Ray Sigorta Müşteri Hizmetleri

ray sigorta musteri hizmetleri

Sigortacılık ürün ve hizmetleri ile Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri olan Ray Sigorta, 7/24 iletişim kanalları ile de aktif olarak müşteri hizmetleri desteği sunmaktadır. Firmanın tüm ürün ve hizmetlerine ilişkin hızlı iletişim kanallarını kullanarak sorunlarınızı kısa süre içinde bildirmeniz mümkündür. Ray Sigorta iletişim seçenekleri arasında online ve doğrudan iletişim kanallarını kullanarak işlem gerçekleştirmeniz mümkündür. Güncel iletişim kanallarını kullanarak en kısa sürede firma ile görüşme sağlayarak her konuda şikayet bildirimlerinizi iletmeniz mümkündür.

Ray Sigorta Müşteri Yardım Merkezi (SSS)

Ray Sigorta yardım merkezi üzerinden firma ile ilgili her konuda iletişim desteği alabilir ve hizmet detaylarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca hizmet aldığınız bayilik ve bölge müdürlüğü ile görüşme sağlayarak genel müdürlük iletişim merkezini aramak zorunda kalmadan hızlı çözüm önerileri alabilirsiniz.

Ray Sigorta Online İşlemler ve İletişim Formu

Online işlemler sayfası üzerinden birçok konuda firmanın ürün ve hizmetlerine yönelik işlem gerçekleştirmeniz mümkündür. Acentelere veya diğer iletişim kanallarına başvurmak zorunda kalmadan firmanın hizmetlerine ilişkin birçok konuda online hizmetlerden işlem yapmanız mümkündür. Öte yandan tüm şikayet, görüş ve önerileriniz için firmanın güncel iletişim formunu kullanarak kısa sürede bildirimlerinizi iletmeniz ve hızlı çözümler için firma yetkilileri tarafından form üzerinde belirtiğiniz iletişim numarası ile tarafınıza dönüş yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Ray Sigorta Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Müşteri hizmetleri iletişim merkezini arayarak 7 gün 24 saat firma temsilcisi ile görüşme sağlayabilir ve her konuda bildirimlerinizi iletebilirsiniz. Birçok işleminizi kısa sürede tamamlamak ve uzun süre beklemek zorunda kalmadan müşteri hizmetleri numarası ile rahatlıkla sorunlarınıza çözüm bulmak için kurumsal destek alabilirsiniz.

  • Ray Sigorta Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 4 729
  • Ray Sigorta Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0 212 363 25 00
  • Ray Sigorta Genel Müdürlük Faks Numarası: 0 212 299 48 49

Ray Sigorta Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

Ray Sigorta iletişim merkezi telefon numarasını kullanarak birçok işleminizi sıra beklemeden ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Direkt müşteri temsilcisi ile görüşerek zorunlu trafik sigortasından kasko işlemlerine, ferdi kaza sigortasından sağlık sigortasına kadar tüm konularda bildirimde bulunmanız mümkündür. Günün her saatinde 7/24 müşteri temsilcisi ile hızlı görüşme sağlayabilirsiniz.

Ray Sigorta Şikayet Hattı

Şikayet bildiriminde bulunarak firmanın yaşadığınız sorunlar hakkında bilgi sahibi olmasını sağlamak için şikayet ve iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Her konuda şikayet, öneri ve taleplerinizi firmaya iletmek için kullanabileceğiniz tüm güncel iletişim kanalları kısa süre içinde yanıt almanızı sağlayacaktır. En hızlı ve etkili çözümler için firmanın iletişim merkezini armanız tavsiye edilir.

  • Ray Sigorta Şikayet Hattı: 212 363 26 00

Ray Sigorta Sosyal Medya Hesapları

Ray Sigorta sosyal medya hesaplarını takip ederek en kısa sürede firma ile ilgili tüm sigortacılık ürün ve hizmetlerine ilişkin geri bildirimde bulunabilirsiniz. Etkili biçimde tarafınıza geri dönüş yapacak firma temsilcileri sosyal medya üzerinden yapılacak etkileşimler ile destek sunar. Günün her saatinde kullanabileceğiniz sosyal medya hesaplarının yanı sıra App Store veya Google Play üzerinden ‘’Ray Sigorta Yanımda’’ uygulamasını indirerek hızlı işlem yapmanız mümkündür. Ray Sigorta kurumsal resmi sosyal medya hesapları:

Scroll to Top