başladığı günden bu yana mobilyacılık sektörünün en çok tercih edilen güvenilir ve kaliteli firmalarından biri haline gelen Rapsodi firmasında satış sonrası hizmet de profesyonel seviyede sürdürülmektedir. Rapsodi müşteri hizmetleri iletişim formunda yer alan ad soyad, cep tel no, mail adresi ve mesaj bölümünü doğru ve eksiksiz biçimde doldurduktan sonra Rapsodi müşteri temsilcilerine iletmek istediğiniz mesajı yazıp gönderebilirsiniz. En kısa sürede Rapsodi müşteri hizmetleri biriminden mesajınıza geri dönüş alabilirsiniz:

Rapsodi Resmi Sosyal Medya Hesapları

Satış sonrası hizmet konusunda özenli ve kaliteli hizmet sunan Rapsodi mobilya firması, sosyal medyayı da aktif bir şekilde kullanan şirketler arasında yer almaktadır. Rapsodi mobilya firmasının satışa sunduğu en yeni koleksiyonları, en uygun fiyat seçeneklerini ve kaçırılmayacak indirim kampanyalarını yakından takip etmek için aşağıdaki Rapsodi resmi sosyal medya hesaplarını takip etmeye başlayabilirsiniz.

Scroll to Top