Rixos Otelleri Müşteri Hizmetleri

rixos musteri hizmetleri

Dünya genelinde sayısız ülkede konaklama hizmeti sunana Rixos Otelleri müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için alternatif iletişim kanalları üzerinden hizmet sağlamaktadır. Türkiye’de birçok farklı noktada hizmet sunan Rixos Otelleri iletişim sayfası üzerinden doğrudan oteller ile iletişime geçerek tüm konularda hızlı hizmet alabilirsiniz. Rezervasyon veya sorunlarınız için mevcut iletişim kanalları üzerinden hizmet alarak anında çözüm önerileri elde edebilirsiniz. Otel ile iletişime geçemeden önce yerel düzeyde hizmet veren otellerin iletişim bilgilerini kullanmanız çok daha kısa süre içinde sorunların çözümü için yardım almanızı sağlayacaktır.

Rixos Otelleri İletişim E – Mail Adresi

Merkez ofis veya Rixos Otelleri ile elektronik posta adresleri üzerinden resmi yazışmalarınızı yaparak etkili çözüm önerileri alabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti açısından birçok farklı iletişim kanalı üzerinden hizmet veren Rixos Oteller, e – posta adresi üzerinden müşteri veya iş ortaklarının sorunlarının çözümü için kaliteli hizmet sağlar.

Rixos Otelleri Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Rixos Otelleri müşteri hizmetleri ile görüşmeden önce hangi otelden hizmet aldıysanız veya hizmet talebinde bulunduysanız o otelin iletişim adreslerini kullanmanız tavsiye edilmektedir. Doğrudan merkez ofis ile iletişime geçmeniz halinde yine diğer şubelere yönlendirilmeniz mümkündür.

  • Rixos Otelleri Müşteri Hizmetleri Numarası: 0 212 373 82 00 – 444 1 797

Rixos Otelleri Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Otel iletişim numaraları üzerinden otel yetkilileri ile iletişime geçtikten sonra anında müşteri temsilcisi tarafından karşılanırsınız. Merkez ofis numarası: 444 1 797 – 0 212 373 80 00 üzerinden iletişime geçtikten hemen sonra tüm sorunlarınızı veya otel işlemlerinizi telefon üzerinden gerçekleştirmeniz mümkündür. Diğer taraftan doğrudan yerel otellerin kendilerine ait iletişim bilgilerini kullanarak çok daha kısa sürede işlem gerçekleştirebilirsiniz. 444 1 797 çağrı merkezi üzerinden anında müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Rixos Otelleri Resmi Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medya hesapları üzerinden Rixos Otelleri kampanya ve hizmet duyurularını takip ederek güncel olarak anında tüm hizmet detaylarından haberdar olabilirsiniz. Müşterileri için ayrıca sosyal medya hesapları üzerinden sorun çözümü için destek sağlayan Rixos Otelleri müşteri memnuniyeti için birçok farklı iletişim kanalı üzerinden hizmet sağlamaktadır. Rixos Otelleri sosyal medya hesapları:

Scroll to Top