Rossmann Müşteri Hizmetleri

Rossmann Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

1972 yılında Almanya’da Dirk Rossmann kurulan Rossmann, günümüzde yaklaşık 5000 mağazasıyla hizmet veriyor. Rossmann, kişisel bakım, kozmetik, ev bakım ve sağlık ürünleriyle Türkiye’nin birçok şehrinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Aynı zamanda vegan ve ekolojik ürün satışı da yapar. Rossmann müşteri hizmetleri 0850 259 77 66 numarasıyla sipariş, ürün, kampanya, şikayet, iade vb. konularda telefonla destek sunuyor.

Almanya, Türkiye, Arnavutluk, Çek Cumhuriyeti, Macaristan ve Polonya’da hizmet veren Rossmann, her geçen gün büyüyerek satış ve ticaret hacmini arttırmayı başarmıştır. Aynı zamanda mağazalarında uygun fiyat politikası sürdürmektedir.

İçeriğimizin devamında Rossmann iletişim kanalları hakkında bilgi edinebilir ya da Rossmann ile ilgili en çok merak edilen sorulara bakabilirsiniz!

Rossmann Çağrı Merkezi

Telefon Numarası0850 259 77 66
Çalışma SaatleriPazartesi – Cumartesi 10:00 – 22:00
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Rossmann İletişim

Müşteri Hizmetleri Numarası0850 259 77 66
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresiedestek@rossmann.com.tr
İletişim FormuForm için tıklayın.
Sipariş TakibiSorgulama için tıklayın.
Yardım SayfasıRossmann yardım ve öneriler sayfası için tıklayın.
En Yakın Rossmann MağazasıSize en yakın Rossmann mağazasını bulmak için tıklayın.
Genel Müdürlük AdresiAcıbadem Mah. Dinlenç Cad. Ayar Apt. No: 8/16 Kadıköy – İstanbul / TÜRKİYE
Genel Müdürlük Telefon Numarası(0212) 465 64 63
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn

Rossmann Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Rosmann ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Sizin için en çok merak edilen soruları araştırdık ve özenle yanıtladık! Yorumlarda Rossmann çağrı merkezi ve diğer konularla ilgili görüş ya da önerilerinizi belirtebilirsiniz.

Rossmann Kimin?rossmann4

Rossmann markasının kurucusu ve sahibi Dirk Rossmann ve ailesidir. Marka, 1972 yılında kurulmuş ve günümüzde hala Rosmann ailesine aittir.

Isana Hangi Firmanın?

Isana, Rossmann Mağazacılık’ın bir markasıdır ve kişisel bakım ürünlerinin üretimini yapar. Krem, şampuan ve kişisel bakım ürünlerinde uygun fiyat ve temiz içerik ilkesine sahiptir.

Isana markalı ürünleri Çiçek Sepeti’nden de satın alabilirsiniz. Çiçek Sepeti iletişim bilgileri için tıklayın.

Rossmann Ürünleri Vegan Mı?

Rossmann mağazalarında ve e – ticaret sitesinde satılan her ürün vegan değildir. Ancak ıslak mendil, göz kremi, deodorant, rimel vb. gruplar için vegan ürünlere sahiptir. Vegan ürünleri incelemek için tıklayın.  

Domol Kimin Ürünü?

rosmann

Güçlü ve etkili ev temizlik ürünleriyle bilinen Domol, Rossmann markasının bir ürünüdür. Domol ürünleri, Rossmann mağazasından veya online web sitesinden satın alınabiliyor.

Rossmann Nasıl Açılır?

Birçok ülkede en sevilen markalar arasında yer alan Rossmann, hızlı bir büyüme yaşasa da bayilik vermiyor. Dolayısıyla Rossmann mağazası açmanız mümkün değil, marka tüm mağazalarını kendi açıyor.

Rossmann İade Nasıl Yapılır?

rosmann1

Rossmann web sitesinden aldığınız ürünleri iade etmek istiyorsanız Hesabım>Siparişler kısmından iade kodu alabilir ve ürünü kargo firmasına götürebilirsiniz. İade için 14 gün süre tanınıyor. Ayrıntılı bilgi için Rossmann müşteri hizmetleri 0850 259 77 66 numarasıyla görüşebilirsiniz.

Rossmann Hangi Kargo ile Çalışıyor?

Rossmann, sipariş verilen bölgeye göre UPS, Aras Kargo, Sendeo, Jetizz ve Kolay Gelsin Kargo ile çalışıyor. Kargo süreci ve diğer konular hakkında bilgi edinmek için Rossman çağrı merkezi numarası 0850 259 77 66 ile iletişime geçebilirsiniz.

Rossmann Nerede Var?

rosmann3

Türkiye’de 19 şehirde yaklaşık 140 mağazasıyla hizmet veren Rossmann, büyük şehirlerin tamamında faaliyet gösteriyor. İstanbul, Ankara, Mersin, İzmir, Antalya, Konya, Gaziantep, Kayseri, Adana vb. birçok şehirde Rossmann mağazalarını görebilirsiniz. Size en yakın Rossmann mağazasını bulmak için tıklayın. 

Rossmann Kart Nasıl Alınır?

Birçok müşteri, indirimli alışveriş için marka kartlarını almayı tercih ediyor ancak Rossmann’ın indirim için kullandığı bir kart uygulaması yok. İndirimleri Rossmann web sitesinden inceleyebilirsiniz. Ayrıca Rossmann iletişim kanalları da indirim ve kampanyalar hakkında bilgilendirme yapıyor.

Scroll to Top