Saat Saat Müşteri Hizmetleri

Saat Saat Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Saat sektöründe 1971 den bu yana faaliyet gösteren, çeşitli saat markaları ile çalışan önemli bir şirkettir. Öncü bir kuruluş haline gelen saat&saat’in bünyesinde 2008 yılından beri tekstil, turizm, kırtasiye gibi farklı yatırımlarda bulunmaktadır. Bu tarz ürünleri saat&saat’in online satış mağazasında bulmak mümkündür. Saat&saat’in felsefesi genel olarak müşteri odaklıdır. Müşteri memnuniyeti esas alınmış ve dünyaca ünlü markaların Türk tüketicisine sunulması ilke edinilmiştir. Saat ve Saat estetik, model, saygınlık, kalite taşıyan markaların temsilciliğini üstlenmesi ile oldukça tercih edilmektedir.

Neden Saat&Saat

Güvenli ve kaliteli alışverişin yanı sıra orijinal ürün garantisi vermektedir. Bunun dışında ücretsiz kargo, iade ve değişim garantisi ve mağazadan ürün değişimi yapmak da mümkündür. 7 gün içerisinde koşulsuz iade hakkına sahip olan müşterilerimiz 30 gün içinde de değişim hakkına sahiptir.

İstanbul içi online alışverişlerde ise ‘hızlı teslimat’ logosu bulunan tüm ürünlerde 15 TL karşılığında 4 saat içinde ürününüzü aynı gün içinde alabilirsiniz. Bunun dışında satılan ürün için 2 yıl, parçaları için ise 5 yıl garanti verilmektedir ve satış sonrası teknik servis hizmeti de mevcuttur.

Satış öncesi ve sonrası için online telefon müşteri hizmetleri ile destek hattı bulunmaktadır. Hafta içi ulaşabileceğiniz saatler 07.30- 17.00 arasıdır. 0212 367 44 74 numaralı hattan ve ya saatvesaat.com.tr den sorularınızı iletebilirsiniz.

Saat Saat Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0212 367 44 74

Saat Saat Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi:
internet@saatvesaat.com

Arama Terimleri: saat saat çağrı merkezi numarası, saat saat iletişim, saat saat iletişim numarası, saat saat telefon numarası, saat saat şikayet hattı, saat saat müşteri hizmetleri numarası, saat saat destek hattı

Scroll to Top