Şarkılar Bizi Söyler İletişim

şarkılar bizi söyler

Şarkılar Bizi Söyler, Sibel Can ve Hakan Altun’un sunumuyla Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Türkiye’nin özlediği müzik programını sunan Şarkılar Bizi Söyler, her pazartesi 20:00’de ekranlara gelmektedir. Şarkılar Bizi Söyler programıyla iletişime geçmek veya programa seyirci olarak katılmak için 0 212 212 38 18 numarasıyla iletişime geçebilirsiniz. Yayınlandığı ilk günden beri sosyal medyada ve reytinglerde zirveye gelen yapım, Türkiye’nin en ünlü isimlerini de konuk olarak alıyor. Poll Production by Polat Yağız’ın yapımcılığını üstlendiği programın çekimleri İstanbul’da yapılıyor.

Şarkılar Bizi Söyler Çağrı Merkezi

Telefon Numarası(0212) 478 00 88
Geri Arama Hayır
Gerçek KişiEvet
Çalışma SaatleriHaftanın 7 günü 24 saat
En İyi Arama Saati08:00 – 09:00
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra 2’yi tuşlayın.

Şarkılar Bizi Söyler İletişim

Şarkılar Bizi Söyler İletişim Numarası0 212 212 38 18
Şarkılar Bizi Söyler E-Mail Adresiizleyicitemsilcisi@kanald.com.tr
Şarkılar Bizi Söyler Fax Adresi+90 212 413 53 77
Şarkılar Bizi Söyler YardımProgramla ilgili sorun ve çözümler için tıklayın.
Şarkılar Bizi Söyler TemsilcisiTemsilci ile iletişime geçmek için tıklayın.
Görüş ve ÖnerilerProgramla ilgili görüş ve önerilerinizi belirtmek için tıklayın.
Genel Müdürlük AdresiDemirören Medya Center 100. Yıl Mah. 2264 Sok. No:1 34218 Bağcılar/İstanbul
Genel Müdürlük Telefon Numarası0 (212) 478 00 88
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram, YouTube

Şarkılar Bizi Söyler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Şarkılar Bizi Söyler, Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici’nin sunumuyla ekranlara geliyor. İlk günden bu yana çok sevilen program, her yayınında reyting rekorları kırmaktadır. Program ile ilgili daha fazla bilgiyi aşağıda inceleyebilirsiniz.

Şarkılar Bizi Söyler Hangi Gün?

Şarkılar Bizi Söyler, ilk önce Perşembe günleri yayınlanıyordu. Ancak Perşembe günü televizyon kanallarındaki yoğunluk programın reytingini olumsuz olarak etkiledi. Dolayısıyla Şarkılar Bizi Söyler her pazartesi 20:00’de ekranlara geliyor.

Şarkılar Bizi Söyler Nerede Çekiliyor?

Müzik ve eğlencenin bir arada olduğu Şarkılar Bizi Söyler programı, keyif yükselten anları ile çok seviliyor. Program, İstanbul’da Kanal D’nin stüdyosunda çekilmektedir. Program, canlı yayınlanmıyor.

Şarkılar Bizi Söyler Nereden İzlenir?

Şarkılar Bizi Söyler’i izlemek için çok sayıda alternatif bulunuyor. Programın her bölümü kesintisiz olarak Kanal D’nin web sitesinde yayınlanmaktadır. Aynı zamanda Bein Connect ile de programı izleyebilirsiniz. Youtube, Instagram, Facebook vb. sosyal medya hesaplarında ise küçük bölümler yer alıyor.

Şarkılar Bizi Söyler’in Konukları Kimler?

Türkiye’nin en ünlü isimlerinin katıldığı TV programı, bugüne kadar birçok kişiyi misafir etti. Cem Yılmaz, Ata Demirer, Zafer Algöz, Orhan Gencebay, Serdar Ortaç, Murat Dalkılıç gibi isimler bugüne kadar konuk olan ünlülerden. Programın, haftalık konseptine uygun olarak konuklar değişiyor.

Scroll to Top