Rowenta Çağrı Müşteri Hizmetleri

rowenta musteri hizmetleri

Elektrikli ev aletleri üretimi ve satışında dünyanın önde gelen ve en köklü kurumsal markalarından biri olmayı başaran Rowenta, Türkiye’deki müşterileri başta olmak üzere dünyanın farklı noktalarında da kaliteli ve hızlı müşteri hizmetleri desteği ile dikkat çeker. Kurumsal firma olmanın bir gereği olarak gelişmiş iletişim kanalları üzerinden müşteri desteği sağlayan Rowenta, satış sonrasında ayrıca müşterilerinin teknik destek ve servi hizmetleri almasını sağlamaktadır. Rowenta iletişim sayfasına hızlı erişim sağlayarak en kısa süre içinde firma ile görüşme gerçekleştirebileceğiniz iletişim kanallarını görebilir ve işlem yapabilirsiniz.

Rowenta Müşteri Memnuniyeti ve Yardım

Rowenta mağazalarından veya internet satış sitesi üzerinden verdiğiniz siparişlere ilişkin ürün ve hizmetler hakkında tüm bildirimlerinizin doğrudan iletişim kanalları üzerinden veya online iletişim kanallarını kullanarak firmaya iletilmesi mümkündür. Satış sonrasın hizmetler, yetkili servis, üretici garantisi, sorun çözme ve müşteri memnuniyetine ilişkin her konuda yardım almanız mümkündür. Firmanın iletişim ve yardım sayfası üzerinden müşteri memnuniyetine ilişkin tüm konularda hızlı yanıt alabilirsiniz.

Rowenta Müşteri Hizmetleri E – Posta Adresi

musteri_hizmetleri@rowenta.com.tr elektronik posta adresini kullanarak Rowenta müşterilerinin her konuda firmanın ürün ve hizmetleri hakkında geri bildirim vermesi veya hizmet ve teknik destek talep etmesi mümkündür. Günün her saatinde iletişim e – posta adresini kullanarak işlem gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca: musterihizmetleri@tefal.com.tr e – posta adresini kullanarak da çağrı merkezine ulaşmanız mümkündür.

Rowenta Şikayet Hattı

Rowenta çatısı altında faaliyet gösteren tüm markalar ve ürünleri hakkında şikayet bildirimlerinizi direkt olarak şikayet hatları üzerinden firmaya iletmeniz mümkündür. Çalışma saatleri içinde çağrı merkezini arayarak veya firmanın online iletişim kanallarını kullanarak en hızlı şekilde tüm şikayetlerinizi iletmeniz mümkündür.

  • Rowenta Şikayet Hattı: 444 40 50

Rowenta Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Rowenta çağrı merkezini arayarak kısa süre içinde firmanın ürün ve hizmetlerine ilişkin tüm bildirimlerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Mağazalardan veya online satış sitesi üzerinden herhangi bir ürün satın almadan önce, satın alırken veya satın alma işlemleri tamamlandıktan sonra karşılaşacağınız her sorun veya sormak istediğiniz her konu hakkında kurumsal destek alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden firma temsilcisi ile görüşme sağlayarak kısa süre içinde yardım alarak işlem gerçekleştirebilirsiniz.

  • Rowenta Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 40 50
  • Rowenta Çağrı Merkezi: 0 850 222 40 50

Rowenta Çağrı Merkezi Çalışma Saatleri

Rowenta çağrı merkezi telefon numaralarından herhangi birini arayarak müşteri temsilcisine direkt bağlanmak için haftanın 7 günü 09.00 – 18.00 saatleri arasında görüşme sağlamanız gerekecektir. Çağrı merkezine ulaştıktan sonar Rowenta’ya ait tüm ürünler veya hizmetler hakkında bildirimlerinizi direkt müşteri temsilcisine yapabilir ve en kısa sürede yanıt alabilirsiniz.

Rowenta Sipariş Takibi

Rowenta online satış mağazası üzerinden yaptığınız alışverişlerde siparişlerinizin son durumu hakkında bilgi sahibi olmak için hesabınıza giriş yapmanız gerekecektir. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra ‘’siparişlerim’’ bölümünde yer alan seçenekleri kullanarak gönderi durumu hakkında detaylı bilgi sahibi olmanız mümkündür. Ayrıca firmanın diğer iletişim kanallarını kullanarak da kısa sürede sipariş durumu ve diğer hizmetler hakkında bildirimde bulunabilirsiniz.

Rowenta Kurumsal Sosyal Medya Hesapları

Rowenta ürün ve hizmetlerine yönelik güncel duyurulardan ve kampanyalardan haberdar olmak veya her konuda geri bildirim vermek ve müşteri desteği almak için sosyal medya hesapları kullanılabilir. Rowenta sosyal medya hesapları:

Scroll to Top