Regal Müşteri Hizmetleri

Regal Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

2002 yılında Zorlu Holding bünyesinde faaliyetine başlayan Regal, dayanıklı ve uygun fiyatlı ürünleriyle ön plana çıkıyor. Beyaz eşya, küçük ev aletleri ve tüketici elektroniği ürünlerinde uygun fiyatlı ürünler sunuyor. Regal müşteri hizmetleri numarası (0850) 222 47 89 ile mesai saatleri içinde görüşebilirsiniz. Garanti, teknik servis, kurulum, ürün bilgisi vb. konular için Regal çağrı merkezi veya yetkili servisler en ideal çözümü sunacaktır.

Regal, buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın, klima, bulaşık makinesi, televizyon, termosifon, ankastre set vb. geniş bir üretim yelpazesine sahiptir. Daha fazla bilgi ve Regal müşteri hizmetleri numarası alternatiflerini incelemek için içeriğimizin devamına göz atabilirsiniz.

Regal Çağrı Merkezi

Telefon Numarası(0850) 222 47 89
Geri Arama Evet
Gerçek KişiEvet
Çalışma SaatleriPazartesi – Cumartesi 09:00 – 18:00
En İyi Arama Saati09:15 – 10:45
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Regal iletişim

Müşteri Hizmetleri Numarası(0850) 222 47 89
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresivestelticaret@hs03.kep.tr
İletişim FormuForm için tıklayın.
7/24 Canlı DestekRegal canlı destek birimine ulaşmak için tıklayın.
Yardım SayfasıRegal yardım ve öneriler sayfası için tıklayın.
DestekRegal, destek sayfasına ulaşmak için tıklayın.
Genel Müdürlük AdresiLevent, Büyükdere Cd. D:No:199 D:199, 34394 Şişli/İstanbul
Genel Müdürlük Telefon Numarası (0212) 456 20 00
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram, YouTube

Regal Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Regal, Türkiye’de en fazla tercih edilen beyaz eşya markaları arasında yer alıyor. Evde ihtiyaç duyulacak beyaz eşya, mutfak aleti, tablet, televizyon vb. eşyalar için tercih ediliyor. Sizin için Regal hakkında en çok merak edilen soruları yanıtladık!

Yorumlarda Regal ile ilgili görüşlerinizi paylaşmayı unutmayın!

Regal, Hangi Markanın?

regal logo

Regal, Zorlu Holding çatısı altında Vestel’in yan markası olarak hizmet vermektedir. Vestel’e göre ürünleri daha fazla uygun fiyat sunar.

Regal’in Fabrikası Nerede?

Regal’in fabrikası Vestel’le ortaktır ve Manisa’da bulunur. Avrupa’nın en büyük üretim fabrikaları arasında yer alan Vestel City fabrikasında Regal ve Vestel markaları ürünler üretilir.

Regal Nasıl Bir Marka?

regal1

Regal, Vestel’in yan markası olması sebebiyle uygun fiyatlı beyaz eşya şirketlerinden biridir. Bununla birlikte güçlü servis ağı, yedek parça ve teknik servis konularındaki başarısıyla da ön plana çıkmaktadır. Regal hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayın.

Regal Ürünleri Kaç Yıl Garantili?

Regal ürünlerinin tamamı iki yıl garantili olarak satılır. Ancak buzdolaplarında garanti süresi üç yıldır. Aynı zamanda satın aldığınız mağaza veya internet sitesi üzerinden ücreti karşılığında garanti süresini uzatabilirsiniz.

Regal, garanti prosedürleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayın.

Regal, Yetkili Servisi Kim?

regal2

Regal, yetkili servisleri Vestel çatısı altında çalışmaktadır. Kurulum, onarım, arıza vb. konularda Regal ve Vestel servisleri ortak hizmet verir. Regal yetkili servislerini görmek için tıklayınız.

Regal, Hangi Alanlarda Üretim Yapar?

Regal tarafından satılan ürünler:

 • Çamaşır makinesi
 • Buzdolabı
 • Bulaşık makinesi
 • Televizyon
 • Fırın
 • Solo fırın
 • Ankastre set
 • Aspiratör
 • Derin Dondurucu
 • Kurutma makinesi
 • Klima
 • Termosifon
 • Blender
 • Tost Makinesi
 • Mikrodalga Fırın
 • Çay Makinesi

Regal Klimaları Nasıl?

regal3

Regal klimaları farklı BTU değerleriyle hem geniş mekanlar hem de küçük alanlara hitap ediyor. Evlerde ve iş yerlerinde kullanılan Regal klimaları, hızlı ve etkili soğutmalarıyla oldukça beğeniliyor. Aynı zamanda A++ enerji sınıfı sayesinde de elektrik tasarrufu sağlıyor.

Regal Çamaşır Makineleri Nasıl?

Regal markaları çamaşır makineleri 5kg kapasiteden başlayarak 8 kilograma kadar farklı kapasiteler sunuyor. Farklı programları ile hem günlük hem de daha fazla hijyen gerektiren çamaşırlarınız için tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda kolay ve basit kullanımları sayesinde de her yaşa hitap ediyor.

Scroll to Top